Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem ilyeneket írt a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem ilyeneket írt a nő barátjának, van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Gyerekeit egyedül neveli. 34 éves, alacsony vékony.

Férjem azt írta neki, hogy 40 évesen is jól fogsz kinézni, ha eddig nem híztál el már nem is fogsz, sok pasi szereti a milfeket. Előbb utóbb úgyis valakinek az ágyában fogsz kikötni. Fontos vagy nekem.

A nő csak annyit válaszolt, hogy ez a milf eléggé degradáló és, hogy neki nem kell férfi, amúgy sem tartja magát szépnek, pláne két gyerekkel nem túl kapós.

Van okom aggódni azon amiket a férjem írt?


2021. nov. 17. 09:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%

Igen, én ezt tapasztaltam. Exférjem is szeretett barátkozni nőkkel, kolléganőivel pl, és ki volt akadva, hogy én milyen hülye hisztis vagyok, meg féltékeny, ők csak jó barátok. Elhitette velem, hogy velem van a baj.

Aztán sok év után kiderült, hogy többükkel megcsalt, már a házasságunk elején is.

2021. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%
Te választottál ilyen férjet magadnak, szerintem nem kell jobban félned mint amúgy bármikor. Ez a nő nem tűnik vevőnek rá, dr mand lesz más aki az lesz.
2021. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Valószinűleg egymás önbizalmát növelik, de sok valóban a 4 óra, ez már túl van az alap normál barátságon, érzelmileg összekapcsolódtak, lehet a párod erősen gyakorolja a hóditás és önbizalomnövelő szerepét és annyira belejött a lovag szerepbe, hogy már függő tőle.


Aggódni akkor van okod, ha önbizalomhiányban szenvedsz, és fétékeny tipus vagy, van olyan tipus akit egyáltalán nem zavar egy ilyen helyzet, ugyanis nem birtokolhatjuk a másikat, ha megtiltanád akkor titokban csinálná, de ha még rájöttél és nem titkolja előtted hm...akkor pedig talán már te nem vagy annyira fontos számára, hogy még azt sem érdekli, ha ezzel téged megbánt....mindenképpen gondolkodj el milyen érzésekkel küzdesz, és mit hoz fel benned ez a helyzet...

2021. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
11# Jaja! Pontosan erről van szó. És ilyenkor van az, hogy a megcsaló fél még manipulálja is a másikat: "jaj hát én csak barátkozom, ne legyél már féltékeny minden szarra!" - bűntudatot fenntartva a másikban, miközben a helyzet pontosan fordított: neki kéne bűntudatot éreznie. Aljadék dolog ez.
2021. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ismeri fel milyen párt választ magának, vannak akik rejtett abberációval, elfojtott elnyomott szintén rejtett pszichopaták, tini lányokra maszturbáló férjek, manipulátorok, nárcisztikusok stb sorolhatnám kik akiket nem ismerünk csak ha szakértők vagyunk...


mindannyian áldozatok vagyunk ezekben a szerepben, hogy vannak a társadalomnak megfelelni akaró emberek, akik családot alapítanak, kivülről nézve és a párjuknak eljátszák a normális mintát amit a környezet elvár.


Belülről, pedig egy elnyomó-küzdő-szenvedő pszichópaták akik a neten élik ki az elfojtott vágyaikat, ezzel megbántva azokat akik mellett élnek

2021. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%
7-es vagyok, a 8-as válaszolónak. Nem vagyok naiv, és tapasztalatból beszélek. 20 éve van egy pasi barátom,aki a párkapcsolatom mellett is a barátom volt. Sosem volt köztünk semmi, és ugyanúgy meg tudok Vele beszélni mindent, sőt, még jobban, mint a barátnőmmel.Én abban nem látok hibát ha ellenkező nemű a barátunk.
2021. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb valakinek az ágyában fogsz kikötni meg de jól nézel ki meg milf? Egyértelmű szexuális utalások. Magyarul de megdugnálak, nyilván házas vagyok de azért nagyon bejössz, ha esetleg mégis...

Én nem tűrném ezt a férjemtől.

2021. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Szóval így látjátok, hogy megdugná, ha a nő hajlana rá?
2021. nov. 17. 12:57
 19/26 anonim ***** válasza:
36%

Persze. Mit gondoltál, de komolyan? Mennyi szex van nálatok?

Gondolom kb. 0 :)

2021. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
hiányban van mindenképpen, valami hiányzik nála/tok/ és máshol keresi a lehetőséget, vagy egyszerűen szereti a hóditó szerepet
2021. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!