Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit a pàrja bàntott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit a pàrja bàntott megbocsájtott neki? Vagy megoldódott valahogy a helyzet?

Figyelt kérdés

A valóság érdekel, mert oké, sokan mondják azonnal ott kell hagyni de az nem mindig megoldható. Még a rendőrség is sokszor félrenéz egy pofon vagy kisebb verés esetén.

Csak az az igazság, félek.



2021. dec. 15. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:

Veszekedtunk ami máskor is volt már az évek alatt. De sosem volt még ilyen …ha ilyen lenne akkor nem 8 ev után jönne elő…

Megbánta még sírt is de én meg úgy megijedtem.

2021. dec. 15. 20:45
 22/69 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, nekem volt egy régi kapcsolatom, ahol eléggé elgyepált nem is egyszer az ex. Első pár alkalommal naná, hogy hibáztattam magam, hogy tuti én csináltam rosszul valamit, és amúgy is ez az ember olyan nagyon szeret engem...meg stb..stb. De aztán egyszer kattant valami, és már nem akartam megbocsátani, nem akartam békülős szexet, nem akartam úgy csinálni, mint aki nagyon boldog. Összeszedtem a cuccaimat és hazamentem a szüleimhez. Soha többet nem láttam. Mi nem voltunk házasok, és gyerek sem volt. Lehet ámítani magad, hogy majd megoldódik, jó kislány leszel és nem üt meg ismét. De szerintem kezdj el biztonsági tartalékot halmozni magadnak és ha már meg mered lépni, akkor menj. Ma egy pofon véletlenül, holnap meg felkelni sincs erőd az ágyból mert minden porcikád sajog....nem jó ez így.

Addig meg nyilván úgy kell csinálni, mintha nem történt volna semmi. Esetleg kezdj el vmi önvédelmi sportot. Vagy nem is tudom. Drukkolok, hogy ne sérülj ennél jobban, se fizikailag, se lelkileg.

2021. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:

22 sajnos gyerek és többi dolog miatt nem igazán egyszerű. Fizikailag most sem sérülten meg de a félelem meg valahogy nemtudom meglepődtem ledöbbentem.

Pénz tartalékot nehéz lesz mert az én fizum meg a hitelbe meg a rezsi ezekből nemtudok lespórolni.

Bevásárolni meg ő szokott. Nálam alig marad plusz pénz. Nemtudom mit tegyek.

De ilyen van, hogy valakik ennyi év után jön ki?!

2021. dec. 15. 20:54
 24/69 anonim ***** válasza:
76%
Lehet neki is stresszes most valami miatt az élet. Vagy nem tudom. Semmi előzménye nem volt? Sűrűsödő viták, munkahelyi gondok? Ezek nem mentségek, de valami csak kiváltotta hogy 8 év után megüt. Már nem úgy értem, hogy te, hanem hogy valami miatt nem jól kezeli a dolgait. Megpróbálhatod hogy előhozakodsz vele, hogy beszéljétek át a dolgokat, és figyeld hogyan reagál. Ha azt látod, hogy kezd ideges lenni, akkor fújj visszavonulót. ÉS akkor sajnos ez a legjobb taktika, a struccpolitika. Értem, hogy nehéz a helyzetetek anyagilag, de ne engedd meg magadnak, hogy beleszokj ebbe. Ha lesz még egy ilyen, akkor lesz ott többször is. Sajnos.
2021. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:
Munkahelye ugyanaz 12 éve , így nemhiszem, hogy amiatt. Mindenhol vannak veszekedések de ilyen még nem volt. Anyagilag megvagyunk DE így ketten. Egy fizuból ez nekem nem menne. Neki is nagyon nehezen főleg ha gyt -t is fizetnie kell. De nem szeretnék az első problémánál megfutamodni.
2021. dec. 15. 21:15
 26/69 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem gondolt a hitelre, közös házra, közös gyerekre, mikor neked ment?

Ezeknek van egy sztenderd forgatókönyve, az első pofon után még sírva kér bocsánatot, a 2.után fülét-farkát behúzva csendben lesi, mit lépsz, a 3. meg már úgymond megengedett, mert az első kettőt is eltűrted.

2021. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsájtottam meg, mert megundorodtam tőle. Pedig ütni nem is sokszor ütött, csak gusztustalanul beszélt velem.

Igaz nem volt közös házunk, se hitel, de kb 1 hónapig bírtam a stílusát, terhesen hagytam el életem legjobb döntése volt. Néha belegondolok mi lenne ha még ott lennék.. és kiráz a hideg.

2021. dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
100%

Én őszinte lennék. Megmondanám, hogy félek tőle picit és szeretnék tartalékot képezni, arra az esetre, ha odáig fajulna a helyzet, hogy szükségem lesz rá. Ha erre azt mondja, hogy de nem lesz rá szükség, akkor is megmondanám, hogy jó, de eljátszotta a bizalmamat. Ha nem lesz ilyen eset, akkor 5 év múlva felhasználhatjuk a pénzt, addig meg mindegy, hogy kinek a számláján van.


Osszuk be máshogy a kiadásokat vagy lehessen x százezer millió forint a számlámon.


Most tudod ezt megbeszélni vele, amíg még ő kér bocsánatot. Ha elfelejti, hogy mit tett, akkor utána retteghetsz megint. Ráadásul, ha tudja, hogy lesz következménye a tettének, az sok embert visszafog.

2021. dec. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
100%

"De nem szeretnék az első problémánál megfutamodni." Ez nem az első probléma kategória.Gyerek kifogás.

A házat el is tudjátok adni, lehet megtudnátok egyezni a hitelről, hogy átvállalja. Én mennék 200 km-rel odébb. Lefektetni,hogy attól naptól nem alkottok gazdasági közösséget. Ügyvéddel beszélj előtte.

2021. dec. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:
29. Külön egyikünk sem tudná fizetni a házat, elárvereztetni egy ilyen miatt hülyeség lenne ez nagyon sok pénz! Legalábbis nekünk. A munkám itt van, nem 200 km-re ….majdnem egy évig kerestem munkát mire találtam a gyerekkel összeegyeztethetőt, nem kellene feldobni.
2021. dec. 16. 08:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!