Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartanak ki az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak ki az emberek olyan mellett akivel rossz a szex?

Figyelt kérdés

Sok nő van aki csak egy darab fa, és sok önző férfi van aki nem foglalkozik a nő igényeivel, élvezetével.

Nem lehetne hogy ők legyenek együtt és ne azokat foglalják le akiknek van szexuális kultúrája.



#szex #szexualitás #béna férfi #Béna nő
2021. nov. 20. 15:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
11%
#59 ha sokáig bírná se tudnék mindig elmenni. Ezért írtam hogy mi nők nem olyanok vagyunk mint ti férfiak hogy garantálva van az orgazmus. De látom nehéz felfogni. És soha nem rúgtam bele azért mert gyorsan elmegy. Magyarazzatok már bele mindent is.
2021. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
90%

ha idősebb korban jön össze két ember mondjuk 50 felett akkor megértem ha nem fontos a szex..

de fiatal tizen x ás 50 év között nem törődhet bele senki, hogy a vágyait ne élhesse meg és élvezze .. ez olyan mint ha folyton koplalod kellene, előbb utóbb kikészít és nem fogod érteni miért vagy ideges !

2021. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%
50 felettieknek is fontos a szex. írj inkább 80at , akkor már alacsony a férfiak tesztoszteron szintje. ha nem nyulnak szerekhez már nehezen áll fel. egy szexmániás öreg mondta, hogy végre 80 évesen impotens lett, ez neki olyan megnyugvás mintha leszáltt volna egy vágtázó lóról 80 év után,most már pihenhet, nem kell farka után menve hajtania a nőket és a szexet
2021. nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!