Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi olyan érthetetlen?

Figyelt kérdés

Van egy drogériánk, így nagyon sok mindent nagyker áron, kedvezményesen tudok beszerezni ami otthonra kell,kértem csak szóljon hogy épp elfogyóba van otthon (ha nem venném észre) és megrendeljük 2 3 nap és megjon, úgyis az üzletbe is kell.

Nem mindig tudom hazahozni ha többet veszek mert kicsi a lakás nem tudom hova tenni,így az üzletben hagyom de az is 5perc gyalog, sőt minden nap ott megy el előtte kocsival meg is tudna állni érte..


De nem szól, inkább megveszi a boltban pedig annyiszor mondtam h ne tegye, örülök h sok pénze van és nem számít neki h tudna spórolni..


Ilyenkor még meg van sértődve h szólok érte és kicsit mérges vagyok..


2021. nov. 14. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, hogy minden agymenésed felismerhető?

Az az érthetetlen, hogy nem rúgott még fel a Holdig!

2021. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
De az az ő? A tesód, barátnőd, párod, anyád, apád?
2021. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az ő, a barátnőm.
2021. nov. 14. 16:12
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Mit vársz tőle? Olyan értetlen kis szellemi fogyatékos, hogy még mindig veled van! Csoda, hogy tud egyedül enni meg wc-re járni. 60 alatti IQ-val nem fogja fel, hiába mondod. Te se lehetsz okosabb.
2021. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Tehát te vagy a férfi, és a barátnődről van szó? Együtt éltek?
2021. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
4-5-ös A kérdező nem dogozik, nem végez házi munkát, mivel nem is lehet jogosítványa nem vezet. A barátnő 2 helyen dolgozik csinál mindent is.
2021. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek még mindig a műkörmösék, vagy valami újabb szerencsétlen banda?
2021. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es Még mindig.
2021. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem tudom elhinni, hogy ez nem kamu. Ilyen idétlen emberek a világon nincsenek.
2021. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Akkor lemaradtam valamiről? Ez egy folytatásos regény? Nem ő írta, hogy a sógora kamionos, és hoz nekik dolgokat? Ami lehet hogy lopott.
2021. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!