Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál hozzá ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá ha a párod aki amúgy nem sértegetős fajta beszólna hogy “de csúnya az arcod”?

Figyelt kérdés

Az arcom jobb oldalan hirtelen a semmibol kijott egy halom pattanas, mashol semmi… most rasutott a napfeny o nezte.. erre full komolyan..:


“De csunya az arcod”


Tudom en is hogy nem tul szep latvany a pattanas, neki a hata olyan. Megse mondanek ilyet


2021. szept. 24. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ennyi őszinteség belefér. Bár nem mindegy milyen hosszú kapcsolatról van szó.
2021. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Megmondod, hogy ez rosszul esett, a további reakciójából kiderül, hogy milyen ember és mennyire szeret. Ha elnézést kér és legközelebb jobban figyel erre, akkor elnézhető. Ha még neki áll feljebb és bunkózik, akkor gondolkodj el hogy jól választottál-e.
2021. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg a pattanásra mondta, nem konkrétan az arcodra. Mint amikor azt mondják hogy de csúnya a seb. Vagy egy seb van a kezeden, de csúnya a kezed. Nem fáj? Érted...
2021. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
visszakézből egy öklös a szem alá : most már a tied is !
2021. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem hogy rosszul esne az ilyesmi, de azt nem venném jó néven, ha a párom egyáltalán megengedne magának ilyeneket.

Viszont piti vagyok, szóval valszeg visszaszólnék valami olyat, hogy "ja, ezért kell hozzád hasonlókkal beérnem"

2021. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha tényleg csúnya pattanásos, akkor abban mi a szép? Lehet nem esne jól, de igaza van.
2021. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

#6 Téged kutyák neveltek?

Nem kell mindenre megjegyzést tenni, pláne ha tudod, hogy beletaposol vele a másikba. Mit érnél el egyáltalán azzal, hogy ezt mondod? A pattanás nem fog abban a pillanatban magától elmúlni.

2021. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez annyira autista dolog. Az ember ezzel tisztában van. Ha őszinte is, minek megemlíteni? Ha valami van a fogam közt, szóljon, azonnal kiszedem, de a pattanásnak idő kell, hogy eltűnjön. Azzal, hogy kommentálja, mint egy értelmi fogyatékos, nem fog változni semmi.
2021. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha valakinek értelmi fogyatékos gyereke van és megmondja neki a szakember, akkor meg azért megy a sírás. El kell fogadni a nagy büdös valóságot.
2021. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom.

Én ha valakit szeretek,bármilyen bőrhibája is lenne,soha nem azt mondanám,hogy de csúnya.

Még ismeretlennek sem,nemhogy a páromnak.

Mennyi bunkó ember van,te jó ég..

2021. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!