Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne rajtam átalakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne rajtam átalakítani (nemcsak alak, hanem akár haj, smink), hogy jobban tetsszem a barátomnak?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, lassan 25. Van egy férfi, harmincon felüli jócskán, akivel alakulóban van a dolog, de mindig is éreztem a bizonytalanságát. Már rég előrébb lehetnénk, rajtam nem múlt szerintem. Időnként elejti, hogy tetszem is neki, meg nem is. Ezt így konkrétan nem mondja ki, de elég erősen utal rá. Gondolkoztam, hogy mit lehetne változtatni. Azért valahol igaza van, mert én nem vagyok az a tipikus "dögös nő", a mai szépségideál, szóval van még rajtam mit faragni. Ő feszes, kerek melleket (melltartó nélkül), és ugyanilyen feneket kért tőlem. Mondtam, hogy nemsokára elkezdek járni aerobikra, erre lecsapott, hogy igen, az kell. Végülis igaz.

Valahogy az ő ideáljához kellene magam alakítani, mert nem direktben, de utalt rá, hogy akkor jobban kellenék. Az ő ideálja a Jóban Rosszban Dóra doktornője, Végh Judit. Mindig azt a sorozatot nézi, ő a kedvence, persze már rájöttem, hogy miért.


Végh Juditról itt a link:


[link]


Én nem hasonlítok rá, se erre a "dögös" típusra.


Másik nagy kedvence Inna, éspedig ebben a klipben, de nem a zene miatt:


http://www.youtube.com/watch?v=qpaem3mOhpY


Rólam pedig itt egy kép ruhában:


[link]


A hajam a fenekemig ér, itt fel van tűzve.


S még egy kép rólam bikiniben, elég amatőr fotó, saját fotózás a fürdőben:


[link]


Ő nekem úgy tetszik, ahogy van, és ezt sajnos tudja is. Viszont én érzem, hogy a kapcsolatunknak ez a legnagyobb akadálya, hogy én nem vagyok ez a kimondott mai szépségideál. A maga módján szeret is, de nagyon bántja, hogy nem úgy nézek ki. Elhatároztam, hogy átalakulok, de igazából nem tudom, hogy hol kezdjem, mert már kerestem személyi edzőt, de ő meg nem hajlandó teljesen átformálni, azt mondja, csak keveset kell formálni rajtam, inkább feszesíteni kell, de én úgy érzem, valami mégsem stimmel. Nem hasonlítani akarok a fentebb említett hölgyekre, még kamaszkoromban sem akartam soha sztárokra hasonlítani, hanem inkább csak szeretném megütni az általuk reklámozott szépségideált. Remélem, lehet érteni, hogy mire gondolok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 3. 11:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


A ruhák... nos, egyik sarkalatos pontja a dolognak, mert sajnos a legjobb hétköznapi ruháim egyike az, ami a képen van. Nem igazán éreztem jól magam ezekben a dögös, mai csajos ruhákban eddig, és ezért nincsenek is nekem ilyenek. Neki pedig ez kéne, hiszen férfiből van. Az nagyon lehet, ahogy az egyik kedves válaszoló mondta, hogy az önbizalmammal van a baj, nem pedig a ruháimmal. Lehet, hogy több önbizalommal, jobb kisugárzással rajtam is jól állnának a dögös ruhák.


Sminkelni se szoktam, csak a szememet húzom ki, de sajnos ezen a képen még az sincs.


Sminkben ilyen vagyok:


[link]


Körmösnél voltam, a hajam pedig szögegyenes, csak éppen akkor becsavartattam.


Amúgy nagyon bánt, hogy így közli a tutit, hiszen tudom, hogy igaza van, rám fér egy alapos alakítgatás, csak ez nem egyből megy. Megfelelő önbizalmam eddig volt, olyannak éreztem jól magam, ahogy vagyok, azt tudtam, hogy sose leszek cicababa, de nem is akartam az lenni, viszont most nagyon lecsökkent az önbizalmam, ahogy megismertem és megszerettem ezt a férfit. Először azt mondta, tetszem neki, de aztán szép lassan vezetett rá, hogy hogyan alakuljak át.

2010. szept. 3. 11:45
 12/23 A kérdező kommentje:
Jaj, a ház... ne is mondd, én is tudom. Fel lesz újítva hamarosan.
2010. szept. 3. 11:47
 13/23 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján azt vártam, hogy valami rondaság akar itt gyönyörűvé válni.

Nálad erről szó sincs. Két dolgot kellene megtenned: egyrészt a sport, hogy feszesebb, erősebb legyél, másrészt az öltözködéseden egy kicsit módosíthatnál, kicsit valóban öreges. Ez nem feltétlen pénz kérdése, bár elengedhetetlen hozzá, inkább csak az kellene, hogy ha vásárolni mész, vigyél magaddal valakit, akinek nagyon jó és biztos az ízlése.


De ezek csak apróságok. Van viszont egy jelentős dolog, amiben eltérsz a mai szépségideáltól: nem látszik, hogy tele lennél önbizalommal és azt sugároznád magadból. Ez már nehezebb dolog, de ez az igazi probléma, ennek a megoldásán kellene fáradoznod.

A pasit meg szerintem elfelejthetnéd. Aki harminc évesen képes lenne téged a saját szépségideáljára formázni, az enyhén szólva infantilis. Tényleg ezért gondoltam, hogy biztos ronda vagy, mert ha egy felnőtt férfi szerint javítanod kellene magadon, az nyilván nem véletlen. De basszus, jól nézel ki! Az már őt minősíti, hogy annyira odáug van egy szösziért, hogy azon kívül mást nem hajlandó elfogadni :(

2010. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret úgy ahogy vagy, akkor nem téged szeret, hanem azt akivé tenni szeretne. Én sem vagyok 1 kimondott szépség. Van 1 kis pocim. De az én párom így szeret. Nem akar megváltoztatni.
2010. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem szenvedtetném magam, ha te így érzed jól magad. Inkább keresnék 1 pasit aki olyannak szeret emilyen vagyok.
2010. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Miért kellett nekem beleszeretni, ha nem szeret igazán? Borzasztóan szeretem. Tipikus hülye szerelmes liba vagyok, aki azt reméli, hogy ha másképp néz ki, jobban fogják szeretni. Valahol kétlem. Az önbizalmamnak adnom kéne, de hogy, ha az veszi el leginkább, akit a legjobban szeretek?


Nemsokára jövök vissza, most el kell mennem, de visszaolvasok, és köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. szept. 3. 12:11
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerintem amiket irtál, az tökéletes. némi kis zsírégetés, feszesítés rád fér, de szerintem egyáltalán nem vagy csúnya, vagy vészes eset :)

Viszont pl nem kellenek olyan hú, de dögös ruhák, de pl az első képen akár egy sima farmerban mennyivel jobban néznél ki :) egy egyszerű pólóval, toppal... :)

2010. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az önbizalmadnak úgy tudsz leginkább adni, ha ezzel a pasival nem foglalkozol, hanem keresel olyat akinek úgy kelessz ahogy vagy. Persze először nehéz lesz. De amíg vele foglalkozól, addig nem lesz nagyobb az önbizalmad.
2010. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
hát sztem is az öltözködésed tényleg öreges egy picit 14évesen,sztem vegyél egy csőszárú farmert meg egy magassarkut és egy pici sminket vigyél fel magadra és enged ki a hajad:)am nincs semmi baj veled.. a fiu igaz fogadjon el olyannak amilyen vagy de ha te is ugy érzed h alakitani kell magadon akkor egy pici változtatás megujulás sohasem árt
2010. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
24évesen elirtam bocsánat
2010. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!