Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm feltette azt a kérdést, hogy mit szánok neki az életben. Nagyon váratlanul ért engem, megmondom őszintén. Nem vagyok a szavak embere, nehezen tudom kifejezni magamat. Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

Igyekeztem a legjobban kifejezni magamat, mindazt amit érzek. Megmondtam neki, hogy tudom klisé, de elsősorban egy olyan életet, amiben boldog lehet, ki tud teljesedni és amire ha visszatekint, nem érzi azt, hogy megbánta. Szeretném, hogy ott tudjak neki lenni, mikor szüksége van rám, hogy támaszként tekintsem rám, ne akadályként. Tudjunk előre haladni, hogy család lehessünk. Erre teljesen kiakadt, hogy ne mondjak neki ilyen klisé dolgokat, hanem komolyan gondoljam át és mondjam meg neki.


Én töröm a fejem, hogy mire lehet kíváncsi pontosan, de nem tudom. Tényleg ezt szánom neki. Azt akarom, hogy boldog legyen. Nem tudom, milyen válaszra vár.


Most megint feltette a kérdést, és beszélni akar erről. Rendesen gyomor idegem van, mert tényleg ötletem sincs, hogy mit akar hallani. Tényleg rossz, amiket mondtam? Elfogadom, ha igen. Sok dologban nem én vagyok sajnos a legélesebb kés. Segítsen valaki, hölgyek. Magyarázzátok már el, hogy miért vagyok hülye, mert én nem értem. Nem szeretném megbántani a barátnőmet megint, mert nagyon szeretem...



2021. okt. 29. 18:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Nő vagyok, de őszintén, elképzelésem sincs, hogy mit akar a barátnőd. Talán fogalmazhatna konkrétabban... megkérdezhetnéd, hogy pontosan mire gondol. Konkrétumokra, mint x év múlva házasság, y év után gyerek, közös ház?
2021. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondolt, mennyire komolyan tervezel vele (esküvő, gyerekvállalás).
2021. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem konkrétumokat akar!

Mikorra tervezed megkérni a kezét?

Mikor lesz esküvő?

Mikor lesz gyerek?

Szerintem dátumokat akar hallani!

Egy biztos ha már régebb óta vagytok együtt akkor tuti az eljegyzés érdekli! :D

2021. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De hát nem értem. Ez folyamatosan téma. Nekem mániám, hogy legyen ház. Dolgozok érte, mint a gép. A gyerek témával meg úgy vagyok, ha jön, akkor jön.
2021. okt. 29. 18:38
 5/29 anonim ***** válasza:
70%

Mit szànsz?

Azt hogy ilyen kérdésekkel szívja a vèred 😆


Az otthoni főni hivat az idoràjàba:

Fsza kapcsolat lehet, ha beszèdkor görcsölsz , meg gyomorideged van.

2021. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
:D 5-ös. Elismerem, ha csak ezt látod, akkor rossz én meg ugye csak ezt a részét írtam le. Egyébként jó a kapcsolat, de ezzel az egy kérdéssel rendesen az őrületbe kerget, mert nem értem, mit akar.
2021. okt. 29. 18:44
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerű, konkrét terveket akar hallani. X éven belül lánykérés, utána x időn belül esküvő, x idővel utána gyerek.

Gondolom, pont az a baja, hogy egy ideje csak szó volt róla, de semmilyen előrelépés nem volt.

Arra nem is mondok semmit, hogy a gyerekvállaláshoz így állsz hozzá, hogy jön, ha akar. Szánalmas.

2021. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen jókat mondtál, hiába klisé. Amúgy az lesz a legegyszerűbb, ha megkérdezed tőle, hogy mire kíváncsi. Miért kell gondolatolvasónak lenni?
2021. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
6%
Mond meg neki, hogy a túl kíváncsi embereket el szokták ásni.
2021. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is jókat mondtál, ez jött szívből. Ha neki ez klisé, és neki nem kell, akkor be bánkódj, nem ér fel hozzád ez a nő!


Elvárások azok ugye vannak....

De a partner az nem a mi elvárásainknak megfelelően teljesítí a vágyainkat....jelen helyzetben a kimondatlan vágyakat....

Vicc a csaj viselkedése szerintem, és a helyedben átgondolnám a kapcsolatot.

Egy jó tipp: miatta , magadból semmit ne változtass.

Csak egy sejtés de lehet olyan ember aki megpróbálja a saját képzeletbeli ideáljára formálni a másikat. Ez kb egy erőszak veled szemben.

2021. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!