Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bekèkült miatta a szemem, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekèkült miatta a szemem, ez nem normális reakciò ugye?

Figyelt kérdés

Roviden annyi az elozmeny, hogy mikor megismerkedtunk,mondta hogy van egy jo noi baratja. Ez eleinte nem zavart, csak amikor meglattam, hogy milyen nyalas es tulzo stilusban beszelnek "varlak haza, hianyzol,puszi meg olelo smile minden mondatban". Ez automatikusan feltekeny erzest keltett bennem, pedig tudtam hogy a nonek is van parja, tavol laknak, de megse beszeljen igy mas a parommal. Mondtam is neki nyiltan, hogy nalam ez a stilus nem fer bele,amugy sem hiszek az ilyen baratsagokban de akadalya sem akarok lenni.

Azt mondta akkor megerti, velem akar lenni en vagyok a fontosabb es vissza vesz a nyalizasbol.

Aztan igy is lett, neha irogatnak es ha erre jarnak talalkozunk veluk. Nekem mindig fura es rossz erzesem van a novel, de miatta elnyomtam ezt magamban, mert tudtam, hogy neki ez fontos es nem szolhatok bele kivel baratkozik.


Igy teltek az evek, aztan ma az tortent, hogy ujra irogattak, kuldott valami kirandulos kepet a no, mutatta a parom, majd azt latom, hogy az uzenet, amit en irtam neki a delutan meg sincs nyitva, de utanam meg beszelt a novel. Es igy heccelosen mondtam, hogy bezzeg amit en irok meg se nezed, neki meg oldalakat irsz. Erre elkezd magyarazni, hogy munkaba volt, ertesitesnel elolvasta amit irtam en de nem volt ideje valaszolni, akkor mar a masiknak sem irt. Aztan en megneztem az idopontokat, es en irtam neki 14:15kor, o pedig 15:36kor valaszolt a masiknak oldalakat.

Ez rossz erzest keltett bennem, olyan volt,hogy engem le se sz.. de a masiknak fontosabb irogatni. Erre nagyon argessziv es ideges lett, elkezdett dobalozni,foldhoz verni targyakates egyszercsak azt erzem, hogy a telefon a szemembe landol. Folyt a ver a szemhelyambol es teljesen lila a szemem korul. Azt mondja veletlen volt, nem akarta felem de kicsuszott a kezebol.

Nagyon megijedtem, nem ertem ezt a reakciot. Csak magyaraztam hogyan erzem magam amiatt, es ezt kaptam. Azt mondja en idegesitettem fel, mert olyasmiket mondok hogy neki o fontosabb stb pedig o ugy probal tenni hogy minden jo legyen.


2021. nov. 12. 01:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Bocsi az ekezetek miatt, siettem.


Egyebkent a 6 ev alatt egyszer sem emelt ram kezet. Allitolag most sem direkt volt, de bennem ez nagyon rosszul zajlott le. Alapbol nem ertem miert kell ennyire allati modon reagalni. Tenyleg annyira rosszat mondtam, hogy ha a masiknak lehetett irni akkor nekem, a sajat parjanak miert nem? Hogy ez olyan erzest kelt bennem,hogy a masikat tobbre tartja? Ezek hallatan kelt ugy ki magabol.

2021. nov. 12. 01:11
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Az kiabál akinek ég a háza?!


Egyébként sajnálom ami veled történt. Nem is tudom mit tennék.. elsősorban biztosan megmondanám neki, hogy na most (minimum) szünet..


A "sosem emelt rám kezet" nem elég magyarázat, hogy segíteni tudjunj. Soha egyszerse láttad még agresszívnek, csak most először? Mert az nagyon fura.. ha meg láttad akkor várható volt, hogy egy agresszív ember a "csesztetésre" előbb utóbb így reagál.


Mennyire sűrűn esik szó erről a barátról?

Egyébként megértem, én sem hiszek az ilyen barátság dolgokban.

2021. nov. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Szakítanék. Amúgy egy ilyen után én már szexelni se bírnék vele...

Ha jól értem belenéztél a telójába, h lásd az időpontokat. Sztem azért lett ilyen ideges, mert volt ott valami rejtegetni valo is. Egyértelmű, h valami van közöttük a háttérben.

Ne várd meg míg jobban megver.

2021. nov. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, hogy csak a te szemszöged miatt, vagy amúgyis, de olyan, mintha minden előjel nélkül robbant volna. Én is ezt kérdezném, hogy a tárgyak dobálása egy megszokott viselkedés nála?


Ami red flag-et találtam, az is utána van benne:

"Azt mondja en idegesitettem fel, mert olyasmiket mondok hogy neki o fontosabb stb pedig o ugy probal tenni hogy minden jo legyen." Még téged hibáztat :o...

