Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van rendben az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van rendben az ha a baratom tobbszor is le hulye k***azott? Es nagyon csunyan beszel velem?

Figyelt kérdés
Ha veszekedes kozbe nem ugy reagalom le a dolgokat ahogy o elkepzeli, hanem megmakacsolom magam en is, es szandekosan nem torodok aval hogy ordibal velem, gyakran nagykn csunya dolgokat vag a fejemhez. Mennyire van ez igy rendben? 2 eve vagyunk egyutt es egyutt is elunk

2021. nov. 16. 16:54
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még mindig vele vagy akkor igazából tetszik neked ez a bánásmód
2021. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Lehet nen hiszitek el, de az aki volt olyan kapcsoaltban ahol aze elejen minden jo es tokeletes es sze0 lassan alakul at ilyenne az egesz, mindig csak egy kcisit lesz rosszabb es egy kicsit mond csunyabbakat. Akkor az ember mar nm biztos hogy el tudja donteni hogy mi az oke es mi nem.
2021. nov. 16. 18:09
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, én is voltam ilyen kapcsolatban. De már nem ilyenben elek és hidd el, nagyon nem oké.
2021. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
16%
"megmakacsolom magam en is", "szandekosan nem torodok aval hogy ordibal velem". Na ez a te részed ebben. Meg is érdemled, hogy ezt mondja. Én se bírnám higgadtan elviselni, ha ilyen idióta picsa lenne a csajom. Meg is csalnálak én is! És nem, nem hagynálak el, mivel pont jó ez, hogy van egy fix punci, aki hazavár.
2021. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de mégis mi a megfelelő reagálás arra ha kiabálnak veled, azon kívül hogy ignorálod? Nem üvöltözünk a másikkal én is figyelmen kívül hagyom ha valaki csak így tudja magát érvényesíteni. Beszéljen már velem normálisan.
2021. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Mikor egybol undokul bezsel velem es elhord minden szenetnek es r****cnak es rohadeknak. Akkor mit kellene csinaljak? Mert ha en is beszallok az orditasba akkor az a vege h mindketten remegunk....
2021. nov. 16. 18:33
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Erre egyetlen normális reakció van: ott hagyni az anyjába az ilyen tetvet.
2021. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
97%

Mert ha en is beszallok az orditasba akkor az a vege h mindketten remegunk...."


A végén majd csak te fogsz remegni, mert olyant beverdes neked sírva fakadsz..

2021. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom családi minta. Nyugi hozzátok az átlag magyar proli szintet! Gondolj bele, ilyen lesz végig az életed, bevállalsz neki 2-3 gyereket, majd elválsz, majd összejössz egy ugyanilyen trógerrel...
2021. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el minel hamarabb, mert a kovetkezo veszekedeskor nem lek.rvazni fog, hanem kitepi a hajadat meg kitori a fogaidat
2021. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!