Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit a pàrja bàntott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit a pàrja bàntott megbocsájtott neki? Vagy megoldódott valahogy a helyzet?

Figyelt kérdés

A valóság érdekel, mert oké, sokan mondják azonnal ott kell hagyni de az nem mindig megoldható. Még a rendőrség is sokszor félrenéz egy pofon vagy kisebb verés esetén.

Csak az az igazság, félek.



2021. dec. 15. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:
Egyenlőre szoba sem hozom ujra. Várom hogy viselkedik.
2021. dec. 16. 08:28
 32/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most rontod el. Ha csak vársz, akkor nagy valószínűséggel nem úgy fognak menni a dolgok, ahogy neked jó.
2021. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
32 Nemtudom ha ujra és ujra elő hozom, “felszakitom” a dolgot az jobb lenne?
2021. dec. 16. 09:11
 34/69 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kell megbeszélni. A jelen helyzetet, érzéseket, a hogyan továbbot. És az anyagiakat. Hogy mindegyikőtök biztonságban érezhesse magát.
2021. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 A kérdező kommentje:

34 azt megbeszéltük bocsánatot kért mèg sírt is… hát én bennem bennem van a félelem kicsit.

Az anyagiakon annyira nincs mit megbeszélni, ebben sosem volt köztünk vita kifizetjük a hitelt a kötelező dolgokat a maradékból élünk.

2021. dec. 16. 11:48
 36/69 anonim ***** válasza:
100%

"kifizetjük a hitelt"

Ne csak a te fizetésedből menjen.

A rezsi se.

A kajára összedobjátok.

Legyen tartalékod.

2021. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:
36 Ha van x ezrünk, mindegy melyik zsebből veszem ki, a végeredménye ugyanaz. Majd próbálok valamit még spórolni.
2021. dec. 16. 12:36
 38/69 anonim ***** válasza:
87%

"egy ilyen miatt hülyeség ". Ja, hogy ez Neked ilyen kicsi dolog, akkor üssön. Erre mit lehet mondani. Nem tudom, akkor mi a nagyobb, súlyosabb dolog amit le lehet követni ellened. Ne álltasd magad, mert sírt, nem üt majd meg még többször, de fog, idő kérdése. Lelkileg tuti,hogy eddig is lenyomott, mert aki üt az lelkileg sem tisztel.


"Ha van x ezrünk, mindegy melyik zsebből veszem ki, a végeredménye ugyanaz". Igen, jogilag igen,de az nem mindegy, hogy ha egyszer hirtelen kellene lépned a Te számládon is van pénz vagy csak az övén. Mert persze jól hangzik az én kártyámról költjük erre meg arra, a másikén a megtakarítás. Aztán hányan marad így pucér s...ggel, kiszolgáltatottan, mert a másik szépen nem adott pénzt.


Más is talál gyerekkel munkát, nagyon-nagyon sok nő egyedül neveli a gyerekét, és megoldja.


Te nem fogsz lépni, mert csak a kifogásokat keresed, miért nem tudsz lépni (pedig tudnál). Nem lehet segíteni annak aki nem akarja.

2021. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
100%
hát nagyon nem mindegy, ugyanis nem állt volna elő az a probléma, hogy egy büdös vasad sincs...
2021. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

38 Én is úgy gondoltam, naivan, hogy más is megoldja….aztán mégis 2 szakmával és több szakmai tanfolyammal, gyakorlattal, jogosítvánnyal sem volt egyszerű megoldani állást találni. Oke másnak összejött , gratu de én tudom, hogy mennyit küzdöttem ezért majd egy évet.


Házasságban minden egyes Ft közös. Így ez nem számít.


39 Azt hol írtam, hogy egy Ftom sincs ?? Már megint nem kell hozzákamuzni. Van hirtelen problémára félretéve pénz, legrosszabb esetben is a fele az enyém. De ez az összeg ( bár relatív a sok meg a kevés ) ez az összeg nincs ahhoz sehol, hogy mondjuk a hitelt visszafizessük. A problémát nem oldja meg.

Bizonytalanba meg nem lépünk még akkorsem ha igen tényleg rosszulesett és sérti az önérzetem. De az rosszabb lenne ha nagy mellénnyel lelépek, aztán ott anyum nem tud segíteni és esetleg hónapokig nincs munka :( …

Közben az itteni hitelt is fizetni kell mivel közös….. de azért az ottani kiadásokba is beszálllni.

Lehetetlen , csak minuszba tenném magam a nagy önérzettel. :(

2021. dec. 16. 13:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!