Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm feltette azt a kérdést, hogy mit szánok neki az életben. Nagyon váratlanul ért engem, megmondom őszintén. Nem vagyok a szavak embere, nehezen tudom kifejezni magamat. Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

Igyekeztem a legjobban kifejezni magamat, mindazt amit érzek. Megmondtam neki, hogy tudom klisé, de elsősorban egy olyan életet, amiben boldog lehet, ki tud teljesedni és amire ha visszatekint, nem érzi azt, hogy megbánta. Szeretném, hogy ott tudjak neki lenni, mikor szüksége van rám, hogy támaszként tekintsem rám, ne akadályként. Tudjunk előre haladni, hogy család lehessünk. Erre teljesen kiakadt, hogy ne mondjak neki ilyen klisé dolgokat, hanem komolyan gondoljam át és mondjam meg neki.


Én töröm a fejem, hogy mire lehet kíváncsi pontosan, de nem tudom. Tényleg ezt szánom neki. Azt akarom, hogy boldog legyen. Nem tudom, milyen válaszra vár.


Most megint feltette a kérdést, és beszélni akar erről. Rendesen gyomor idegem van, mert tényleg ötletem sincs, hogy mit akar hallani. Tényleg rossz, amiket mondtam? Elfogadom, ha igen. Sok dologban nem én vagyok sajnos a legélesebb kés. Segítsen valaki, hölgyek. Magyarázzátok már el, hogy miért vagyok hülye, mert én nem értem. Nem szeretném megbántani a barátnőmet megint, mert nagyon szeretem...



2021. okt. 29. 18:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy szép, őszinte válasz volt egy retardált kérdésre. Hogy ezt nem tudta értékelni, szerintem jelzi milyen személyiségről beszélünk, ahogy maga a kérdés is.


Az hogy itt védik ezt jó páran és leöntik cukormázzal, nem meglepő. Azt se tudják kicsoda, de már az esküvőt tervezik és ájuldoznak tőle.


Ha annyira házasságot vagy gyereket akarna, akkor talán nyíltan, értelmesen beszélni kéne erről - nem olyan témák, ahol a durcizgatás, a hisztizés és a kiakadás jó irány.

2021. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
40%
Mitől csicskulnak így be az emberek?
2021. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
31%
A barátnőd nemigen ismeri a férfi gondolkodást:) Ennyire hülye kérdést nem lehet feltenni:)) Nem veled van a baj kérdező! Valószínűleg azt szeretné tudni, hogy mennyire számíthat rád, komolyak-e a szándékaid.
2021. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
78%

#15re és a munka témára reagálok.

Tisztára mintha engem és az exemet írtál volna le :-)

Exem vidéki, családi vállalkozással, én pedig pesti, minimálisan jobb körülményekkel (nálunk azért nincs több lakás kiadva). Én szakítottam fél évvel ezelőtt. Mindenben támogattam az exem, a vállalkozásban is segítettem, pedig egy fóbiámat kellett hozzá legyőznöm. Ő pedig egyről-egyre mondta le a találkozóinkat ahogy haladt előre a kapcsolat. Ha végre együtt tudtunk lenni, amint kapott melóról telefont, igent mondott, az sem zavarta, ha nekünk voltak terveink. Minden ígéretét megszegte, ha értem jött 10/9x minimum 1-1,5 órát késett, de volt olyan, hogy 4-5 órát is vártam rá. Mégis ő volt az, aki azzal a szöveggel próbált manipulálni, hogy "neki dolgoznia kell, mert vannak tervei és ezekben a tervekben én is benne vagyok", illetve szerinte "megérthetném / lehetnék támogatóbb" vagy hogy "még én is csak rakom rá a terhet." Elhangzott olyan is, hogy nem érti miért nem bízom benne. Teljesen tönkretett lelkileg. Ő is azzal jött, hogy boldoggá akar tenni.