2021. nov. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Valamiféle lelki bántalmazás-megalázás szokványos volt -e előtte, amit esetleg nem vettél észre vagy nem tulajdonítottál jelentőséget neki, azt nem tudom.

Sok bántalmazó hivatkozik arra: "ő nem tehet róla", mert "a másik idegesítette fel" stb.

2021. nov. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez a tipikus jel,hogy van köztükvalami.Legjobb védekezés a támadás.Azért dühös ,mert fél,hogy két pad közé esik.A másiknak is van párja...
2021. nov. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

JÉZUSOM! Mindenképpen vetessél orvosi látletetet!!!


Hatalmas szerencse, hogy én csak a munkahelyén "idegesítettem fel" az egyik férfi ismerősömet. Volt, hogy emelte a kezét: megver.


De inkább szóbeli alázás volt a legtöbb. Dühkezelési problémái vannak, és csak mostanában találtam meg vele azt a hangot, amivel idejében lelohasztom az indulatait.


DE SOHA NEM ÉLNÉK EGYÜTT VELE, BÁRMENNYI "VONZÓ"!!! (Túl ellentmondásos csillagzat alatt születtünk. Nagyon más a beállítottságunk, a bioritmusunk az "észjárásunk".)

2021. nov. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Szia, nekem is van nagyon jó nő barátom. Minden barátnőm féltékeny rá,de már 18éve ismerjük egymást. Nem lesz soha semmi köztünk, de nem tehetek róla,hogy ilyen szépre sikerült a csaj...


Sosem bántanék nőt, nem ér annyit az egész, neki meg dühkezelési gondjai vannak. Szerintem nagyon manipulatív a párod.

Ïgy érzem nem szerelemből,hanem megszokásbol vagytok együtt. Talán elhitette veled,hogy senkinek nem vagy jó. Ő meg elvisel. Nem szégyen 6év utan különmenni.

Ismerek egy ilyen párt. 8év után kidobta a nőt a srac. Rá fél évvel összejött a gyerekkori szerelmével, 1évre rá született közös gyerek es megházasodtak. A másik nővel 8év is kevés volt ehez...

2021. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!


Regebb is volt hasonlo, marmint nem vitazunk gyakran, de amikor megesett kb 90%ban koze volt hozza ennek a nonek. Ilyesmi miatt, hogy miert ir olyan nyalasan, vagy elmentunk kettesben egy hetvegere valahova es kiderult ok is a kozelben vannak, rogton irta,hogy akkor fussunk ossze. Meg olyan szepen, valasztekosan ir mindig neki, ami nekem feltuno mert alapbol kis laza, hetkoznapi stilusban beszel.


Szoval amikor ezeken vitaztunk es ideges lett, mar csapta oda a telefonjat, vagy tanyert a foldhoz, utott ki uveget a kezevel. Ezutan lenyugszik es feltakarit. Azt mondja akkor jol esik igy levezetni.

Igy,mint az este eloszor jartam...

Nem tudom miert reagal igy, vajon tenyleg erezhet iranta valamit? De elottem is ismertek egymast es azt mondja akkor sem hajtott ra, csak jol voltak mindig mint baratok.

Mikor leululnk beszelni azokat mondja, hogy nagyon bantja es idegisiti, mikor olyanokat mondok,hogy a masik neki fontosabb es ugyanazt kezdem tobbszor, mert ez nem igy van, o mindig minket rak az elso helyre, velem akar elni, azert kerte meg a kezem stb es serti ha olyanokat mondok.

Szerintetek ez hiheto magyarazat ?


Teny,hogy ezen kivul nem volt problemank, mindig segit amiben tud, meglep, bujos es igenyli es adja is a szeretgetest. De ez a reakcio szamomra erthetetlen...

2021. nov. 12. 08:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Talán.....miután veled évek óta beszél minden nap gondolom úgy volt vele hogy a másikkal ritkábban így "fontosabb" volt neki válaszolni. Nem tudom miért ilyenek a pasik de egyre gyakrabban tapasztalom én is akármikor vagyok egy pasival ha ír neki egy régi barát akivel nem beszélget minden nap egyből hátrébb csúszok és nem tudom miért. Persze én is egyből arra gondolok hogy nem én vagyok a legfontosabb. Az hogy ennyire mérges lesz mikor szóba kerül a csaj az nekem gyanús. Lehet hogy volt vele valami régen vagy csak a pasid szerette volna a csaj nem ki tudja. De nekem nem férne bele ezek a véletlen egyfelé kirándulások és akkor talizzunk stb. Az meg hogy eltalált a telóval....te tudod mennyire bánja vagy ilyesmi.
2021. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!