Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a barátom dönt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a barátom dönt minden felett a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

1 éve és három hónapja vagyunk együtt. A barátomat sok minden zavarja velem kapcsolatban, de ez úgy kb. egy pár hónapja jött ki nála.

Igazából önbizalmam sose volt, a múltban is csalódások értek. De néha már a barátom mellett sincs már önbizalmam mint az elején.

Neki nem tetszik, ha valamivel kapcsolatban megemlítem a nemtetszésem. Ilyenkor azt mondja neki jobban tetszett az mikor az elején mindenben egyet értettem vele, szerinte sokszor vagyok vele szemben szemtelen, ami nem tetszik neki.. Ha ő van nálunk elvárná, hogy a kaját bevigyem neki, még az ebédlőbe se kelljen kimenni étkezni.

Volt arra is alkalom a kedvenc filmemről elvitte a tvt, a tv mindig azon az adón megy, amit épp ő szeretne nézni.

Azt mondta jobb ha nem tudom milyen az, mikor felhúzom az agyát. Nem egyszer volt már olyan, hogy úgy tett, mintha egy női ismerősével beszéltek volna a közösségi médiában. Azt mondta csak viccelt, és kíváncsi volt én mit szólok hozzá, ha egy ilyen képernyőfotót átküld.

Úgy érzem túlságosan beleszól a dolgaimba. Ne viseljek szemüveget, ha mellette vagyok. Az a legjobb ha sose lesz jogsim, mert ő mindig csak féltene ilyenkor.

De komolyan még sem tervez velem. De azt mondja nem hagyna el soha.


2021. szept. 24. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Kontrollálni akár. Ebből egy bántalmazó kapcsolat lesz előbb utóbb, lehet, hogy csak "lelki", de akkor is. Megérezte, hogy nem erős az önbizalmad, most azt a keveset is, ami van ki akarja irtani belőled, hogy teljes kontroll alatt tarthasson. Ami a legfontosabb, ez a pasi nem szeret téged! Ha szeretne, fontos lenne neki, hogy növelje az önbecsülésed, tisztelne. De ez nem így van.
2021. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy még mindig vele? Egy igazi férgi aki szerelmes és szeret az nem így viselkedik az a tenyerén hordoz és elfogadja ha te maskep latsz dolgokat.


Ahogy egyes írta kontroll, manipuláció.


Ki fog lelkileg készíteni és a lélek fájdalmára reagál a twst is fizikálisan. Ugye nem akarsz beteg lenni?


Vagy beszélj vele vagy ébredj fel.

2021. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

* Egy igazi férfi


Ah bocsánat a tipoért a mobilon kozel vannak a betuk egymashoz.


Nem férgit akartam írni, hanem férfit.

2021. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lapát. Most! Meg előtte még egy szívlapát a pofájába.

Ez már most egy bántalmazó kapcsolat, addig lépj ki belőle, amíg még így fel tudod mérni, hogy ez nem OK. Mielőtt még belefásulnál. LÉPJ KI! Azonnal!

2021. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
* test
2021. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#1-es az ilyen pasik direkt önbizalomhiányos érzelmileg kiszolgáltatott lányokra utaznak akikbol nyerik az energiajukat. Szoval a pasija ugy valasztott nem most jott ra hogy nincs onbizalma. Ott irta hogy jobban tetszett neki amikor még mindenhez bologatott. Persze mert akkor még volt a kislány részéről rózsaszín köd.
2021. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert uralni akar...
2021. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha nem lépsz le ebből a szar kapcsolatból, hamar ki fog dobni. Majd ha megunja, hogy jelenleg a lábtörlője vagy. Nem szeret és nem érdekled, csak meg lehet dugni és szemétkedhet is veled, ettől érzi jóbban magát, leszívja az energiáidat.
2021. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, rúgd ki! Nélküle arany életed lesz. Egy társ nem ilyen, és ő sosem lesz az, hiába várod. 1000x különb pasikkal van tele a világ.
2021. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a büdös pitsából szeditek össze ezeket a retardáltakat?
2021. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!