Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legdurvább dolgok, amiket elnéztetek a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa saját ismeretségeimből:


Az exnek előttem volna egy pasija, aki jóképű volt, de nettó szerencsétlen.


6,5 év 1200km-es távkapcsolatban voltak, és kb 2 év után nem is szexeltek, mert a fiú "impotens" lett.


De aztán végül a saját, 19 éves, azaz 20 évvel fiatalabb mostoha húgával lépett le a srác, és akkor hirtelen elmúlt az impotencia.


De ez nem volt baj, el volt neki nézve. Mint ahogy a depressziója, a szorongása, a 10 centis farka, a céltalansága is. Igaz meg tudta adni a nőnek ami igazán fontos, azaz ERŐS érzelmeket.


Ennek az egyik alapköve a jó kinézet, mivel az ember lánya erre nagyon érzékenyen reagál. Egy jóképű és magas férfi szerencsétlensége igazán erős érzelmeket tud kiváltani a nőkből. Egy középcsúnya férfi és nem magas szerencsétlensége pedig megvetést.


Az is el volt nézve a fószernek, hogy vett egy 10 milliós hondát és az első héten totálkárosra törte. Beadagolta a csajnak, hogy ez MIATTA történt, mert rá gondolt, és a csaj elhozatta a kocsit magyarországra, és itt a SAJÁT pénzén megcsináltatta és eladta és a pénzt visszaadta a gyereknek.


Nyaralni is vitte a szerencsétlent éveken keresztül de sosem szexeltek. De ez nem volt baj.


Amikor én jártam ezzel a nővel, minden erről a csávóról szólt, és akkor telt be a pohár, amikor karácsonykor az anyja is elkezdett áradozni a csávóról, hogy ő egy jó ember volt.


Kiosztottam őket, hogy szopják le akkor a jóképűt, és remélem hogy még több nyomorúságot csinál majd nekik, és majd neki köszönhetik hogy sosem lesz unoka, mert a kedves lányuk nem képes elszakadni tőle és emiatt senki sem lesz neki jó már, mivel lassan 40 éves és SOSEM fog kelleni olyan vonzó férfiaknak amilyet ő akar. Mert azok a férfiak is a legjobbat akarják maguknak, és emiatt a fiatal lányokkal fognak elmenni, mint ahogy a szemük fénye is tette.


2021. szept. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
Igen? Vezess be a női test rejtelmeibe.
2021. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:

nem tom


én csak 1 incel vok úgyis

2021. szept. 18. 14:58
 23/65 anonim ***** válasza:
88%

Nem, de ha ennyire jártas vagy a témában, akkor mondd el ennek a mikéntjét. Nem állíthatsz valamit, hogy utána csak lógjon a levegőben.


Legalább is ha magamból indulok ki, ha állítok valamit, azt meg tudom indokolni, vagy tudok linkelni tanulmányokat.

2021. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:

de figyi, 2021 van, ha máshogy nem megy, akkor rámondjuk valakire hogy incel és akkor neki muszáj befognia


nemde?

2021. szept. 18. 15:02
 25/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked milyen komplexusaid vannak? Első körben miért lennél incel, most írtad le, hogy van/volt egy nőd. A kisebbrendűségi komplexusodat kéne kezeltetni. Nem attól jött meg neki hogy lefeküdt veled, de ez most nem lényeg, írd a saját számládra, ha attól jobban alszol. A nő nem bír elszakadni az exétől, és? Keress mást.

Azt persze elegánsan kikerülöd, hogy sokszor hót átlagos férfiak tudnak megőrjíteni nőket évekig. Az nem számít, mert nem fér bele a világképedbe.

2021. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Én szeretnék normálisan beszélni az állításodról. Te viszont szimpla válasz helyett elkezdtél terelni. Hagyd már az inceleket, beszélj a 40-es nők működéséről. Kíváncsi vagyok, mi vár rám.
2021. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%

"megállt a menstruációja vagy 3 évre


én megdugtam és másnap megjött neki"


A menstruáció kb. 14 nappal az azt megelőző peteérést követi, konkrétan annak a következménye.


Én nyilván nem tudhatom, hogy a másnapi vérzése az valóban menstruáció volt-e, vagy esetleg picit sérül a méhszája szexnél, de ha az előbbi, akkor max. annyi köze volt a szexhez, hogy annak a hatására picit előbb megjött, mint ahogy egyébként megjött volna, de nem az előző napi szexen múlt, hogy kb. két héttel előtte - több év kihagyás után - újra volt peteérése.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, egyik párkapcsolatomban sem "tűrtem el" olyan dolgot, amire ráillett volna a "durva" jelző.

2021. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:

figyi én is "hülyitek" egy nőt 5 éve.


ha azt mondom neki hogy jöjjön holnap és szopjon le, akkor elkezd ugrálni örömében. Persze utána lemondom, és mindig kezdődik előről.


nem irok hetekig, aztán megint és sose mond nemet.


pedig totál hülyére veszem.


Problémám ezzel a nővel, hogy nagyon buta és ezt tudja is magáról. Vagyis nem buta, csak alacsony az intelligencia hányadosa. Viszont egoztikusan néz ki és nagyok a mellei. És férfiként erre nagyon nehéz nemet mondani. Viszont én nem akarom a konstans káoszt, ami ezzel a nővel van, ezért logikailag felülírom magam, és lerázom:(


nem hiába szüz még 25 évesen is

2021. szept. 18. 15:08
 29/65 A kérdező kommentje:
*mivel más férfiak is veszik a lapot és nem birják ki vele egy térben 1-2 óránál tovább
2021. szept. 18. 15:09
 30/65 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, te nem incel vagy, hanem hülye. Üdv.
2021. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!