Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legdurvább dolgok, amiket elnéztetek a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa saját ismeretségeimből:


Az exnek előttem volna egy pasija, aki jóképű volt, de nettó szerencsétlen.


6,5 év 1200km-es távkapcsolatban voltak, és kb 2 év után nem is szexeltek, mert a fiú "impotens" lett.


De aztán végül a saját, 19 éves, azaz 20 évvel fiatalabb mostoha húgával lépett le a srác, és akkor hirtelen elmúlt az impotencia.


De ez nem volt baj, el volt neki nézve. Mint ahogy a depressziója, a szorongása, a 10 centis farka, a céltalansága is. Igaz meg tudta adni a nőnek ami igazán fontos, azaz ERŐS érzelmeket.


Ennek az egyik alapköve a jó kinézet, mivel az ember lánya erre nagyon érzékenyen reagál. Egy jóképű és magas férfi szerencsétlensége igazán erős érzelmeket tud kiváltani a nőkből. Egy középcsúnya férfi és nem magas szerencsétlensége pedig megvetést.


Az is el volt nézve a fószernek, hogy vett egy 10 milliós hondát és az első héten totálkárosra törte. Beadagolta a csajnak, hogy ez MIATTA történt, mert rá gondolt, és a csaj elhozatta a kocsit magyarországra, és itt a SAJÁT pénzén megcsináltatta és eladta és a pénzt visszaadta a gyereknek.


Nyaralni is vitte a szerencsétlent éveken keresztül de sosem szexeltek. De ez nem volt baj.


Amikor én jártam ezzel a nővel, minden erről a csávóról szólt, és akkor telt be a pohár, amikor karácsonykor az anyja is elkezdett áradozni a csávóról, hogy ő egy jó ember volt.


Kiosztottam őket, hogy szopják le akkor a jóképűt, és remélem hogy még több nyomorúságot csinál majd nekik, és majd neki köszönhetik hogy sosem lesz unoka, mert a kedves lányuk nem képes elszakadni tőle és emiatt senki sem lesz neki jó már, mivel lassan 40 éves és SOSEM fog kelleni olyan vonzó férfiaknak amilyet ő akar. Mert azok a férfiak is a legjobbat akarják maguknak, és emiatt a fiatal lányokkal fognak elmenni, mint ahogy a szemük fénye is tette.


2021. szept. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön a szopós csaj a 40-es nőhöz? Válasz nem lesz? Pedig egyszerű a kérdés.
2021. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
100%

"És férfiként erre nagyon nehéz nemet mondani."


Sok férfi nem mer egyes számban nyilatkozni. Miért?


"Nem tudok erre nemet mondani." Tök egyszerű. Nem kell tompítani a bűnt azzal, hogy kiterjeszted az összes férfira.

2021. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:

pefig a nők szokták ezt....sosem fogsz látni egy nőt sem aki azt hangoztatja, hogy ő a hibás és övé a felelősség


tök egyszerü dolgokban is másra mutogatnak.

2021. szept. 18. 15:22
 34/65 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez megint a szokásos incel kérdés, csak ugye ha úgy írja ki a kérdéseit, ahogy szokta, arra már nem reagál senki. Így meg van egy sztori, ami mögé be tudja csomagolni a saját, szokásos hülyeségeit.
2021. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:

na végre megtalálta az útját az incel card


örülök hogy saját világnézetednek megfelelővé tudtad értelmezni a kérdést

2021. szept. 18. 15:28
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb még te magad mondtad, hogy az vagy.
2021. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:
bármit mondok, úgyis az a vége, hogy én vagyok a hülye
2021. szept. 18. 15:32
 38/65 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, viszont incelnek te vallottad magad.
2021. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
igy van, legyen nekem is valami identitásom VÉGRE
2021. szept. 18. 15:35
 40/65 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egy idióta hülye vagy!
2021. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!