Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne rajtam átalakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne rajtam átalakítani (nemcsak alak, hanem akár haj, smink), hogy jobban tetsszem a barátomnak?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, lassan 25. Van egy férfi, harmincon felüli jócskán, akivel alakulóban van a dolog, de mindig is éreztem a bizonytalanságát. Már rég előrébb lehetnénk, rajtam nem múlt szerintem. Időnként elejti, hogy tetszem is neki, meg nem is. Ezt így konkrétan nem mondja ki, de elég erősen utal rá. Gondolkoztam, hogy mit lehetne változtatni. Azért valahol igaza van, mert én nem vagyok az a tipikus "dögös nő", a mai szépségideál, szóval van még rajtam mit faragni. Ő feszes, kerek melleket (melltartó nélkül), és ugyanilyen feneket kért tőlem. Mondtam, hogy nemsokára elkezdek járni aerobikra, erre lecsapott, hogy igen, az kell. Végülis igaz.

Valahogy az ő ideáljához kellene magam alakítani, mert nem direktben, de utalt rá, hogy akkor jobban kellenék. Az ő ideálja a Jóban Rosszban Dóra doktornője, Végh Judit. Mindig azt a sorozatot nézi, ő a kedvence, persze már rájöttem, hogy miért.


Végh Juditról itt a link:


[link]


Én nem hasonlítok rá, se erre a "dögös" típusra.


Másik nagy kedvence Inna, éspedig ebben a klipben, de nem a zene miatt:


http://www.youtube.com/watch?v=qpaem3mOhpY


Rólam pedig itt egy kép ruhában:


[link]


A hajam a fenekemig ér, itt fel van tűzve.


S még egy kép rólam bikiniben, elég amatőr fotó, saját fotózás a fürdőben:


[link]


Ő nekem úgy tetszik, ahogy van, és ezt sajnos tudja is. Viszont én érzem, hogy a kapcsolatunknak ez a legnagyobb akadálya, hogy én nem vagyok ez a kimondott mai szépségideál. A maga módján szeret is, de nagyon bántja, hogy nem úgy nézek ki. Elhatároztam, hogy átalakulok, de igazából nem tudom, hogy hol kezdjem, mert már kerestem személyi edzőt, de ő meg nem hajlandó teljesen átformálni, azt mondja, csak keveset kell formálni rajtam, inkább feszesíteni kell, de én úgy érzem, valami mégsem stimmel. Nem hasonlítani akarok a fentebb említett hölgyekre, még kamaszkoromban sem akartam soha sztárokra hasonlítani, hanem inkább csak szeretném megütni az általuk reklámozott szépségideált. Remélem, lehet érteni, hogy mire gondolok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 3. 11:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem azon a képen ahol ki vagy sminkelve nagyon szép arcod van! :)

Neked egyátalán nem kell fogyozni csak sportolni, fuss járj el úszni meg aerobikozni.

Hát igen a ruhatárodon kellene egy kicsit változtatni. Nem kell olyan ruhákat venned ami olyan tipikus nőcis vagy cicababás, csak egy kicsit modernebbeket amikben még jól is érzed magad. :)

És szerintem rajtad nem kell egyátalán semmit sem változtatni, ahogy olvasgattam a válaszaidat értelmes,intelligens és okos csajnak tünsz.

Jegyezd meg egy pasi miatt nem szabad megváltozni, pláne nem ha utalgat rá mert az sajnos azt jelent, hogy nem úgy fogad el téged amilyen valójában vagy...:S

Már bocsi de ez a pasi elég érdekes egy személyiség Inna meg Végh judit...nézd ez olyan ovis, hogy a Tv-ből nézek ki csajokat és elvárom, hogy a barátnőm is úgy nézzen ki áááá, ez tiszta hülyeség :S

Jah és igenis több önbizalmat, és a helyedben nem foglalkoznék olyan pasival aki ennyire sekéjes,hogy csak a külsőségek érdeklik.

Szerintem vagy olyan jó nő, hogy találsz Te különbet is :)

2010. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Pj0tr ***** válasza:

Más kedvéért sosem szabad megváltozni. Neked kell akarnod, neked kell a saját bőrödben élned, a saját személyiségeddel összezárva. Valamiért iszonyat nagy lett a megfelelni vágyás az emberekben. Olyan pedig, hogy pont ideális nem létezik. Egy határon belül maradva szép az ember.

Egyébként pedig ez a legrégebbi trükk(vagy aljasság döntse el mindenki maga, hogy mennyire radikális :) ) amit sokan csinálnak (bár általában házasságban, vagy párkapcsolatban). Leépítik a nő önbizalmát, önbecsülését, amíg már ők is elhiszik, hogy úgysem kapnak jobbat.

Ha pedig már mindneki leírta én is idebiggyesztem: Szerintem jól nézel ki így ahogy vagy. Ha változol akkor is az maradsz, amíg ezeken a határokon belül maradsz. :)

Aki pedig megpróbálja pontosan beparaméterezni, hogy milyen nő (lányok esetében pasi) tetszik neki, az hülye.

2010. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
biztos aranyos csaj vagy. elárulok egy titkot, az ilyen nagyonszép nőket csak nézegetni szeretjük, meg egyszerkétszer megkapni ha összejön, hogy legyen mint mesélni a spanoknak kocsmázás közbe, de nem tartós kapcsolatra. akkor mindíg aggódnék, hogy mit csinál, nem mászik-e rá valaki. meg zavaró, ha az én csajomat bámulják az utcán. inkább ilyen kedves, természetes lányokat keresünk.
2010. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!