Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lett hűvös velem?

Figyelt kérdés

Letiltott egy nőt, a facebookon, mert engem zavart, hogy gyakran írogattak egymasnak, hetente.

Mondjuk sok nő volt gyanús, de ez volt, akivel kommunikált

Azóta mintha elvesztette volna irantam az érdeklődését, törődött lett.

Pedig szerintem ígyis tudjak tartani a kapcsolatot, ha nagyon akarjak, nem hiszem, hogy en ezt annyira be tudom folyasolni, mert aki csalni akar az fog is

De lehet, hogy így nehezebb.



2021. szept. 28. 08:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ő ajánlotta, hogy tiltja
2021. szept. 28. 08:48
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Ezt akartad. Minden nőneműt kerüljön, ne álljon velük szóba. Te is az vagy. Csak a PARANCSODAT követi.
2021. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg sértődött. Annyit mondtál, hogy zavar, hogy mélyebb kapcsolata van egy nővel, erre ő dacból letiltja és duzzog. Nekem egyszerű hisztinek tűnik. Szerintem felnőtt emberek ezt meg tudják beszélni, ha ő erre nem hajlandó, az elég szomorú.
2021. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Butaság ez a töröld, tiltds miattam... rájött hogy gyerekes vagy, gondolom csalódott...
2021. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!