Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek az exemtol. A barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az exemtol. A barátomnak meg nem mondhatom el. Hogyan rázzam le egyedül?

Figyelt kérdés

Félek hogy az exem be akarna kavarni a barátommal a kapcsolatomba.

Követtem is el hibákat. Pl feloldottam a tiltást es szóba álltam vele. Es hasonlok. De "muszáj" volt mert más uton keresett különben.


Mindezek miatt a barátom totálisan kiakadna. (Borzaszto forro fejű, hirtelen haragú, es szinte kezelhetetlen tipus, valójában tőle is tartok, de őt szeretem)


Az ex kb bele van betegedve abba, hogy elhagytam. De komolyan már pszichopata tünetei vannak. De még próbalom normálisnak betudni illetve abban reménykedni hogy ez normális határon belül lehet még. De azért a vészcsengőm az ott van.


Igy az exet probalom ugy kezelni, hogy nem provokálom, békitgetem nyugtatgatom, megköszönöm ha szépet írt (de valojában rettegek hogy zsarolos fenyegetos dolgokat ir, igy igazábol mikor meglátom hogy "csak" szerelmeket vall, szinte egy kő esik le a szívemről, es kicsit alábbhagy a félelmem)


Igazából a tiltás törlés nem old meg semmit, mert akkor személyesen jön.

Multkor is pont akkor mikor a barátommal voltam vonalban éppen, (rengetegszer van ilyen, hogy pont rosszkor talalkoznak össze a dolgok) igy pont muszáj volt bevallani hogy itt az ex, es azt az üvöltést a teloban amit én ezért kaptam, nem kívánom senkinek. Engem hibáztat, hogy en nem tudom lerázni.szerinte nem akarom. En őt átverem stb.


Annyiban igaza is van, hogy nem tudom lerázni. De nem azert mert akarnék tőle vmit hanem komolyan mert kezd nem normálisnak tűnni az exem, a zsarolásaitol (ha elmondaná a barátomnak hogy irkalok neki)meg egyenesen rettegek.

Addig van csak "nyugalomban", míg én kedves vagyok, nem tiltom es stb.


Kezd olyan érzésem lenni amugy(már nagyon rámegyek ezekete a görcsökre), hogy legszívesebben az exem is megölne ha ignorálom, de a barátom is ha azt hiszi hogy az extol en akarnék vmit. Éspedig nagyon arra hajlik hogy azt hiszi. Irto féltékeny.


Azaz itt vagyok 2 sráccal "megáldva" ugy, hogy nem segít senki mit csináljak. Mit tegyek.



2021. dec. 14. 22:53
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Köszi 19.


Bármilyen hihetetlen, tenyleg értelmiségiek.

A barátom jelenleg ígérget most fűt fát hogy benne bízhatok, soha nem bántana meg stb.

(Viszont annyira mégsem bízhatok benne, hogy megtudnám ezt vele beszélni mikor az ex szónak csak a hallatán már kiborul.)


De most kezelem őt is, hogy nyugodt maradjon.


Görcsökkel játszom mindkét oldalra a kedves barátságos tündérkét. Hogy ne "boruljanak el".

Na mentem nemtok irni tobbet most

2021. dec. 15. 00:00
 22/50 Savlekotő ***** válasza:
98%
Buta vagy,azért is ezek a pasikkal állsz le egymás után.. Mindkettőt ki kell kukázni.. De te is majd a kivert fogaidat fogod szedegetni,
2021. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
95%
Bírom, hogy úgy dobálgatják itt a távoltartási szót, mintha azt egyből megadnák neki, na meg biztosan ér is valamit... Ja nem. Itthon nem veszik komolyan a bántalmazó kapcsolatokat, max ha már vér folyik nagy kegyesen kijön a rendőrség.. Nem tudsz sok mindent csinálni vagy felkeresed a nane vagy patent egyesületet és segítséget kérsz vagy letiltod mindkét pasit és fogod magad, nyom nélkül eltűnsz, elköltözöl. Hiába "szereted" a mostani párodat, ez nem szerelem. Ez egy mérgező kapcsolat, mint az előző. Elkéne gondolkodnod, hogy miért vonzod be ezeket. Pszichológus erősen ajánlott.
2021. dec. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
94%
Jobban meg kéne válogatni, kikkel állsz össze
2021. dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szereted a mostanit, ha ugyanolyan agresszív barom, mint az exed. A legjobb lenne, ha mindkettőt leépítenéd. Exed azt hiheti, hogy van esélye, mert te megköszöngeted az ő vallomásait. A mostani is lazán hiheti ezek alapján, hogy vissza akarsz menni az exhez. Az én exem hasonlóan viselkedett, mint a tiéd. Csak ő felváltva "szeretett" és utált. Már nem emlékszem, de 3x vagy 4x cseréltem telefonszámot(szolgáltatót is) . Először letiltottam őt, majd az összes barátját fb-on. Majd eljutottam oda, hogy töröltem magam fb-ról. Azóta sem regisztráltam vissza. A hülye barátai követtek a buszon, fényképeket készítettek rólam. Egyszer még vezetés oktatáson is követett egy.. Jött a lakóhelye hét. Ott is szólni kellett a tulajnak, ha meglátja, hívjon rendőrt. Ott bújkált sokszor a bokorban a ház előtt.. A főnökömnek is szólni kellett, mert olyannal fenyegetőzött, hogy kirúgat. 3 évembe telt, hogy megszabaduljak tőle. Teljesen megborult az elméje. Ne húzd az időt, mert magától nem fog leállni. Soha. Én még a mai napig félek, hogy összefutok vele, pedig az utolsó megkeresése 4 éve történt. Egy jó időre meg fog nyomorítani. Ne engedd.
2021. dec. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Az kimaradt a sztoriból, az exed nagyon is tud zsarolni, mert hetekig összejártál mindkettővel.

Az se véletlen, hogy az új nem bízik benned. Tudjuk, tudjuk, te nem vagy a kötögető jókislány, te ilyen vagy és büszkén vállalod. Folytasd a bevált taktikát: ne csinálj semmit, csak figyeld meg őket, és hisztikézz, hogy egyik se komoly, csak szexre kellesz. Tök jól bevált!

Esetleg olvasd vissza az előző kérdéseid, és az azokra adott válaszokat. Ha a felét megfogadtad volna, most nem lennél ekkora xarban.

Ezek után csak azt tudom tanácsolni, hogy edd meg, amit főztél. Szüleidnek fekete ruhát vegyél karácsonyra, még szükségük lehet rá.

2021. dec. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem elég nehéz helyzetben vagy és kérj tanácsot pl. párterapeutától, neki van tapasztalata meg rálátása is a párkapcsolati nehézségekre.

Ha majd jönnek a közös élet nehézségei (vagy már lehet előbb is) barátod majd esetleg hirtelen haragból lever neked párat...

2021. dec. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem leave-ld a helyzetet, mindenestül.


Kezdj végre egy kapcsolatot kavaràs nélkül, tàvol ezektől.

2021. dec. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Hejj bolond, írj ki még száz kérdést a retardált "barátaidról" és mindenképpen hagyd figyelmen kívül azokat a tanácsokat, amik megmenthetnének.

Tudtam, hogy a segélyszervezetes választ ignorálni fogod, hisz bolond vagy. :)

2021. dec. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
A barátodat szereted. Aki ugyanolyan agresszív barom, mint az exed. Már tőle is tartasz. Nem tűnik fel, hogy megint ugyanabba a gödörbe léptél?
2021. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!