Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van rendben az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van rendben az ha a baratom tobbszor is le hulye k***azott? Es nagyon csunyan beszel velem?

Figyelt kérdés
Ha veszekedes kozbe nem ugy reagalom le a dolgokat ahogy o elkepzeli, hanem megmakacsolom magam en is, es szandekosan nem torodok aval hogy ordibal velem, gyakran nagykn csunya dolgokat vag a fejemhez. Mennyire van ez igy rendben? 2 eve vagyunk egyutt es egyutt is elunk

2021. nov. 16. 16:54
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy a gyakoris sablonok elfogynak valaha? Mindig a csúnyák, rondák az agresszívak, akik bármit megtehetnek a nővel, hiszen ha vége, akkor évekig vergődhetnek, mire lesz újabb kapcsolatuk. Tehát egyben ostoba állatok is :D

Most persze adódna a kérdés, hogy mit láttatok egy ostoba állatban, aki ronda is, de az már túl komplex lenne, így is füstöl az agy a paradoxon szóvátételétől :D


Szóval egy újabb mancika, aki büszke az alfaözvegységére :D

2021. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
27%

#29 Tudom, hogy ezerszer jobb vagyok, itt hited ugyanúgy nem számít, mint a tudományra irigy konteosoknál.

Belém folyton rugdosnak, aztán még egy flegma vállrándítást sem kapok.

Amúgy ez a gáz, hogy szerintetek a férfi dolga, hogy viselje el az összes ocsmányságotokat, és mellette minden dolgotokkal még empatikus is legyen. Aztán "hálából" még annyi sem jut, hogy leköpnétek.

l.zart mama.

2021. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
:D nem tudom honnan tudod én mit hiszek és mit nem. Mindenesetre azt biztos hiszem, hogy te se vagy jobb mint a kérdésben szereplő férfi. De ez az én dolgom, gondolom nem az én véleményem határoz meg téged úgyhogy nincs semmi baj.
2021. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
58%

" Mindig a csúnyák, rondák az agresszívak, akik bármit megtehetnek a nővel"

Nem mondja senki, hogy mindig, csak, hogy ők is ugyanúgy lehetnek, ha olyan a neveltetésük, személyiségük.


"Most persze adódna a kérdés, hogy mit láttatok egy ostoba állatban, aki ronda is, de az már túl komplex lenne, így is füstöl az agy a paradoxon szóvátételétől :D"


Leírtam.


"Szóval egy újabb mancika, aki büszke az alfaözvegységére :D"


Keversz anyukáddal, sajnállak.

2021. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

előző + hosszú választ ideíró "nő": Ritkán látni olyat, hogy valaki egyszerre legyen ennyire buta és ennyire gátlástalanul szemét mint te. Még ha feltesszük, hogy igaz amit írsz akkor is te vagy a szemét, napnál is világosabb. Összejöttél egy depressziós, sokszor visszautasított sráccal akihez nem is vonzódtál - már ezzel megaláztad. Sokat elárul hogy akkor is jössz ide megalázni hogy milyen undorító volt vele a szex mikor már vége van, neked nem elég semmi.

Bocs de a leírásod alapján nekem egyértelmű a helyzet: a srác próbált normális lenni és végre talált kapcsolatot de te a bicskanyitogató, undorító stílusoddal kihoztad belőle a legrosszabb arcát és még mélyebbre taszítottad a depresszióban. Onnan is látszik hogy már az öngyilkosságon gondolkodott, úgy elbántál vele.

Le merném fogadni hogy a mostani überkanodnak sokkal több mindent tűrsz el csak ennek a srácnak még levegőt se volt szabad venni mert már mínuszból indul a külseje miatt. Mind ilyenek vagytok.

A beszólásod miatt hogy még egy mosolyt se fog kapni nem helyes csávó, még nőknél sikeres NORMÁLIS pasi is legszívesebben megtépne mert ott szűnsz meg nőnek lenni.

És akkor ilyenek adják el magukat bántalmazás áldozatnak... mintha lenne lelke amit bántani lehet.

2021. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Nahát manci a zubizás már nem menő, most az anyázás a menő? :D


De, a sablon mindig ez.

2021. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
#29 Továbbra is hited van, ami semmi. A tény meg az, hogy bármikor jobb vagyok, és ezen holmi sértett személyeskedés nem változtat.
2021. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
73%
Nem, az is csak egy hit, hogy jobb vagy. :D Szerintünk meg a legalja vagy. Ez ilyen.
2021. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nem az lesz tény amit te annak gondolsz. A válaszaid alapján nem gondolnálak jobbnak. Te nem lek.ztad a kérdezőt hanem le kapcarongyoztad, az mitől jobb?

A sértett itt te vagy ahogy ez kiderült a 32-es válaszodból is. Engem pont nem fog érdekelni egy random ember véleménye, azon meg főleg nem fogom felhúzni magam hogy megpróbálják megmagyarázni hogy én mint nő mit gondolok, cselekszek, érzek. Mondogathatod, hogy te jobb vagy, el is hiheted, de aki ennyire hangoztatja ott igazából saját magát is meg akarja győzni az illető. Nem szavakkal hanem tettekkel kell ezt bizonyítani, és te, azzal h bele akartál rúgni a kérdezőbe, nem azt bizonyítottad, hogy mennyire jó ember vagy. De nekem aztán teljesen mindegy :) szép napot

2021. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Továbbra is tény, hogy jobb vagyok. Látom betaláltam hites manci, egyből ki is ugrott az igazi (vég)lényed :D
2021. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!