Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartanak ki az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak ki az emberek olyan mellett akivel rossz a szex?

Figyelt kérdés

Sok nő van aki csak egy darab fa, és sok önző férfi van aki nem foglalkozik a nő igényeivel, élvezetével.

Nem lehetne hogy ők legyenek együtt és ne azokat foglalják le akiknek van szexuális kultúrája.



#szex #szexualitás #béna férfi #Béna nő
2021. nov. 20. 15:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
68%

#50 nem lehet hogy az frusztrál minket hogy mások akarják bemagyarazni nekünk hogy szar a kapcsolatunk csak mert az ő ertekrendjuk más?

Én is mondhatnam hogy szánom azokat akiknek ugyan jó a szexuális életük de ölik egymást, veszekszenek, se veled se nélküled kapcsolatban élnek, megcsaljak egymást stb. Na ugye milyen baromi jól jártak hogy jó a szex?

Igen, biztos van akinek osszejon minden egyszerre hogy teljesen jó minden téren a kapcsolat, de ez nagyon kevés.

Nekem nőként pl elég nehéz elelveznem, tízből egyszer sikerül. (ettől függetlenül nem vonom meg a szexet a paromtol, szóval nem az van amit itt valaki kedvesen írt hogy néha kap egy kis maszatolast).

És ez nem a párom miatt van, az exeimmel is így volt, egyszerűen mi anatómiailag másképp vagyunk összerakva és akik nem szerencsések közülünk azoknak nem garantált az orgazmus.

Így természetes hogy nem a teljesítménye hanem a személyisége alapján választottam a párom.

És nagyon sok nő van hasonló cipőben mint én.

2021. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
32%
32-es bekerítetted magad egy ördögi körbe, és a párodat. sokkal jobb is lehetne a szex köztetek, ha megbeszélnétek : "párom egy fél perc alatt elelvez kB. Utána pár perc múlva tudja folytatni de akkor meg már elszall a kedvem"-írtad. lefogadom utána már nem is engeded neki hogy ujra felizgasson téged, és ujra szex legyen. a férfiaknál mindig az első menet a legrövidebb, második már hosszabb, és utána lévő menetek is egyre hosszabbak. ez legtöbb férfinél így van. sőt ha minden nap szexel egy férfi, akkor az első menet hossza is megnő,és utána jövő meneteké is. ha van pár nap kihagyás akkor megint visszaeshet a 2 perc alatti korai magömlésre,ha nem gyakorolhatja,mert párja nem partner abban hoyg fejlesszék egymást a szex terén. kivel gyakorolja párod a hosszabb szexet ha nem veled? előbb utóbb akad majd más nő aki megteszi helyetted, ha te inkább duzzogsz,mert hamar elment, és elutasítod azután a közeledését,ahelyett hogy hagynád hogy ujra felizgasson és következő menetben , vagy harmadikban már te is sokkal jobban élveznéd.ez a gyors szex utáni elutsítás részedről már jelzi kapcsolati problémákat,amik a kapcsolat végéhez vezethetnek előbb utóbb. egyszer próbáld ki hogy egy egész hétvégén amikor sok időtök van akkor megbeszéled vele, hogy annyit és úgy szexel veled ahogy szeretne, és probálja hosszabban, és neked élvezetes dolgokat is csináljon két menet között, illetve létezik olyan is hogy utójáték, nemcsak az előjáték ... nekem is volt olyan nőm, aki kb esetek harmadában nem t mondott a szexre, ez 4 év után a kapcsolatot hazavágta. egy nagy szerelemből amit érzetem iránta első 3 évben, az átváltott arra, hogy egyre több hibáját vettem észre és már nem toleráltam se önző dolgait, se emberi hibáit. aztán pár kisebb szerelem után amik pár hónapos kapcsolatok voltak, jött a második nagy szerelem. egy szótlan, nagyon csendes lány aki sosem mondott nemet a szexre, és mindig órákig szexeltünk , nagyon jókat, neki is sok orgazmusa volt. ha kevés idönk volt szekre, csak 2-3 óra akkor ö kezdeményezett,egyböl rámvetette magát, hogy kihasználjuk időt minél több szexel. még 3 év után is olyan volt kapcsolat mint az elején, azon nevettem mindig hogy a csajom nállam,még egy székre, se fotelre se ült még le 3 év alatt,mert mindig csak az ölembe ült ha leültem valahova, ha épp nem főztünk, vagy takarítottunk, akkor az ágyban voltunk meztelenül összebujva, tv-t nézni ,amiből persze hamar előjáték és szex lett, aztán utójáték, ami átment előjátékba és ujra szex. szóval ha egy nap csak két menet volt és csak 2-3 szex akkor már azt mondtuk kár hogy nem volt több idönk szexelni,mielőtt bealudtunk,és ez a csajom nem volt nimfó mániás, csak én :D volt nimfó csajom is, vele durvább volt,mert két menet között kevés időt hagyott a pihenésre és előjátékot is lerövidette, (pedig szeretek sokat puncit nyalni), de ő a minél több dugásért nagyon rámenős tudott lenni.pedig kezdeményezésben aztán én is elég ötlet dús vagyok. 2 év alatt nagyon ritkán tudtam kipihenni magam. szóval egymást lehet és kell is szexuálisan fejleszteni, ha jó szexuálitást akar valaki a kapcsolatában, és a kapcsolatokban adódó nehézségeket is könyebb megoldani, egy nagy szex után könyebb megbeszélni problámákat és megoldásra törekedni, ahogy szexben is törekedni arra hogy a másiknak minél több és jobb élvezetet okozni, és akkor ő is nekünk.
2021. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim válasza:
100%

Én például folyamatosan azon vagyok, hogy újra fellendítsem a szexuális életünket a barátommal, minden nap bepróbálkozok valamivel, de végül sosem jön össze. Egyszerű a válaszom: szeretem.

