Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartanak ki az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak ki az emberek olyan mellett akivel rossz a szex?

Figyelt kérdés

Sok nő van aki csak egy darab fa, és sok önző férfi van aki nem foglalkozik a nő igényeivel, élvezetével.

Nem lehetne hogy ők legyenek együtt és ne azokat foglalják le akiknek van szexuális kultúrája.



#szex #szexualitás #béna férfi #Béna nő
2021. nov. 20. 15:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is. Hatalmasakat lehet élvezni szex nélkül is. A legjobb orgazmusaim önkielégítés során vagy a párommal szexjátékokkal voltak, hiába tapasztaltam már meg, milyen a jó szex.


A legjobb szex is csak ezekhez közelített, de soha nem haladta meg ezt.


Márpedig kielégíteni magam mindig opció és az, hogy valaki kicsit játsszon velem, akkor is opció, ha a szex nem jó vele.


Miért hiányoljak valamit, aminél van jobb, amit ugyanúgy megad? :)

2021. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:
De nem értitek hogy a közepes az nem egyenlő a rossz szexel?
2021. nov. 21. 12:00
 33/63 anonim ***** válasza:
84%

31 es, az biztos, ha te önkielegitessel elegulsz ki igazan , akkor szerencsés helyzetben vagy mert bárkivel élhetsz.

Ilyen esetben tök jó bárhogy

2021. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
84%

#32 minek teszel fel kérdést ha semmilyen választ nem fogadsz el?

"igen, borzasztó a szex de vele maradok mert egy szerencsétlen idióta vagyok" igazából ezt akarod hallani, ugye?


Az én történetem annyi hogy a párom egy fél perc alatt elelvez kB. Utána pár perc múlva tudja folytatni de akkor meg már elszall a kedvem. Így egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt vele orgazmusom.

És? Megoldom magamnak. Ahogy itt fentebb is írta valaki, nekünk nőknek néha jobb ha magunknak csináljuk mint bárkivel.

Szóval elvagyunk, jól vagyunk. Elhagyni meg nem fogom mert mint írtam emberileg messze a legjobb akit valaha ismertem, nagyon jól érezzük magunkat együtt és ez nekem többet jelent mert ilyet nehéz találni. Nem érdekel ha neked nem tetszik a válaszom.

2021. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
95%
én amúgy értelek utolsó, de azért a fél perc elég siralmas teljesítmény. őt ez nem zavarja? nem akar változtatni? azt ne akarja már bemesélni senki, hogy ezen ne lehetne dolgozni. égne a pofámon a bőr, ha a nő akit szeretek sose tud kielégülni, mert berakom és eldurranok. ez még tini korban elmegy, de felnőtt férfitól azért többet vár az ember.
2021. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
10%

35

Nem lehet. Nem mindenkinek. Nálunk is ez van, a rendszeres szex/kielégítés sem javított rajta semmit. Másodszorra sokáig bírja, a harmadik meg már mindkettőnknek kellemetlen és fáj egyhuzamban.



Annyira jó lenne ha nem kérdőjeleznénk meg más emberek testi működését...

2021. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
82%
36 os, ha másodszorra bírja akkor minden rendben van, normalis a szex
2021. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
95%
de nem a rendszeres szex a megoldás rá, hanem a kontroll tanulása. párom is gyakorolja, pedig ő nem egy gyorstüzelő, de még jobb szeretne lenni. ez gyakorlás, önuralom, kontroll. vannak technikák. persze könnyebb azt mondani, hogy nem megy
2021. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
18%
#35 34es vagyok. Mi már beszéltünk erről nagyon sokat, és együtt maradunk, jól megvagyunk. A részletek a mi dolgunk, azért nem fogok mindent kiteregetni itt. Az nem változtat a velemenyemen amit írsz.
2021. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
52%
Jah, a kontroll 😆 Hogy két embernek legyen szar elejétől a végéig. Csodálatos gondolat valóban
2021. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!