Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátom már akkor is nagy darab volt, amikor megismertem, de pont ez tetszett benne. Azóta kiderült, hogy evészavara van, amit én kihasználtam. Tudom, hogy rossz és ártok neki ezzel, de a vágyaim erősebbek voltak. Mindig csak egy kicsivel többet akartam, hogy még egy kicsit hízzon. Az utóbbi időben akkora lett, hogy ez már megrémített, de az ördög még mindig ott ül a vállamon. Szeretem, és nem akarok rosszat neki, ezért már az is megfordult a fejemben, hogy elhagyom azért, hogy ne tudjak ártani neki a fétisemmel.

Te képes lennél elhagyni valakit, hogy megmentsd magadtól?


2021. nov. 29. 00:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ekkora súllyal nyilván nem úgy mozog, mint egy vékony ember, de azért egy-két dologtól eltekintve "mindent megcsinál" ő is.
2021. nov. 29. 10:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor konkretizáld már mekkora mert így nah.. nehéz tanácsot adni.
2021. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem kértem, hogy mérje meg magát.. Egy éve mondta, hogy átlépte a 100-at, azóta nagyon sokat hízott.

Én vagyok 165 centi, ő kb másfél-2 fejjel magasabb.

2021. nov. 29. 10:47
 14/15 anonim ***** válasza:
13 ha nem is tudod konkrétan úgy nehéz.
2021. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14, Nem nehéz egyáltalán. Alapból sok száz kiló felett lenni. Ebből épp elég kiindulni. Ezen már nem segít a magasság.

Kérdező:

Arra kéne megoldást találni, hogy hogyan tudnád te magadban ezt a hozzáállást megváltoztatni, hogy aztán tudj neki segíteni, mert ha valóban szereted, nem opció, hogy elhagyod. Szervezz vele programokat a szabadba, főzz tudatosan kalóriaszegény ételeket, mozogjatok együtt. Jó lenne ha valami átkattanna, és ebbe szeretnél inkább erőt, energiát belefektetni, nem pedig egy... nem is írom inkább le...

2021. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!