Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek az exemtol. A barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az exemtol. A barátomnak meg nem mondhatom el. Hogyan rázzam le egyedül?

Figyelt kérdés

Félek hogy az exem be akarna kavarni a barátommal a kapcsolatomba.

Követtem is el hibákat. Pl feloldottam a tiltást es szóba álltam vele. Es hasonlok. De "muszáj" volt mert más uton keresett különben.


Mindezek miatt a barátom totálisan kiakadna. (Borzaszto forro fejű, hirtelen haragú, es szinte kezelhetetlen tipus, valójában tőle is tartok, de őt szeretem)


Az ex kb bele van betegedve abba, hogy elhagytam. De komolyan már pszichopata tünetei vannak. De még próbalom normálisnak betudni illetve abban reménykedni hogy ez normális határon belül lehet még. De azért a vészcsengőm az ott van.


Igy az exet probalom ugy kezelni, hogy nem provokálom, békitgetem nyugtatgatom, megköszönöm ha szépet írt (de valojában rettegek hogy zsarolos fenyegetos dolgokat ir, igy igazábol mikor meglátom hogy "csak" szerelmeket vall, szinte egy kő esik le a szívemről, es kicsit alábbhagy a félelmem)


Igazából a tiltás törlés nem old meg semmit, mert akkor személyesen jön.

Multkor is pont akkor mikor a barátommal voltam vonalban éppen, (rengetegszer van ilyen, hogy pont rosszkor talalkoznak össze a dolgok) igy pont muszáj volt bevallani hogy itt az ex, es azt az üvöltést a teloban amit én ezért kaptam, nem kívánom senkinek. Engem hibáztat, hogy en nem tudom lerázni.szerinte nem akarom. En őt átverem stb.


Annyiban igaza is van, hogy nem tudom lerázni. De nem azert mert akarnék tőle vmit hanem komolyan mert kezd nem normálisnak tűnni az exem, a zsarolásaitol (ha elmondaná a barátomnak hogy irkalok neki)meg egyenesen rettegek.

Addig van csak "nyugalomban", míg én kedves vagyok, nem tiltom es stb.


Kezd olyan érzésem lenni amugy(már nagyon rámegyek ezekete a görcsökre), hogy legszívesebben az exem is megölne ha ignorálom, de a barátom is ha azt hiszi hogy az extol en akarnék vmit. Éspedig nagyon arra hajlik hogy azt hiszi. Irto féltékeny.


Azaz itt vagyok 2 sráccal "megáldva" ugy, hogy nem segít senki mit csináljak. Mit tegyek.



2021. dec. 14. 22:53
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
85%

Nem lenne semmi gond a kérdező mostani barátjával, ha ő nem két vasat tartott volna a tűzben! Kérdezem én melyik férfi tűrné el szó nélkül, hogy a barátnője folyamatosan az exével legyen elfoglalva?

Persze hogy már tiszta ideg. Itt a kérdezőnek kellett volna megszakítani minden kapcsolatot az exével már akkor amikor összejött a mostani pasijával. Csakhogy ezt ő nem tette meg, mert félt hogy egyedül marad, ha az új pasi sem tetszik neki eléggé, ezért inkább hülyítette az exet is és a mostanit is. Nem csoda, hogy ettől kiborult a mostani párja.

Ezt az egészet csak saját magának köszönheti a kérdező!

Itt egy előző kérdése, amiből kitűnik, hogy ő maga tartja fenn a kapcsolatot az exel. Lehet hogy a mostani párja tök normális lenne, ha nem kellene folyamatosan eltűrnie hogy a kérdező direkt még az elején nem szabadult meg az extől!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2021. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Sokan elmondták már neked. Elmondom én is. Miért jó csöbörből vödörbe kerülni? Ebben mi neked a jó? Az új kapcsolatod mit ad hozzás, amiért megéri neked a "forrófejűségét"? Mit tesz hozzád? Mit ad neked? Oké, szereted. De valóban méltó a szeretetedre? Nem fog téged bántalmazni? Jó az neked, hogy nem lehet a kialakult helyzetről beszélni neki? Jó, hogy CSAK ÉS CSAK erőszakkal tud lereagálni dolgokat? Szerintem ezt őszintén gondold át...
2021. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Költözz külföldre ès kezdj új életet.Én kétszer is úgy csinàltam ;)
2021. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
69%

"de valojában rettegek hogy zsarolos fenyegetos dolgokat ir, igy igazábol mikor meglátom hogy "csak" szerelmeket vall, szinte egy kő esik le a szívemről, es kicsit alábbhagy a félelmem"


Ez paranoid személyiségzavarra utal

2021. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem paranoid személyiségzavar. Csak megfélemlíti az exe. Meg a jelenlegi szerelme is.
2021. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Drága szívem... Azt mondod szereted a párod, de ezek amiket leírsz... Áhh... Gyenge akaratú vagy, ezt játssza ki az ex, nem tudsz neki kinyögni egy határozott nemet. A mostani palid meg miért nem küldi el a halál f*szára, ha te nem tudsz kiállni magadért? Talán ő is fél az extől? De azért veled tud keménykedni, hogy ordibál a telefonba ;) biztos ő is ugyanúgy szeret téged ahogy te őt. Ettől független remélem a következő párválasztásodnál nagyobb sikerrel jársz. Tilts le mindenkit, ne állj szóba velük. Ha verik az ajtót, rendőrt hívsz. Sok sikert.
2021. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ismeri mar itt ezt a not. Remenytelen eset...

A legrosszabb, hogy ha jol emlekszem, gyereke van.

2021. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 Savlekotő ***** válasza:
97%

"de valojában rettegek hogy zsarolos fenyegetos dolgokat ir, igy igazábol mikor meglátom hogy "csak" szerelmeket vall, szinte egy kő esik le a szívemről, es kicsit alábbhagy a félelmem"



Ez paranoid személyiségzavarra utal

Nem ez arra utal hogy nem zárta le a régit,egyik agresszívtől ugrál a másikhoz oda vissza. Pszichológus kell a kérdezőnek,gyanítom otthon is ezt látta..

2021. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináljál? Hát szakíts mindkettő idiótával, aztán fordulj pszichológushoz, hogy kiderítsd, miért ilyen pasikkal jössz össze mindig, mert ez nem normális! Utána dolgozz magadon és keress egy normális párt magadnak!
2021. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek javaslom a kérdés figyelése opciót, én gyűjtöm ezeket. Van pár beteg ember, aki naponta beírkál ide. Ha már az első pár válaszoló közül valaki belinkeli a kérdező többi kérdését, mindenki láthatja, hogy felesleges neki érdemben reagálni. Csak ismételgeti a kis történetét, amin mindig változtat egy kicsit.
2021. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!