Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátom már akkor is nagy darab volt, amikor megismertem, de pont ez tetszett benne. Azóta kiderült, hogy evészavara van, amit én kihasználtam. Tudom, hogy rossz és ártok neki ezzel, de a vágyaim erősebbek voltak. Mindig csak egy kicsivel többet akartam, hogy még egy kicsit hízzon. Az utóbbi időben akkora lett, hogy ez már megrémített, de az ördög még mindig ott ül a vállamon. Szeretem, és nem akarok rosszat neki, ezért már az is megfordult a fejemben, hogy elhagyom azért, hogy ne tudjak ártani neki a fétisemmel.

Te képes lennél elhagyni valakit, hogy megmentsd magadtól?


2021. nov. 29. 00:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi ez a szerepjáték?
2021. nov. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
úristen
2021. nov. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Most próbáld meg lefogyasztani. Ha csak faképnél hagyod, legtöbbet fog enni, ugyanúgy hizlalod tovább. Először rakjál rendet a te fejedben, és motiváld arra, hogy kigyógyuljon ebből. Különben megölöd!!!!
2021. nov. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én legalábbis elmondanám neki, aztán lehet otthagyna ő. Ha mégsem akkor mehettek párterápiára. De anélkül nem hagynám el, hogy elmondanám neki.
2021. nov. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
fura fétis h más életével játszadozol csak azért mert igy érzed magad biztonságban h tuti nem kell másnak. nagyon beteg vagy bakker
2021. nov. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha ez már kóros eset akkor igen !

Ha csak ducibb lett akkor nem baj :)

2021. nov. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kezeltesd magad.Mit érsz el vele,ha elhagyod.A problémád nem szűnik meg!!

Minden elkövetkező faszit fel akarsz hizlalni majd?

2021. nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt pár napja, meg kamu is. Mennyire unatkoznak emberek...
2021. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mi számít kóros esetnek?
2021. nov. 29. 10:20
 10/15 anonim ***** válasza:
9 Hát ez magasság tol is függ nem lehet így konkrétan leirni. Van ismerősöm 120kg és oke duci de abszolút semmi baja mindent megcsinal. Aki már mondjuk alig bír menni olyan kövér vagy ez sok betegséget okoz nála ott le kell állni mindenképpen!! Nem akarhatod neki ezt.
2021. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!