Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35f. Egy igen érdekes nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35f. Egy igen érdekes nővel hozott össze a sors (30l.)és nem tudom mi tévő legyek, bár az biztos, hogy érzelmileg igen instabill lábakon áll és szokatlanul kezeli a helyzetett. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, és iszonyúan megkedveltem, végtelenül aranyos, kedves nő. Egy hosszú kapcsolaton van túl, de nem haraggal vált el az exével, vagyis gyakran találkoznak. Ez még nem lenne gond, de folyamatosan árradozik a kollégájáról, aki be is vallotta neki, hogy szerelmes belé és a párom is bevallotta, hogy többet érez iránta, mint szimpla barátság. De engem akar választani mert stabilabbak az érzelmeim, nincsenek érzelmi hullámaim. De szeretne egy kicsit visszább lépni a kapcsolatunkban, amíg ezeket az érzéseket tisztázza. Adjak egy kis időt. De hogy akarja tisztázni, ha a kollégája ott sündörög és van hogy észre se veszi, hogy már megint róla beszél ódákat nekem. Mintha természetesnek tartaná. Tudom hogy engem is szeret, de kit nem zavarna ez, hogy másról is árradozik?

2021. dec. 16. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%

Tuti valami jó nő ez is amúgy.

Hosszú kapcsolat, utána az exszel még mindig "jóban", közben itt a szerelmes kolléga, mellettük pedig még a kérdező, aki NEM dobja ki. Engem, a szar nőt már azért röptetnének azonnal, ha egy nap épp nem voltam kellőképp humoros, szórakoztató...

2021. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Emelt fővel lépj le tőle.


Egy kapcsolatfüggő nő tartalék következőjének lenni biztosan nem a legtöbb amit elérhetsz.

2021. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szereti a figyelmet és így meg is kapja. Ha elég sokáig húzod vele, szupi kis papucsot csinál belőled magának.

38N

2021. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na igen, akkir nem csak én vagyok ezzel a témával úgy, hogy jobban húzok egy másik kapcsolat felé. Vokt már egy - két kapcsolatom , de ilyen fura érzelmi beálitotságúval még nem találkoztam. Már akkor rástrartol a kollégája ammikor az exével járt, csak személyes okok miatt szakitottak. De az az érdekes, hogy akármennyire is ad mindet oda neki a munkatársa a csaj se akkor nem lépet vele át egy határt mikor az exével volt se amikor szakitottak és se akkor amikor velem jár. Mintha ultra szeretet hiányos lenne, ami már - már beteges. De az, hogy konkrétan mostanában is meséli miket műveltek és mit érez, az nagyon nem kóser, főleg, hogy bevalotta (mégha nem így szó szerint), hogy érzelmileg megcsal. Ami számomra nem sokkal jobb mint a testi megcsalás.
2021. dec. 17. 00:54
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj, menekülj.
2021. dec. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Időt kér az azt jelenti hogy nem biztos kettőtökben megingott sztem fűzi a kollégája. És sztem a kolléga jól csinálja ha azt elérte hogy ti ketten eltavolodjatok egymástól. menekülj.
2022. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!