Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit a pàrja bàntott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit a pàrja bàntott megbocsájtott neki? Vagy megoldódott valahogy a helyzet?

Figyelt kérdés

A valóság érdekel, mert oké, sokan mondják azonnal ott kell hagyni de az nem mindig megoldható. Még a rendőrség is sokszor félrenéz egy pofon vagy kisebb verés esetén.

Csak az az igazság, félek.



2021. dec. 15. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:

10 Őt nem bántotta soha. És nem a lakhatásért hiszen , épp úgy az enyém a ház mint az övé! Közös!

De eppen emiatt én sem zavarhatom el őt mivel 50% tulajdonos.


Nem kell hozzákamuzn a sztorihoz dolgokat !

2021. dec. 15. 19:53
 12/69 anonim ***** válasza:
100%
Eladni nem lehet az ingatlant és venni két másikat?
2021. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
89%

Hallod bazki, nem olvasol híreket? Pont jó képet kapsz róla, hogy mi lesz az első pofon után. Ráadásul az elég hidegvérre vall, hogy kivárta, amíg kettesben vagytok. Most nyugodtan hidd azt, hogy soha többé nem fordul elő. De én még soha nem hallottam ilyet, pedig nem vagyok mai csirke, és nem pincében élek bezárva. Olyat tudok, ahol a férj rendszeresen odaver, olyat is, ahol éjfélkor bugyiban menekült a család, mert nagykéssel kergette őket. De olyanról soha nem hallottam, ahol csak egy pofon vagy verés volt, és többé nem fordult elő.

Hogyan tovább? Ezt te tudd. Vagy elmész és váltok, vagy elviseled, hogy szaporodnak a verések. Maximum megöl. Rosszabb nem lesz.

2021. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
100%
Igen meg.Az meg ,hogy változik e ,nem hiszem.Nem veszekszünk a mindennapjainkban. Nem élünk rosszul. Nem veszekszünk. Nagy nézeteltérésnél viszont kezelhetetlen.Ha beszélni de leginkább megbeszélni akarom a problémát minden további nélkül nekem jön. 2 gyerek van ,közös ház ,minden közös. Ha egyedül lennék kopasz fenékkel már rég elmentem volna.Most viszont félek a magánytól ,féltem a fiaim ,hogy egyedülállóként megállnám e a helyem ,illetve senkink sincs ahova mehetnénk. Szóval ez van. Átérzem. Te mit gondolsz erről ?
2021. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:

16 Itt mindenki Andersen?! Nem kell hozzàkamuzni a sztorihoz. Egy dolog történt, sajnálatos és tudom igen ez probléma de itt már egyből megöl meg hasonlókat kitalálni.

Egyébként nem kivárta, hogy ne legyen itthon egyszerűen iskolában volt a gyerek én pedig épp szabadságon mert év vége előtt ki kell venni még.

2021. dec. 15. 20:27
 16/69 A kérdező kommentje:

17 Ha egyedül lennék én is mennék. De közös ház közös hitel és legfőképp közös gyerek mellett az ember nem pattog! Túl sok a vesztenivalóm! Át gondolom és egyik oldalon a büszkeségem hogy ezt ne a másik oldalon mrg a közös ház közös hitel közös gyerek, minden …. És szép dolog az önérzet, csak épp attól nem lesz 16millióm kifizetni a hitelt vagy a felét kiváltani és odaadni neki….

Egyedül csak fognám magam hazamennèk anyukámhoz keresnék másik munkát és kész. de ez most nem az a szitu :(

2021. dec. 15. 20:30
 17/69 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül csak fognám magam hazamennèk anyukámhoz keresnék másik munkát és kész"

Ezt a gyerekkel is megteheted.

2021. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:
23 A hitellel és a házzal mi lesz akkor?? Valamint igyis majd egy év alatt találtam a gyerekkel összeegyeztethető munkát, most ezt nem tehetem meg, hogy feladom. Könnyelműség lenne. Anyukám pedig szállást tudna adni de anyagi segítséget nem. Üres zsebbel egy gyerekkel nem állíthatok oda.
2021. dec. 15. 20:39
 19/69 anonim ***** válasza:
75%
Mi váltotta ezt ki belőle és utána hogy reagált ?Megbánta ?Nem lenne hajlandó egy indulatkezelést tanulni esetleg segítséggel ?
2021. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
100%
A hitel és a ház közös. A fele az övé, nem az egész.
2021. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!