Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halálra van ítélve így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálra van ítélve így a kapcsolatunk? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen az egész történet, kérlek ne ítélkezzetek!

Nekem a ducibb lányok jönnek be, és ez nem ízlés, hanem egy nagyon erős fétis nálam. Kb 1 éve megismertem egy lányt (azóta már együtt vagyunk), aki már akkor is csak határeset volt, inkább túl vékony. Azóta nagyon odafigyel az alakjára, és rengeteget fogyott, aminek köszönhetően sokkal kevésbé kívánom. Utaltam neki arra, hogy nem a vékonyak tetszenek, szóval megbeszéltük, hogy nem fogy tovább. Így is vonzónak tartom, de az a baj, hogy mindig direkt úgy helyezkedik, hogy vékonynak tűnjön: ha hurkásodik kicsit a hasa, akkor kiegyenesedik, ha fölöttem van, akkor behúzza a hasát, stb. De nekem pont az ellenkezője kellene ahhoz, hogy igazán fel tudjak izgulni rá. Régóta ostromolom ebben az ügyben, de semmi változás nincs, arra kérni pedig nem fogom, hogy szedjen fel pár kilót.. Volt már olyanra példa, hogy nem állt fel rendesen, és az kellett, hogy egy ducibb lányra gondoljak. Ez nagyon rossz, mert magát okolja (a "duciságát", pedig nem is az).

Úgy érzem, hogy teljesen rá fog menni erre a szexuális életünk, így pedig a kapcsolatunk. Ennyire nyíltan pedig nem merek beszélni erről neki, mert szégyellem.


2021. nov. 21. 14:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%

Bocs, de ez már inkább mentális kategória nem párkapcsolati


nem sértésből mondom

2021. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

#9:

Van közös képetek, ahol még bolt rajta plusz? Esetleg csak neki, ahol egyedül van?

Nézgessetek képeket, kicsit nosztalgiázzatok. Aztán amikor jön az a bizonyos fotó, mondd el, hogy itt mennyire szép, azok a formák, micsoda csípő, stb. Mondd el, hogy milyennek láttad az első randin. Tedd hozzá, hogy most is szép, és nagyon szereted, de egyáltalán nem bánnád, ha felszedne pár kilót. Közben belefűzheted azt is, hogy te ideálod ez a telt alkat, mindig ez tetszett.

Aztán a reakciója alapján tovább tudod vinni.

Az a lényeg, hogy véletlenül se úgy jöjjön le, hogy most már nem tetszik, vagy nem szereted. Mondd el azt is, ami most szép. A szeme, a haja, az illata, a bőre, a hangja, bármit, amit tényleg szeretsz és őszintén tudod dícsérni.

2021. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, halálra van ítélve. Miért kezdtél olyan lánnyal, aki nem felel meg az ízlésednek? Ha egy 90-100kg-os lánnyal lennél, még 20kg fogyással is megfelelne.
2021. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%

"Én nyáron diszkó után kinyaltam egy 130kg 45 éves nőt." 😆😆😆😆🤢😆😆😆😆


Sirok , esküszöm sírok a röhögèstől


A szerepet hogy talàltad megy két haverod szèthúzta addig?

A csak rokikocsival kanyargott bent a tànctèren , 2 hambival a nyár slàgereire ? 😆


🤣


Kérdező te meg itt jatszod a sértettet +40kg feleslegtől beszèlsz - az a baj , hogy rátok sulyfetisisztàkra nem lehet hatni ész èrvekkel, én ràdadnèk egy hétig +40 Kgos mellsúlyt vagy többet is mert te vagy a férfi , és úgy csinàltatnàm veled a kis dolgaid, utána meg elmondhatnàd hogy mennyire krva egeszsèges ilyen túlsúllyal élni.


A kövérség egyéb mellékhatásaiba bele se megyek mert téged úgy is csak a pöcköd vezèrel.

2021. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerepet => *szelepet
2021. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem az a furcsa, hogy miért kezdett el fogyózni? Ha te bizonygattad neki, hogy így tökéletes, akkor ha csak nem egészségügyi okokból kellett a fogyás, akkor mi okból? Ha te imádod a hasán a hurkákat, akkor miért húzza be a hasát? Talán nem bókoltál neki eleget. Vagy nem is tudom. Magamból indulok ki, ha azt mondja a párom hogy így vagyok neki tökély, akkor nem akarom megváltoztatni ezt a külsőt amit a másik annyira szeret. Mondom kivéve ha egészségügyi gond van
2021. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Gondolom önbizalomhiányból csinálja. Pedig én az elejétől bizonygatom neki, hogy mennyire tetszik.
2021. nov. 21. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!