Aztán megláttam a telefonjában hogy beszél rólam a haverjaival a hátam mögött. Szerinte én vagyok az elkényeztetett, aki nem tudja milyen dolgozni, aki nem tudja, hogy milyen megvenni egy sampont (mert hogy ő ezeket magának vette otthon). Aztán amikor velünk jött nyaralni és a saját félretett pénzemből (hozzáteszem: soha egy fillért nem kértem a szüleimtől, nem költöttem feleslegesen, közel a fizetésem egészét hónapról hónapra tettem félre) befizettem magunkat egy kirándulásra, akkor a messengeren jót nevetett a haverjával, hogy "milyen apósjelölt pénzén utazni?". Ilyen stílusban beszélt és nyilatkozott a szüleimről, akik szerették őt, akik támogatták őt (jobban mint a saját családja, akikről szintén csak panaszkodott nekem - de azért az hogy összeköltözzünk az már drága és kidobott pénz lett volna), akik végigdolgozták keményen az egész életüket kétkezi munkával, és akik emiatt az én gyerekkoromból is hiányoztak, akik rengeteg mindenről mondtak le, nekem pedig sokszor róluk kellett lemondanom. Illetve így beszélt rólam, aki MINDENÉT odaadta neki, és aki 18 éves kora óta dolgozik vagy önkénteskedik és (most már) egyetemet végzett. És akkor láttam meg, hogy ki ez az ember valójában. Kellett még 2 hónap, hogy erőt vegyek magamon, de sikerült kilépnem. Azóta SOHA nem engedem senkinek, hogy a földbe tiporjon.

Úgyhogy kérdező, számomra bicskanyitogató ez az összehasonlító hangnem, amiben a barátnődről nyilatkoztál. Ha irigy vagy és a hatalmas egód nem tudja elviselni, hogy anyagi különbség van köztetek, akkor inkább szakíts ezzel a lánnyal, mert ha ő tiszta szívéből szeret (ahogy én is szerettem az exemet) és CSAK MIATTAD van melletted, nem a körülményeid miatt, akkor szépen lassan le fogod őt rombolni.

2021. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%

#21 Azért a kérdezőnél kevésbé cukormázas itt bárki.


"olyan életet, amiben boldog lehet, ki tud teljesedni és amire ha visszatekint, nem érzi azt, hogy megbánta. Szeretném, hogy ott tudjak neki lenni, mikor szüksége van rám, hogy támaszként tekintsem rám, ne akadályként. Tudjunk előre haladni, hogy család lehessünk."


A kérdések többesszámát meg nem értem. Egy kérdést tett fel a csaj, ha jól értettem : "mit szánok neki az életben"?


Amúgy csak engem emlékeztet arra a megfogalmazásra, hogy a "szeretői szerepet szánom neki"?

2021. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A lánykérésre gondol, a többi dumára nem kíváncsi.
2021. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
41%

Mondd neki azt, hogy " szívd ki a lukam, kaptál egy általánosságban megfogalmazott kérdésre egy általánosságban megfogalmazott választ. Ha konkrétabb választ akarsz, konkrétabban fogalmazd meg a kérdéseid.".


Szögezd le, hogy keresztrejtvényfejtést, azt egyikőtöknek sem szánsz, az tuti.

2021. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vagytok együtt? Szerintem várja, hogy megkerd a kezet. Te nem akarsz vele osszehazasodni?
2021. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

No, köszönöm szépen mindenkinek a választ. Pozitívat, negatívat egyaránt. Lehet balf*sz vagyok, hogy ilyet kérdeztem. Elfogadom legyen, de sok olyan dolog felötlött bennem, amik eddig konkrétan eszembe sem jutottak. Szóval köszönöm.


2 éve vagyunk együtt. Házasságról nem beszéltünk még, de mindketten úgy vagyunk vele, hogy nem minden a papír. Gyereket úgy tervezünk, hogyha akarjuk, akkor oda tesszük magunkat. Orvos, meg minden kivizsgálás előtte, aztán én 9 hónapig nem alszok valószínűleg. Amíg meg nem születik a gyerkőc.


Cukormázas lennék? Lehet. Akármennyire akarok pártatlan és tárgyilagos lenni, csak én írtam a kérdést az én szemszögemből. Nyilván, ha ezt a párom írta volna, akkor máshogy hangozna. Vagy esetleg valaki más.


Mielőtt félreértenétek, szeretem, nagyon büszke vagyok rá, okos, cuki meg minden, de fogalmam sem volt eddig, hogy miért volt rossz a válaszom. Mostmár lehet kezdem érteni, mi lehet a gond. Nem 100%, de fogjuk rá.

2021. okt. 29. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!