Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit a pàrja bàntott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit a pàrja bàntott megbocsájtott neki? Vagy megoldódott valahogy a helyzet?

Figyelt kérdés

A valóság érdekel, mert oké, sokan mondják azonnal ott kell hagyni de az nem mindig megoldható. Még a rendőrség is sokszor félrenéz egy pofon vagy kisebb verés esetén.

Csak az az igazság, félek.



2021. dec. 15. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
A B terv jó ötlet csak még egyenlőre nemtudom honnan :(
2021. dec. 16. 18:13
 52/69 anonim ***** válasza:
100%

De ezt mondtuk, hogy ülhetek le és beszéljetek, hogy mit tudtok tenni, hogy jobb anyagi helyzetben legyetek, amitől nem kell centizni a számlákat és társai.


Ha az segít, akkor menj el főállásba dolgozni, nem gyerekbarát helyre és vegyetek fel egy dadust, ha az segít, akkor adjátok el a házat, fizessétek vissza a hitelt és vegyetek kevesebb hitelre egy pici garzont, amit kiadtok meg egy kicsit két szobás lakást és fizessétek annak a hiteleit. Ha van annyi megtakarításotok, akkor kezeld te a megtakarításokat, hogyha lépned kell, akkor ki tudj venni egy albérletet, amihez kb. három havi díjat kell lerakni foglalónak. A kövi havi fizudból meg fizeted a többit.


És igen ezt mondom, hogy azt harcold ki, hogy nálad legyenek a megtakarítások, mert ha megver megint, akkor nem kell kuncsorognod. Akkor igenis számít, hogy kinek a számláján van a pénz. Jogod van azt mondani, hogy nem tudsz benne megbízni és könnyebb lenne úgy, hogy van négy havi bérleti díj a számládon.

2021. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 Savlekotő ***** válasza:
84%
A gyereke érdeke nem az hogy az anyjától azt lássa hogy nincs önbecsülése és lakhatásért pénzért belefér a verés. Nyugi hiába nincs otthon ő se hülye... Még egyszer kérdezem szeretnéd majd ha a lányod is maradna ott ahol verik mert te maradtál? A válasz gondolom igen..
2021. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:

52 Főállásban dolgozom, a gyerekbarát alatt azt ertem, hogy így tudom hozni vinni a gyereket.

Műszakban vagy az egyik szakmámban több lenne a kereset de amíg kicsi a gyerek nem megoldható. Nem azt mondtam, hogy ki vagyunk centizve van váratlan kiadásra pénzünk de mint írtam az a hitelre és ha mashol nem találok munkát meg albérlet is ,arra édeskevés.

2021. dec. 16. 19:01
 55/69 A kérdező kommentje:

53 Már megint hozzákamuzol, helló!

Nem a lakhatasert mivel ugyanúgy fele az enyém. De sok millió Ft ről van szó , ami nekem rengeteg és nem dobálózok vele olyan könnyen mint itt egyesek. Szerintem a valóságban másnak sem ekkora a szája ha a saját zsebére menne a játék.

2021. dec. 16. 19:03
 56/69 Savlekotő ***** válasza:
84%
Jól van maradj,pénz a legfontosabb. Remélem a lányod megköszöni és 18 évesen rád csukja az ajtót majd.. Minek írtál kérdést ha nem érdekel más megoldás csak amit már úgyis eldöntöttél. Térjünk vissza majd az újabb ütlegelésnél.
2021. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:
56 Nem a legfontosabb! De mindneki abból él és sok múlik rajta !Aki nem ezt mondja hazudik.
2021. dec. 16. 19:15
 58/69 Savlekotő ***** válasza:
80%
A kérdésemre miért vagy gyáva válaszolni ha a lányod felnő szeretnéd ha kapna ő is pár pofont majd az urától? És hidd el tudja ő is hogy mi van otthon mivel nem hülyék a gyerekek se,éreznek mindent.. Ezért kell dolgozni és pénzt külön tenni külön számlára hogy tudjál lépni..
2021. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:

58 Kötekedj már máshol

Egyébként dolgozom, de nem vagyunk milliomosok.

2021. dec. 16. 19:37
 60/69 Savlekotő ***** válasza:
84%
Én csak kérdezek mert nem értem hogy valaki ennyire buta legyen és a kényelméért beáldozza a gyerekét és kutyába megy le otthon.. A kérdésemre persze nem fogsz válaszolni,Minek írtad ki a kérdést? Komolyan kérdezem.. Egyik válaszoló se tetszik.. Ha újra megtörténik viseld el ,és ne itt picsogjál.
2021. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!