Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőket anyagilag kihasználó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket anyagilag kihasználó férfiakról miért nem esik szó?

Figyelt kérdés

Minden nap van olyan kérdés, hogy a nők csak kihasználják anyagilag a férfiakat. A fordítotjáról miért nem esik szó soha? Hiszen rengeteg ilyen férfi van, egyre több.

Nekem a volt barátom ilyen.

Az ő fizetéséből soha egy Ft-ot nem láttunk. Mindig csak azt hajtogatta, hogy majd a jövő hónap jobb lesz, minden egyes qrva hónapban. Az albérletet és a rezsit közösen fizettük, azon kívül kb mindent én.

A boltba állandóan én mentem, én vásároltam be a főzéshez, én vettem a mosóport, takarítószereket stb. Ha mentünk gyorsétterembe, moziba, programozni, 10-ből 8-szor én fizettem. Ráadásul pl mekiben neki mindig a legdrágább menü kellett, mert az a legfinomabb és külön kellett neki elvitelre plusz egy szendvics. Ha ő fizetett, akkor beérte 1-gyel is. Ha ő fizetett tőlem mindig megkérdezte, hogy én mit kérek, happy meal menüt, jah mert az a legolcsóbb.

De olyan is volt, hogy mentünk a KFC-be, mondta hogy most ő fizet, kérdezte mit kérek, mondom azt amit ő, erre a kasszánál elkezdi mondani, hogy szeretne EGY ezt és ezt. Utána értetlenül állt, hogy hát nem érti miért csak egyet adtak. Én nem ettem, mert már nem volt pénzem.

Vagy volt olyan, hogy moziba mentünk pár haverjával, mindenkit meghívott egy nachosra vagy popcornra, ki amit akart, tőlem meg megkérdezte, hogy én nem kérek semmit ugye, úgy is azt mondtam ég a gyomrom, majd ehetek az övéből, amit szépen be is falt egyedül.

Ha otthon volt én meg dolgoztam, akkor rendelgetett magának 2 fajta kaját is. Eszébe se jutott, hogy nekem is rendeljen.

Volt olyan rendszeresen, hogy hónap végére nekem egy Ft-om sem maradt, akkor bizony napokig nem ettem, mert ő csak zsemlét és energiaitalt vett a boltban, azt is csak magának. Ha kértem tőle, hogy hozzon ropit vagy kekszet, azt mindig elfelejtette, de én mindig vigyek neki mindent. Pont mindig akkor fogyott el a borotvája, a kisütős hús, amit rak a szendvicsébe mikor én mentem a boltba, vagy éppen akkor kellett fájdalomcsillapítót venni a gyógyszertárban. Ha ettem a húsból láttam, hogy rossz szemmel nézi.

Szülinapi ajándékot megbeszéltük ki mit szeretne és megrendeltük. Én kifizettem neki az övét, ő elfelejtette az enyémet.

Állandóan azt mondta, ha én fizettem, hogy egyszer élünk vegyük meg ezt is, azt is. Ha ő fizetett elég volt az olcsó sparos cola is.

Volt, hogy felhívott, hogy ő hazajön taxival, mert nem vár 1 órát a buszra, vigyek már le neki pénzt a taxira. Utána még pofátlan módon megkérdezte, hogy nem-e rendelünk kaját.

Ha ő volt soros, hogy fizessen, akkor volt, hogy vártam a kaját csak nem jött már eltelt 2 óra is, mondom nézze már meg hol van, erre kiderült, hogy "elfelejtette" megrendelni, csak a kosárba rakta.

Ruhákat is én vettem neki általában. Ha mentünk vásárolni és én csak egy felsőt vettem ő meg egy csomó nadrágot, pulóvert, akkor is mondta, hogy most én vagyok a soros a fizetésben.

Programoknál általában ő vette a vonatjegyet én meg a belépőt, a vonatjegy töredéke volt a belépőknek.

Napi szinten vitt el tőlem 300-500 Ft-okat, hogy vegyen magának üdítőt a munkahelyén.

Egyszer azt is kitalálta, hogy vesz fel hitelt és felmond, hogy otthon lehessen kicsit pihenni, de ezt az ötletet gyorsan elvetette, mert rájött, hogy a hitelt fizetni is kell.

Ha kellett valami a lakásba, függöny, a konyhába edény stb azt én vettem.

Később már rendszeresen veszekedtem vele a pénz miatt és még neki állt feljebb, hogy én mindig b@szogatom, nem igaz, hogy én fizetek mindent, ő is vesz ezt azt, amazt, neki is elmegy a pénze. Ilyenkor napokig nem szólt hozzám.

Az anyja szerint is együtt élünk, nincs olyan, hogy én pénzem, te pénzed, közös az összes. Leszarta, hogy nem tudja kifizetni az albérletet, akkor is inkább vett számítógépet drágán, és nekem kellett kifizetni a teljes albérletet, az anyja szerint ez így helyes. Jah csak a fiacskájának lehet pénze, az enyém az közös. Én vagyok a hülye tudom, hogy elnéztem neki sokáig. Mindig előadta magát, hogy mennyire szeret stb.

