Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartanak ki az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak ki az emberek olyan mellett akivel rossz a szex?

Figyelt kérdés

Sok nő van aki csak egy darab fa, és sok önző férfi van aki nem foglalkozik a nő igényeivel, élvezetével.

Nem lehetne hogy ők legyenek együtt és ne azokat foglalják le akiknek van szexuális kultúrája.



#szex #szexualitás #béna férfi #Béna nő
2021. nov. 20. 15:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
35%
persze, csak a nőnek legyen szar ... valóban csodálatos lehet
2021. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
16%

41

Nem erről van szó. Miért húzzak valakit magammal azért, mert nekem szar, kiscsillag? Az miért nem opció, hogy elsőre elmegy és utána szexelünk hosszabban? Az miért nem jó, ha a szex során elsősorban arra figyelünk, hogy ő menjen el, utána meg arra, hogy én, akárhányszor, miközben kézzel, szájjal vagy mással kielégít?


Nem kell okoskodni, ha gondom lenne a kapcsolatommal vagy a nemi életemmel, fizetnék egy erre képzett szakembert, nem pár saját ízléséből kiinduló gyökér jótanácsait és ítéletalkotását akarnám olvasgatni. De én elégedett vagyok élvezet szempontjából a kapcsolattal akkor is, ha nem a szex adja ezt, hanem más. Úgy látom, egyesek nagyon nem bírják elfogadni, hogy ha a partnerrel minden stimmel, csak a szex nem, az milliószor fontosabb, mert jól baszni sok ember tud, de normális partner lenni, akiben bízhatsz és aki nem hagy a szarban, már kevesebb. Rendszerint a szexuálisan visszafogottabbak szoktak ezek lenni ráadásul. Miért olyan nehéz nem könyékig turkálni más kapcsolatában? Nekünk így jó. Sokkal jobb, mint bármikor korábban és sokkal kielégítőbb szellemileg, mint azzal, akivel a szex az alapja mindennek, nem pedig csak egy eszköz, ami feltétlenül orgazmussal működik. Ne az akarjon már okosat mondani, akinek annyira szar a kapcsolata, hogy ennyire érdekelt más magánélete iránt. 😂😂😂 Basszatok, ha nektek annyira jó, ügyesek vagytok, ki nem szarja le.

2021. nov. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
19%

"égne a pofámon a bőr, ha a nő akit szeretek sose tud kielégülni, mert berakom és eldurranok"


Jah, imádom mikor a szuperkanok megmondják, hogy mennyivel jobban basznának meg, mint a párom. Finom célzás arra, hogy válassz engem, hogy nekem is jusson pina XD


Annyiszor végighallgattam már hasonlót. Szinglin is, párban is. A legelején volt, aki meggyőzött ezzel a dumával még szingli koromban. Hát öregem, annál a szarnál, amit nyújtott, kevés szánalmasabb élményben volt részem.


Épp ez a baj a szexszel: nem tudod, amíg nem próbálod az illetővel. Én pedig nem adom meg azt az örömet senkinek, hogy okozzak egy szép estét egy retek embernek, akiről kiderül, hogy ráadásul dugni sem tud rendesen, a többiben pedig végképp alulmarad.


Az ember kedvessége, megbízhatósága, értelmes gondolatai, figyelme, törődése megnyilvánul szex nélkül is. És szerintem ha az ember ezeket a jeleket követi, fog találni egy partnert, akivel lehet, hogy nem jó a szex, de mivel törődik veled, fogtok tudni találni opciókat rajta kívül is és képesek vagytok megtalálni a megfelelő alternatívát.


Nem érdekel, ki hogy baszna meg, mert nem fog, bocs. Az érdekel, hogy az az ember, aki felé néha szex által is kimutatjuk az érzelmeinket és aki nem rest játszadozni kicsit, az milyen ember. Milyen partner. Mennyire jó társaság, mennyire szerethető, mennyire jó érzés hozzábújni, mennyire lehet mellette békésen aludni, mennyire tudod kihúzni magad mellette büszkén és mennyire tudsz benne bízni. A szex sokadlagos. Olyan, mintha arról lenne szó, hogy ki hogy főz. Leszarom, majd legfeljebb rendelünk együtt kaját, ha nem jól. Nem szakácsot keresek (és nem kurvát), hanem társat.

2021. nov. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
3%
Miért nem lehet elfogadni hogy nekünk így jó? A ti életetek vagy a mienk?
2021. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

43. “ Az ember kedvessége, megbízhatósága, értelmes gondolatai, figyelme, törődése megnyilvánul szex nélkül is.”

Értem a pasi szolgáljon ki te meg tudjál mögé bújni ha baj van. Ha neked kéne valamiért kiállni akkor meg eltűnsz azt is oldja meg más.

A legrosszabb hogy akad pasika akiből csicskást csinálhatsz, aki megküzd a problémákkal hejetted, és még szex se jár érte csak valami maszatolás. 👏

2021. nov. 22. 09:16
 46/63 anonim ***** válasza:
100%
45 ös mit értesz maszatoláson?
2021. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:
46. A fintorogva hagyja hogy belé ted, és 2 perc után vége is.
2021. nov. 22. 11:44
 48/63 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket már csak te látod bele a dolgokba kérdező.
2021. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:
48. Lehet, végülis nem tudom mi van köztettek.
2021. nov. 22. 11:52
 50/63 anonim ***** válasza:
74%
Fuu ahhoz képest, hogy állítólag hatalmas boldogság van a kapcsolatokban, képesek vagytok litániákat írni ízt, amiből árad á frusztráció...
2021. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!