Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem ilyeneket írt a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem ilyeneket írt a nő barátjának, van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Gyerekeit egyedül neveli. 34 éves, alacsony vékony.

Férjem azt írta neki, hogy 40 évesen is jól fogsz kinézni, ha eddig nem híztál el már nem is fogsz, sok pasi szereti a milfeket. Előbb utóbb úgyis valakinek az ágyában fogsz kikötni. Fontos vagy nekem.

A nő csak annyit válaszolt, hogy ez a milf eléggé degradáló és, hogy neki nem kell férfi, amúgy sem tartja magát szépnek, pláne két gyerekkel nem túl kapós.

Van okom aggódni azon amiket a férjem írt?


2021. nov. 17. 09:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"sok pasi szereti a milfeket. Előbb utóbb úgyis valakinek az ágyában fogsz kikötni."


Sok pasi = én mint pasi szeretem a milfeket és téged annak tartalak


A másik hogy mégis mi a fészkes fenét érdekel egy házas fszit hogy egy másik nő egyszer majd valakinek az ágyában köt ki? Jaa, biztos fog dugni ha lesz partnere. Mégis milyen beteg vígasztalás lenne ez? Mert ennek semmi köze ahhoz.


A nő (egyenlőre) távolságtartónak látszik a reakciója alapján. De a férjedben nem sok lehet a becsület, sanszos hogy a farkával gondolkodik. Az pedig tudjuk hová vezet. Én nem bíznék benne.

2021. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok és férfi.

Mégis ki szavaz le? Ha én így gondolom, mert férfi vagyok, akkor ez a helyzet. Felesleges leszavazgatni. Egy nős férfi nem barátkozik nőkkel, csak szex céljából.

2021. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit.
2021. nov. 17. 13:46
 24/26 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és zöld pipát nyomtam a 19-re. Lehet kevés a szex náluk, lehet az is, hogy 0. De hogy házas férfi nem tesz idegen nőnek szexuális utalásokat cél nélkül, az hétszentség.
2021. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

mennyire amatőrség, hogy belenézhetsz a levelezésébe, és hallod, hogy mennyit beszél, hol itt a privát szféra a másik részéről...


1. miért is látunk bele a másik levelezésébe, miért akarjuk tudni kivel mit levelez a másik? ettől mi változik?

kontroll?

2. miért is telefonál órákat, hogy a másik hallja? megkérdezted tőle?

ha te is hasonlót tennél, neki hogy tetszene, mit válaszolna ellenkező esetben, ha nekem van ilyen férfi barátod...hm_?

2021. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nincs. Az élet nagy mókamester!
2021. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!