Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt,de szeretjük egymást és volt egy megállapodásunk,miszerint csak egymással randizunk, fekszünk le...Ezt először én szegtem meg (petting,de az ő szemében szex volt), majd ő (randi mással, flört mással), majd megint én (2 randi mással és smaci,de ezekről nem tud). Hogy ő azóta tett-e bármit is, nem tudom. Elmondása szerint nen, de nem hiszek neki 100%-ban. Én 100%-ig nem csináltam semmit ezek után az esetek után.

A lényeg, hogy emiatt és más miatt is -többször hazudtam, ferdítettem neki, azt mondtam segítek, miközben tudtam,hogy nem fogok (kétfelé húzott a szívem, illetve meg akartam felelni neki)- megingott a bizalom, főleg az ő részéről. Most azon szorgoskodok, hogy mindig őszinte legyek vele, de nem könnyű, ha közben folyamatosan azt vágja hozzám, hogy nem hiszi el,amit mondok és mindig gyanakszik. Erre megkérdezem tőle, mi értelme van bármit is mondanom/válaszolnom,ha azt se hiszed el, amit kérdezek? Erre valami olyasmit felelt,hogy azt várja, amikor végre nem fogok hazudni. Ez elég lehúzó számomra. Ennyi erőből mondhatok én akármit.


Nem inkább azt várja,hogy végre elhiggye, amit mondok,mert megadja a bizalmat? 50%-ban rajta is múlik a bizalom-visszaépítése,nem? Vagy tévedek? Mégis mit tehetnék még azon kívül, hogy őszinte vagyok vele, ha törik,ha szakad és türelmes vagyok? Vegyem le a kódot a telefonomról,amikor találkozunk? Szerinte el kell viselnem egy szónélkül azokat a mondatokat,amik a gyanakvását mutatják. Pl. mostani sztori: beteg vagyok, ezért lemondtam a hétvégi találkát. Erre válasz: megértem,ha beteg vagy és sajnálom,de gyanakszom. Erre azt mondtam neki,legalább a mostani helyzetre való tekintettel, jó lenne,ha nem piszkálna ezzel. Nem. Most is el kell viselnem a gyanakvását. Próbáltam bebizonyítani, hogy igazat mondok, erre: ,,tuti, hogy nem mondasz igazat,ha ennyire bizonygatsz, a hangodon se hallani, hogy orrhangod van (telefonban beszéltünk). Mondtam neki, hogy tehet ő is valamit a bizalom-visszaállításáért: pl. járjon utána a dolgoknak. Szerintetek ez mennyire jó ötlet?

Amikor egy olyan szitu volt, hogy később más (akinek jobban hisz) mondta azt,amit én bizonygattam, azzal kapcsolatban nem mondott semmit sem.



2021. okt. 19. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom be kéne tiltani a gossip girlt, meg a többi idióta tini sorozatot, amiben mindenki-mindenkivel félredug.


Nem tudunk szerintem segíteni, mert ezek a problémák nem nagyon léteztek nálunk. Nekem voltak párjaim, akikkel együtt voltunk. Még szeretőim vagy ilyen barátság extrákkal kapcsolatom sem volt, nem tudom a szabályait ezeknek. Nem tudom, hogy mekkora "bűnt" követtél el.


Mindenesetre az látszik, hogy nagyon másképp értelmeziktek a megcsalást. Neked, amíg valaki "nincs benned", addig nem csaltad meg, neki meg kb. a flörtölés is megcsalás.


Szerintem szakítanotok kéne, talán a következő emberrel tiszta lappal indulnál. Ráadásul nagyon bántó úgy kezelni valakit, hogy amíg nincs addig van ő, de ő nem talál mást mellettem (mert kb. ez a helyzet).


Amúgy kinek a felvetése volt, hogy monogám kapcsolat legyen és melyikőtök egyezett bele?

2021. okt. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11

Nem tévézek, nem nézek se filmet, se sorozatot😃 Ugyanúgy értelmezzük a megcsalást, nekem is megcsalás a flört. Engem csak az idegesít pöppet, hogy szerinte megdugott az a pali. Mindegy...

Miért keresne mást? Van egy 7 éves kapcsolata és szereti őt is ugyanúgy, én viszont már nem szeretem a páromat (ő se engem). Nem tudom, kinek a felvetése volt a monogámia, de mindketten belementünk.

2021. okt. 20. 09:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Mekkora duma. Azért nem vagy őszinte mert az már a múltban történt és te a jelenre koncentrálsz. :DD Hát ha ő tegnap félrekefélt felejtsük el, az már a múlt, és amúgy sem vagytok együtt. 💁
2021. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem tegnap törtènt a csókolózás ezzel a két másikkal, hanem hónapokkal ezelőtt. Így engem sem érdekelne, ha pl. kiderülne, hogy nem csak egy emberrel randizott hónapokkal ezelőtt.
2021. okt. 20. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!