Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartanak ki az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak ki az emberek olyan mellett akivel rossz a szex?

Figyelt kérdés

Sok nő van aki csak egy darab fa, és sok önző férfi van aki nem foglalkozik a nő igényeivel, élvezetével.

Nem lehetne hogy ők legyenek együtt és ne azokat foglalják le akiknek van szexuális kultúrája.



#szex #szexualitás #béna férfi #Béna nő
2021. nov. 20. 15:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
23%
most nem az aszexek válasza ami itt fontos lenne, de úgy látszik lassan már olyan mint a melegek és rákényszerítik a normális emberre az akaratukat.
2021. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
100%

1 es. A pasimmal nem jó a kommunikáció, megis jó a szex, a technikája

Mar amit a kommunikáción értesz

2021. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
74%

Velem exeim elmondása szerint jól ment a szex, a kapcsolatban is odaadó voltam, mégis mindenki elhagyott. Akkor mi is van?! :D (F)


Kérdésedre reagálva, csak idő kérdése, hogy mikor lépnek le egy ilyen kapcsolatból. Amint van egy lehetséges esélyes, máris.

2021. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
74%

11

Nem vagyunk aszexek, csak nem baszunk, mint a nyulak és nem azért vagyunk együtt. A szex csak kifejezőeszköze annak, ami köztünk van. Egy a sok közül. Nem arra használjuk, hogy az egész kapcsolatot az alapján határozzuk meg. Sajnálom, ha te szellemileg nem vagy elég komplex ehhez.

2021. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
89%
Én olyan mellől léptem le, akivel jó volt a szex. Többre vágytam, mint amit garantált. Érzelmileg nem tudott biztosítani semmit lényegében.
2021. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
11%

Nekem nagyon hiányzik a szex, a jó szex. A páromat meg látszólag teljesen hidegen hagyja.

Egyedül ő akart velem tartós kapcsolatot, ilyenkor mi van, elfojtod a vágyaidat.

2021. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
16. Ne mond nekem hogy csak egy nő van aki szobaált veled.
2021. nov. 20. 17:44
 18/63 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy valakivel nem a szexen van a hangsúly, még nem jelenti azt, hogy attól jobb a kapcsolat, mélyebb . Attól meg lehet egy gonosz csaló ember
2021. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
35%

17

Értelmezd amit írtam. Tartós kapcsolat. Nő vagyok, rengeteg nő nélkülözi a szexet tartós kapcsolatban, ébredj fel.

2021. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

19. De miért, ne mond már nekem hogy a férfiak nem akarnak szexelni.

Vagy csinálja mással te meg hagyod?

2021. nov. 20. 17:50
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!