Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartanak ki az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak ki az emberek olyan mellett akivel rossz a szex?

Figyelt kérdés

Sok nő van aki csak egy darab fa, és sok önző férfi van aki nem foglalkozik a nő igényeivel, élvezetével.

Nem lehetne hogy ők legyenek együtt és ne azokat foglalják le akiknek van szexuális kultúrája.



#szex #szexualitás #béna férfi #Béna nő
2021. nov. 20. 15:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy újra elolvastam a kérdést, a rossz szex és a nincs szex nem ugyanaz a kategória.

20

Pedig egy részük nem akar és főleg hosszú kapcsolatban nem akar. Nem véletlenül kevés a kiegyensúlyozott kapcsolat, hol a nő, hol a férfi nem akar.

2021. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
69%

Ajj gyerekek, pedig a jó szex a jó kapcsolat alapja. Ritka manapság az olyan pár akik összeillenek szexuálisan is.

Sokan mondják hogy jaj mert a kapcsolat elején folyamatos szex volt. Milyen jó volt. De mit tesznek az emberek évek után ezért??

A férfiak elfelejtenek udvarolni, kedveskedni a nőnek, azt a viselkedést amibe a nő beleszeretett.A nők ellustulnak elháziasodnak, és már nem viselkednek akként a nőként akit a férfi megismert, már nem öltözik csinibe, nem akarja elcsábítani.Mindkét fél hibázik, mert megkapták amit akartak és onnantól kevesebbet tesznek a kapcsolatba.holott pont az évek múlásával kell még többet beletenni. Monoton lesz a kapcsolat. Ez csökkenti a szexuális vágyat is, mindkét félnél.

Azok akiknél évek múlva is jó a szex ők megdolgoznak ezért.

2021. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
26%

22 neked.


Egyébként meg komolyan úgy földhöz verik magukat az emberek azon (most úgy általánosságban), hogy más egy olyan kapcsolatban él, amiben nem vagy elhanyagolható tényező a szex...


Nyugi. Nagy lányok és nagy fiúk vagyunk. Nem kell minket sem sajnálni, sem megmenteni, sem bizonygatni, hogy bezzeg mellettetek mennyivel boldogabbak lehetnénk, mert ti aztán tudtok baszni.


Komolyan, mintha fájna, hogy nem vagyunk szinglik és valaki olyan "stoppol" le, aki véleményetek szerint nem is használja ki méltón a kapcsolat nyújtotta lehetőségeket. Tudom, hogy ez fáj egyeseknek, de lehet a saját dolgotokkal foglalkozni. Felnőtt emberek vagyunk, akik tudják, mit és miért csinálnak.


Majd ha nagyon szar lesz, kilépünk, de egyelőre sajnos boldogok vagyunk akkor is, ha szerintetek nem lehet így annak lenni.

2021. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:
23. Szerintem te félreérted mert nem neked szolt a kérdés, azoknak szol ahol konkrétan sz@r a szex, és nem azoknak akiknek olyan amilyet szeretnének csak más nem olyat akar.
2021. nov. 20. 19:04
 25/63 anonim ***** válasza:
89%
Én például azért maradok vele mert nem találtam senki mást aki számomra emberileg ennyire tökéletes lenne.
2021. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:
25. És ez elég ahhoz hogy életed végéig ne szexelj többet egy jót?
2021. nov. 20. 19:21
 27/63 anonim ***** válasza:
30%
van az a pénz..
2021. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
87%
23# fuss neki mégegyszer annak amit írtam😉 én nem sajnálom tőletek azt hogy együtt vagytok. Fel van vázolva hol csúsznak el a hosszú kapcsolatok. De azért azt senki ne gondolja hogy egy férfi vagy egy nő ha nem kap otthon szexet, és igénye lenne rá, nem fog egy idő után félrekacsintani, amint lehetősége lesz rá.
2021. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
81%

Félrekacsint de aztán rájön, hogy nem éri meg. Vagy elválnak és kilépnek elválnak majd az új kapcsolatból is.

Nem a szex működteti a kapcsolatokat hosszútávon.

2021. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
100%
#26 nekem igen.
2021. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!