Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bekèkült miatta a szemem, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekèkült miatta a szemem, ez nem normális reakciò ugye?

Figyelt kérdés

Roviden annyi az elozmeny, hogy mikor megismerkedtunk,mondta hogy van egy jo noi baratja. Ez eleinte nem zavart, csak amikor meglattam, hogy milyen nyalas es tulzo stilusban beszelnek "varlak haza, hianyzol,puszi meg olelo smile minden mondatban". Ez automatikusan feltekeny erzest keltett bennem, pedig tudtam hogy a nonek is van parja, tavol laknak, de megse beszeljen igy mas a parommal. Mondtam is neki nyiltan, hogy nalam ez a stilus nem fer bele,amugy sem hiszek az ilyen baratsagokban de akadalya sem akarok lenni.

Azt mondta akkor megerti, velem akar lenni en vagyok a fontosabb es vissza vesz a nyalizasbol.

Aztan igy is lett, neha irogatnak es ha erre jarnak talalkozunk veluk. Nekem mindig fura es rossz erzesem van a novel, de miatta elnyomtam ezt magamban, mert tudtam, hogy neki ez fontos es nem szolhatok bele kivel baratkozik.


Igy teltek az evek, aztan ma az tortent, hogy ujra irogattak, kuldott valami kirandulos kepet a no, mutatta a parom, majd azt latom, hogy az uzenet, amit en irtam neki a delutan meg sincs nyitva, de utanam meg beszelt a novel. Es igy heccelosen mondtam, hogy bezzeg amit en irok meg se nezed, neki meg oldalakat irsz. Erre elkezd magyarazni, hogy munkaba volt, ertesitesnel elolvasta amit irtam en de nem volt ideje valaszolni, akkor mar a masiknak sem irt. Aztan en megneztem az idopontokat, es en irtam neki 14:15kor, o pedig 15:36kor valaszolt a masiknak oldalakat.

Ez rossz erzest keltett bennem, olyan volt,hogy engem le se sz.. de a masiknak fontosabb irogatni. Erre nagyon argessziv es ideges lett, elkezdett dobalozni,foldhoz verni targyakates egyszercsak azt erzem, hogy a telefon a szemembe landol. Folyt a ver a szemhelyambol es teljesen lila a szemem korul. Azt mondja veletlen volt, nem akarta felem de kicsuszott a kezebol.

Nagyon megijedtem, nem ertem ezt a reakciot. Csak magyaraztam hogyan erzem magam amiatt, es ezt kaptam. Azt mondja en idegesitettem fel, mert olyasmiket mondok hogy neki o fontosabb stb pedig o ugy probal tenni hogy minden jo legyen.


2021. nov. 12. 01:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké, mi a kérdés? Úgyis vele fogsz maradni, mert függsz tőle.


Én ahelyett, hogy ide írogatnék, már a válást intézném, mert olyan nincs, hogy "véletlenül" úgy kirepül a kezéből a telefon, hogy súlyosan megsebesít. Az azért megvan, hogy ha kicsit is pechesebb vagy, most félvakon írkálsz ide?

2021. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj ilyen emberrel. Ha esetleg lesz gyereketek és majd ő is feligesíti (ami sokszor meg fog történni, főleg, amíg nagyon kicsi), akkor megveri a saját gyerekét, mert ő olyan?? Ne hagyd, h ennyivel elintézze a dolgot.
2021. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem is tudom mit irjak.Nem szeretnék igazságtalanul részrehajló lenni.

1.A telefon véletlenül kicsúszott a kezeből-akkor ez egy sajnálatos baleset.Előfordul,nem szándékos volt.

Egyszer én fellöktem a parom.Véletlen volt,leléptem a létráról .Tudnik kell hogy 100 felett vok.Szval hatraestnük,beütötte irgalmatlanul a fejét a padba.

Nagyon sajnáltam.De mit lehetne tenni?Most dobjon ezert ki?

A vagdalkozás,ha véletlen akkor is egy borzasztó rossz szokás.Tanuljon önuralmat!Nem lehet minden miatt dobálózni mint az óvodában.


2.Nem volt véletlen


Na ez már kezelendő eset.Valamint a tanyércsapkodás is kezelendő.Ezzel el kell menni szakemberhez,mert ez nem normális.Még akkor sem, ha jót nevetünk rajta,amikor a filmekben a haziasszony tányerokat dobál a földhöz.



"Mikor leululnk beszelni "


Ez pontosan hogy is néz ki??

Van az a szamonkérő,bxogató stílus.Az,amikor neked 50 edjére is ugyanúgy bizonygatnod kell hogy nem.De az ő szemében meg ekkor is azt latni,hogy nem hisz neked!

Es van az,amikor vádaskodás,meg felsőpozicióból való kerdések,vallatás helyett valóban érdekel a másik gondja,vagy cselekedetenek indokai.Amikor megérteni akarod,nem elszámoltatni.


Az első előbb utóbb vagy agressziót ,dühöt szül.Vagy egyéb negatív érzéseket.Pld bizalmatlanságot,védekezést.

A védekezes viszont előbb utóbb a tehetetlenség érzése miatt dühöt.

A második hozzájarul a problémák felismeréséhez és rendezésehez.


Ezek fényében kell döntened,vagy cselekedned.

2021. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Bekèkült miatta a szemem"



[link]

2021. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!