Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halálra van ítélve így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálra van ítélve így a kapcsolatunk? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen az egész történet, kérlek ne ítélkezzetek!

Nekem a ducibb lányok jönnek be, és ez nem ízlés, hanem egy nagyon erős fétis nálam. Kb 1 éve megismertem egy lányt (azóta már együtt vagyunk), aki már akkor is csak határeset volt, inkább túl vékony. Azóta nagyon odafigyel az alakjára, és rengeteget fogyott, aminek köszönhetően sokkal kevésbé kívánom. Utaltam neki arra, hogy nem a vékonyak tetszenek, szóval megbeszéltük, hogy nem fogy tovább. Így is vonzónak tartom, de az a baj, hogy mindig direkt úgy helyezkedik, hogy vékonynak tűnjön: ha hurkásodik kicsit a hasa, akkor kiegyenesedik, ha fölöttem van, akkor behúzza a hasát, stb. De nekem pont az ellenkezője kellene ahhoz, hogy igazán fel tudjak izgulni rá. Régóta ostromolom ebben az ügyben, de semmi változás nincs, arra kérni pedig nem fogom, hogy szedjen fel pár kilót.. Volt már olyanra példa, hogy nem állt fel rendesen, és az kellett, hogy egy ducibb lányra gondoljak. Ez nagyon rossz, mert magát okolja (a "duciságát", pedig nem is az).

Úgy érzem, hogy teljesen rá fog menni erre a szexuális életünk, így pedig a kapcsolatunk. Ennyire nyíltan pedig nem merek beszélni erről neki, mert szégyellem.


2021. nov. 21. 14:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki félreértené, nem 200 kilókról van szó. Amikor megismertem, akkor lehetett 65-70 körül, most kb 60. Az ideálom pedig valahol 80-100 között van.
2021. nov. 21. 14:10
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

menj dilidokihoz.

a fétised beteges, és veszélyes a másikra nézve.

2021. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom, és ha megtehetném, megszabadulnék ettől a fétistől, de nem lehet..
2021. nov. 21. 14:13
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

Én nyáron diszkó után kinyaltam egy 130kg 45 éves nőt.

20 éves vagyok, de ekkorát még nem durrantam mint akkor.Még a kocsi teteje is belülről cuccos lett.

Nő nagyon örült neki, el is mentünk utána hozzá, reggel nála ébredtem.

Nekem is a kövérebb nők jönnek be, főleg ha mernek szoknyát is húzni.

Akkor még a betonkerítést is lebontanám utánuk, puszta kézzel.

2021. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd ott és feküdj be egy pszichiátriára. Veled ellentétben ő megérdemli, hogy rendes élete legyen.
2021. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
🤢🤢🤢
2021. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

A kommunikáció nem működik, nincs őszinteség, nem bízol benne, ő nem érzi magát kívánatosnak, és erős megfelelési kényszere van. Ezért van halálra ítélve, és nem a fogyása miatt.

Vagy: elmondod neki őszintén, hogy kis plusszal jobban bejött, neked az a szexi, te arra vágysz.

Ez pont ugyanolyan, mintha a csaj felszedett volna 20 kilót, és azért nem kívánod. Akkor sincs más, mint időben elmondani őszintén, hogy így már nem tetszik annyira, és ha nem változtat, nem fogod kívánni.

Vagy lelépsz, szó nélkül. Esetleg beszédülsz egy ducibb lány ágyába, és a barátnőd dob ki, miután összetörted a szívét.


Aki téged fikáz, mert ez tetszik, azt meg hagyd figyelmen kívül. Sokkal jobb, ha eleve olyannal vagy, aki tetszik. Tudod te, hogy hány fiúnak van kirakatkapcsolata egy vékony lánnyal, és közben csalja egy kövérrel? Mert nem meri felvállani, hogy neki ez tetszik.

2021. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért ez érdekes. A másik kategóriában elfogadott, ha az emberek egymásra szarnak és vizelnek, ha más dugja a nőjüket, vagy ha agyonverik egymást szex közben (bdsm). Az egyik kérdésem alatt el lettem küldve melegebb éghajlatra, mert megpróbáltam volna valakit (potenciális barátnőt) leszoktatni a dohányzásról.

De ha már 15-20 kiló felesleggel tetszik egy lány, akkor beteg vagyok. Mindjárt jön az egymásra licitálás, hogy az a kis pocak hány évet vesz el a másik ember életéből.

2021. nov. 21. 14:31
 9/17 A kérdező kommentje:
#7: köszönöm az értelmes választ! Megcsalni és elhagyni sem szeretném, mert nagyon szeretem. Szóval tényleg az lenne az egyetlen út, hogy őszinte vagyok vele, csak nem olyan egyszerű egy ilyet elmondani.
2021. nov. 21. 14:33
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

#8:

Ma ez is egy erős fétis a többségnél.

Sokan eleve úgy beszélnek 10 kg pluszról, mintha valami betegség lenne. Miközben az egészséges szervezet igenis raktározni fog, ha van miből. Fordított esetben lenne az illető beteg.


De most ez a divat. Ez van.

2021. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!