Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya a lakásunk, szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya a lakásunk, szakítani akar velem a barátom!?

Figyelt kérdés

Komoly probléma előtt állok, eléggé összetett a dolog. A probléma forrása, hogy nagyon csúnya, elhanyagolt, igénytelen lakásunk van, penészes egy-két helyen a fal, a vakolat itt-ott potyog, foltos, piszkos a fal, a bútorok is szörnyű állapotban vannak és sajnos nem túlzok. Kérdezhetitek, akkor miért lakok még mindig a szüleimmel, hát, 18 éves vagyok, idén tavasszal érettségiztem, azóta egy ruhaboltban vagyok pénztáros, a fizetésemet haza kell adnom, mivel már nem vagyok gyerek és a szüleim megmondták, hogy nem tartanak el egy felnőttet. Tehát így albérlet kilőve. A 18 évem alatt egyetlen osztálytársam, barátom, haverom, illetve a párom sem volt a lakásunkban, egyrészt mert iszonyatosan szégyellem, hogy ilyen helyen élünk, másrészt pedig a szüleim is tudják, hogy ez undorító és ezért tulajdonképpen meg is tiltották, hogy átjöjjön hozzánk bárki, ők se fogadnak senkit. Egyébként nem vagyunk ennyire rossz anyagi helyzetben, sokkal kultúráltabb körülmények között is tudnánk élni, csak a szüleim beleszarnak ebbe, mert őket nem zavarja. Csakhogy párommal lassan 1,5 éve vagyunk együtt, kezd nagyon mérges lenni rám, hogy miért nem hívom át magamhoz sose. Próbáltam neki elmagyarázni a helyzetet, de nem érti meg.

Kérlek, adjatok tanácsot, mit tudnék csinálni, nem akarom elveszteni a barátom.


2021. dec. 14. 16:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudsz te hozzájuk költözni...?
2021. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
72%

Tehát azért akar veled szakítani a pasid mert hozzád nem jártok fel? Mi van?


Miért nem költöztök össze közös albiba?

2021. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Készíts pár fotót az otthonodról és mutasd meg neki.

A penész nagyon nagy baj, megtelepdhet a tüdődben, ami halálos kimenetelű betegséghez vezet. Ne tölts el ott több időt a kelleténél.

Miért lenne albérlet kilőve? 18 éves vagy, dolgozol, ideje költözni. A kaució lehet nehéz, de ebben gondolom segítenek a szüleid, mert belátják, hogy ha haza adod minden pénzed, sehogy nem fog összejönni. Amúgy is visszafizetnéd nekik.

2021. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ő is annyi idős, mint én, csak ő továbbtanult és neki nincs munkája és ő is még otthon lakik a szüleivel. Biztos, hogy nem kultiválnák a szülei, ha odaköltöznék hozzájuk, főleg, hogy az ő lakásuk picit kisebb is mint a miénk, csak annyi különbséggel, hogy az övék szépen fel van újítva.
2021. dec. 14. 16:09
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
Költözz el! Nem kell egyedül kivenni egy lakást, találsz kiadó szobát, társbérletet is. Még mindig jojbb egy tiszta helyre költeni a fizetésed, mint egy lyukra, amit szégyellsz. Nem? Ha már így se, úgy se marad pénzed, legalább a pofád ne égjen, ha hazavinnél valakit.
2021. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Savlekotő ***** válasza:
47%
Kifogás,akit szeretek nem érdekel hol lakik honnan jön ha ő nem putris,itt vmi más lesz, csak kapóra jön neki hogy erre fogja. Az hogy nem tudtuk egy év után kommunikálni se a fő gond-- Nem érti,ne tán fogyatékos?
2021. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

En sem ertem, hogy miert laksz meg ott, ha van fizetesed.

En 18 evesen koliba koltoztem, utana pedig harman bereltunk lakast tok olcson.

Ez neked is beleferne, nem?

2021. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
A teljes fizetésedet haza kell adnod? Valahogy meg kéne spórolnod kb. 200 ezer forintot, és akkor a következő fizuddal együtt ki tudsz venni egy szobát, és nem halsz közben éhen vagy nézni munkásszállót/rbnb-t és fizunapon megpattanni.
2021. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
Tehát elmegy a fizud egy olyan lakásra, ahol fizeted a megélhetésed, de meg van neked tiltva, hogy elvigyél magadhoz bárkit is? Ráadásul akkora egy putri, hogy amúgy se vinnél oda senkit se? Ennél csak jobb albérleteket találsz :DDD nemár!
2021. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Savlekotő ***** válasza:
34%
A fiú szerintem ráérzett h te évekig leszel még otthon fejős tehén és ki akar időbe ebből falcolni..
2021. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!