Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a barátom dönt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a barátom dönt minden felett a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

1 éve és három hónapja vagyunk együtt. A barátomat sok minden zavarja velem kapcsolatban, de ez úgy kb. egy pár hónapja jött ki nála.

Igazából önbizalmam sose volt, a múltban is csalódások értek. De néha már a barátom mellett sincs már önbizalmam mint az elején.

Neki nem tetszik, ha valamivel kapcsolatban megemlítem a nemtetszésem. Ilyenkor azt mondja neki jobban tetszett az mikor az elején mindenben egyet értettem vele, szerinte sokszor vagyok vele szemben szemtelen, ami nem tetszik neki.. Ha ő van nálunk elvárná, hogy a kaját bevigyem neki, még az ebédlőbe se kelljen kimenni étkezni.

Volt arra is alkalom a kedvenc filmemről elvitte a tvt, a tv mindig azon az adón megy, amit épp ő szeretne nézni.

Azt mondta jobb ha nem tudom milyen az, mikor felhúzom az agyát. Nem egyszer volt már olyan, hogy úgy tett, mintha egy női ismerősével beszéltek volna a közösségi médiában. Azt mondta csak viccelt, és kíváncsi volt én mit szólok hozzá, ha egy ilyen képernyőfotót átküld.

Úgy érzem túlságosan beleszól a dolgaimba. Ne viseljek szemüveget, ha mellette vagyok. Az a legjobb ha sose lesz jogsim, mert ő mindig csak féltene ilyenkor.

De komolyan még sem tervez velem. De azt mondja nem hagyna el soha.


2021. szept. 24. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lapát lapát lapát.

Te sem gondolhatod komolyan ezzel a nyomorulttal.

2021. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!