Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig tartott a kezdeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott a kezdeti kapcsolati fellángolás nálatok? Mit kéne még tennem?

Figyelt kérdés

Amikor már belezúgtatok egymásba s sülve főve a másikkal akartál lenni, amikor a házba kerülgetve egymást mindig van egy kósza puszi, ölelés, mosoly s tudod lesz reakció a kósza érintésre.


Nekem ez nagyon hiányzik a mostani kapcsolatomból. Egész nap együtt a házat rendezve, takarítás, bevásárlás,főzés s egy normális csókot se max két puszit meg lábsimi ahogy filmezünk. Segítettem kérés nélkül amibe engedte, mosolygok, bújok, szexi fehérnemű fürdés után.. Semmi. Este bepróbálkoztam egyértelmű simogatással tv előtt amire volt erekció de a teste többi része mintha nem is tennék semmit. Feladtam erre mondta menjünk pihenni, már kezdtem örülni azért hív s az ágyban vártam mit szeretne ő hisz a labda felvolt adva. Aludni akart mert még beszélgetni se... Így tellnek el az esték ha áthív egy hónapja.


Nem érti miért nem alszom el 8kor amikor ismer milyen éjszakai bagoly vagyok. De ha nem alszom el vele akkor az nem jó neki.:( Volt elején 4 jó esténk majd elvágták ezt. Nem veszekszünk, nyugisan vagyunk de amikor mondtam igényelném a figyelmét hárított, hogy butus vagyok, rosszul látom, kíván ő..

Mit kellene tennem?

30N



2021. okt. 24. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha van gyerek akkor felkeresni egy párterapot. Ha nincs... akkor meg eldöntened akarsz-e így leélni egy életet. Érzelmileg kezd elhidegülni a kapcsolatotok. Erre mondják tipikusan hogy a megszokás tartja már csak össze. Egy jó kapcsolatban a láng ha nem is 120%-os szinten de az életük végéig fennmarad. Ezért viszont dolgozni is kell! Nap mint nap! S igen vannak olyan estek amikor az egyik fél mindent megtenne, de kevés... mert nem illenek "érzelmileg" össze csak belevágtak valamibe amibe nem kellett volna.
2021. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most jöttünk össze csak, dehogy van gyerek.:(
2021. okt. 24. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Gratulàlok!

Màr most ott tartok, ahol màs 10 èv utàn.

2021. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem erőltetném a helyedben a dolgot.
2021. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor üljetek szépen le és ami nem működik azt zárjátok le. Lehet 30 éves vagy, de ha elpazarolsz 2-3 évet a nagy semmire akkor később k.rvára bánni fogod azt a pár évet az életedből.
2021. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első 8-9 év volt olyan, mint amit leírtál, de most 20+ után sem tartunk ott, ahol ti…
2021. okt. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Mint egy nyugdíjas. Itt max nálad van fellángolás, neki meg jó ez így, amíg tart(ja kedve), aztán levált. Inkább keress egy olyat, akit érdekelsz is.
2021. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt legalább még a kampány időszaknak is bőven kéne tartania.
2021. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!