Az ilyen férfiakról is essen szó. Jöhetnek a történetek.



2021. dec. 14. 11:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
6%

Mert aranyaiban joval kevesebb ilyen ferfi van.


Legyszi, irj mar ki egy kerdest arrol is, hogy az olyan noi panaszkodasokra, mint amit itt leirtal, miert nem irja annyi no, hogy felesleges rinya, mint a ferfiak kerdeseire. Koszi! :D

2021. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
24%

És az ilyen kérdések fordítottjára az a válasz érkezik általában, hogy "Az ilyen férfi meg is érdemli", illetve homályos utalások, hogy "biztos a farkával gondolkodott" meg ilyesmik.


Akkor most írjuk be, hogy az ilyen nő is megérdemli? Azonos elbírálást, nemtől függetlenül az azonos viselkedésért?

2021. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
73%
Felénél abbahagytam az olvasást, mert annyira bicskanyitogató az egész. Az is, hogy te ezt eltűrted, meg hagytad magad. Te sem vagy jobb.
2021. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
2021. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
98%
Szerencsére még sosem fogtam ki ilyen "jómadarat". Olyan volt már, hogy akivel együtt jártam, képes volt elszórni 600ezret havonta és sosem volt pénze semmire, míg én a feleannyi pénzből tudtam félre is tenni, és mindig én vettem a kaját, én főztem. Attól sokalltam be igazából, hogy képtelen spórolni, hülyeségeket vásárol, elbulizza, és nem nagyon láttam így anyagilag megalapozott, stabil jövőt.
2021. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nincs ennyi sztorim mert a 2.ik ilyen esetnél tovább léptem. Miért hagytad magad? Csak azt lehet kihasználni aki hagyja. Létező jelenség igen, de nem tudnák csinálni ha a másik fél nem hagyná magát.
2021. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
88%

Biztos vannak ilyenek is.

Nekem pl előző kapcsolatomban felesbe mentek a dolgok.

De volt olyan is, hogy több millió forinttal tartozott a volt párom. De évek alatt mindig visszafizette.

Most is tartozik pár millióval, szakítottunk, de havi szinten szépen törleszti.

Szerintem embere válogatja...

A te páros meg önző, fukar a saját pénzével, de a tiedet azt szórja... Én igen, hülye vagy, ha hagyod. Nem jósolok hosszútávon is szép életet neked ebben a kapcsolatban...


29/F

2021. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is volt olyan férfi, 2 is, aki előretolt inkább engem a pénztárnál, de azért ennyire nem volt durva a helyzet, mint nálad. Tényleg bicskanyitogató.


A második ilyen típus a gyerekem apja volt, aki mindig dolgozott, állítólag marha jól keresett vállalkozóként - tehát nem volt fix fizu - de haza sose ért a pénz. Nálunk is az volt, amit neked a kedves mama mondott, hogy hát együtt éltek, nincs olyan, hogy enyém tiéd. Nálunk se volt. A közös kassza az mindig az én bankszámlám volt. Addig ment is ez rendben, míg csak gyesre nem mentem a kisfiunkkal. 2 év alatt nagyon elúsztam, mert akkor sem tudott semmit megoldani, én meg a gyedet átutaltam a hitelünk törlesztőjére, aztán elő kellett vegyem a hitelkártyámat, ha vásárolni kellett. Alig győztem visszafizetni és helyrejönni anyagilag, ahogy elköltöztem tőle a gyerekkel és visszarohantam dolgozni.


Szóval az ilyen típus ilyen is marad. Kár rá időt, pláne pénzt fecsérelni.

2021. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
19%
Hu, az ovis szintu noi lepontozok megint belendultek? Roluk is irj mar ki egy kerdest...
2021. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%

Párom is ilyen volt, szerencsére még azelőtt szakítottam, mielőtt komolyra fordult volna a dolog. 15 évesek voltunk.


Ha programra mentünk, ő "jajotthonhagytamapénztárcám" (ami nem lett volna gáz, de lerítt hogy kamuzik) kaját is sokszor én fizettem, meg akart vetetni velem egy játékot - édesapám halála után kaptam egy kevés pénzt havonta - fedezte a havi ebédemet a suliban és a havi bérletet, pár ezer forint maradt, ez a játék olyan 2-3 havi "fizumból" jött ki - zsebpénzem nem igen volt, édesanyám próbált talpra állni akkor. Ő ezt amúgy mind tudta, de ment panaszkodni a nagymamámnak, pff. (Aki cserébe letolta)


Kölcsönadtam neki egy (amúgy olcsó, szar, de az enyém volt) tabletet, ami az ő hanyagsága miatt tönkrement (rálépett egy nála vendégeskedő haverja - a tablet valamiért a földön volt, valami alatt volt, így a haver nem láthatta) és a haverral fizettette volna ki, de végül nem lett se új tabletem, se kárpótlásom (az exemtől, havertól el se fogadtam volna, nem az ő hibája)


Uhh.


Bevallom, most írtam ezt le először, jól is esett, de nem akarom megismételni. Ez a múlt, örülök hogy vége, nem látok okot hogy felhozzam, vagy más pasikra húzzam rá a tapasztalataimat.

2021. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!