De nem tudom, hogy ez meddig fog még így működni. Fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy egy olyan kapcsolatban éljek, amikben ilyen problémákkal küszködök.

22L

2021. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
64%

#52 nem kell a kioktatas, felnőtt emberek vagyunk, megprobaltunk mindent, nem megy neki jobban. Ez van, kész.

És nem tudom ki vagy te hogy megmond nekem hogy szexeljek akkor is amikor már nincs kedvem hozzá. Mi nők rohadtul nem így működünk ám hogy "ah nincs kedvem de azért az ő kedvéért megteszem". Ha nem tudok felizgulni (már pedig a második menetnel már nem megy) akkor nem nedvesedek és fájna a szex. De persze majd inkább hagyom hogy véresre dorzsoljon mert szerinted azt kellene. Kvázi eroszakoljam meg magam. A barátomnak meg ez nem okoz torest ne aggódj mert ő az első menet alatt elmegy.

2021. nov. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:
54. Sikositó?
2021. nov. 27. 07:16
 56/63 anonim ***** válasza:
47%
54-eske, érthető hogy frusztrált vagy ilyen nemi élettel,de engem a segítőkészség vezérelt! IDÁIG, de most jöjjön akkor a kioktatás, hogy tudd különbséget: írásaidból az jön le hogy arrogáns és önző vagy,és hogy feladod hamar a dolgokat,és másokat hibáztatsz. tele vagy rossz beidegződésekkel. másokkal is itt durva vitába keveredtél már elöttem is, láttam. persze mindig mások a hibásak. beléd álnak , mindenki gonosz... és még a pasid is a hibás, neki nem megy, írod. szexben ketten vagytok, nem neki nem megy, hanem kettötöknek nem megy jobban . utána meg elmegy a kedved, és kedvéért se probálnád, ismerjük ezt a nő tipust :D .kettötöknek nem megy jól,nem neki egyedül. de majd rózsaszin köd leszáll pasid szeméröl,kiismer jobban, akkor talál majd olyan nőt akivel jobban megy neki a szex is :D mindent megprobáltatok volna akkor nem fél percek lennének,mert késleltető hatású síkosítóval,vagy egyéb erre célra fejlesztett eszközökkel még senki nem ment el fél perc alatt,pont azért vannak. én tudok olyan cuccot is amivel 5 perc alá se tud senki menni,még ha akarja akkor sem. fél perces menet után , már nem nedvesednének a nők, akkor kihalt volna már az emberiség. véresre dörzsölni,fasszal a puncit nem lehet :D legalább nő neműként alapvető nöi müködést nem ártana ismerni. azok a kurvák akik lenyomnak egy nap akár 12 menetet is, vagy többet, azokat se dörzsölik ki véresre, pedig gumi óvszerrel erősebb a dörzsölés sokkal, mint gumi nélkül, és kurvákat nem kímélik sokan, vannak akik nagyon keményen,és vadul dugják öket. neked is kurvának kéne álnod, stílusod már megvan hozzá, és legalább rendesen megraknának :D ugyis arra vágysz :D na ilyen egy kioktatás :D nem csak te tudsz undok lenni másokkal.
2021. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora egy frusztrált nyomorultat... Gondolom sok k*rva között megfordultál, hogy így ismered a dolgokat
2021. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
22%

Minden nap tanul valamit az ember. Ma például megtudtuk hogy ha a pasi gyorsan megy el az is a nő hibája. És a nő kva anyját hogy nincs kedve utána második menetre.

De ha azt mondom hogy elhagyom mert nekem ez nulla akkor is az én kva anyám. Igazából nem lehet jól kijonni ebből a dologból.

2021. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
47%
58. Ha a férfi gyorsan megy el és a nőnek ez probléma mert nem elégült ki, akkor mi gondja a második menettel a nőnek ? Mondjuk ez inkább már azt jelenti számomra hogy nem élvezi a férfival sehogy sem , de azért még bele rúg egyet hogy hamar elment .. az ilyen nőt taszítja a saját párja testileg, vagy bárhogyan, akkor nem kellene vele lennie .
2021. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
22%

Isten mentse meg a nőket az ilyen érzelmi zsaroló pasiktol mint te. Gondolom a baratnodnek is ezt adod be hogy ha nem megy bele a második menetbe akkor jól elhagyod.


Próbálkoztunk a másfél év alatt. Amikor naponta csináltuk és volt második menet akkor se bírta sokáig pedig próbálkozott. Ő is, én is. Ez van. Nem tudunk rajta változtatni. De nem hagyom el mert szeretem, és mert attól hogy az ágyban nem kiemelkedő emberileg meg nem találkoztam még olyannal mint ő.

Néha sikerül nekem is gyorsan elmennem, néha nem. Ez van. Nekem ez nem okoz akkora problémát mert azokkal a férfiakkal sem ment mindig akik sokáig bírták.

De az hogy szerinted ez az én hibám és hogy kenyszeritenem kellene magam ha törik ha szakad különben el fog hagyni az gusztustalan.

És ő soha nem mondana nekem ilyet. Nem is gondolna ilyenre. Ezért mondtam hogy emberileg nem találok hozzá foghatot. De hát te ezt nyilván nem ertheted mert benned akkor lesz csak érték ha kontraszt anyagot itatnak veled vizsgálat előtt.

Tudom nehéz elfogadni hogy nem mindenkinek a szex körül forog az élete. De még szerencse hogy nem a te életed.

2021. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!