Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés

Férjemmel teljesen eltávolodtunk egymástól reggel 5kor indul a munkába este 9fele ér haza, itthon semmit nem csinál

Én vagyok a gyerekkel itthon akit gondozni kell közben a háztartást is csináljam… mosás főzés takarítás

Férjem még arra se képes hogy levigye a szemetet

Úgy érzem hogy csak teher lett a vállamon akit egyszer úgy szerettem :(

Mikor itthon van akkor általában össze kapunk valamin…

Nemtudom meddig lehet bírni ezt



2021. dec. 17. 13:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
69%
Mit dolgozik? Csak mert nem olyan ritka dolog a szar házassága és idegesítő otthoni légkör elől a munkahelyére (vagy más helyre) menekülő férfi.
2021. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja most látom, maszekolni jár. Anyagilag mennyire vagytok rákényszerülve?
2021. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

6-18ig van a munkahelyen

Utána kb.2órákat elmegy maszekolni

2021. dec. 17. 13:49
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
#9 És ténylegesen rá vagytok szorulva arra a pénzre amit a maszekolással keres? (Nyilván mindenhol jól jön a plusz pénz, de tudnátok nélkülözni ha kéne?)
2021. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a gyerek? Lehet, hogy minden szempontból jobb lenne, ha kerestek egy bölcsit, és te is visszamész dolgozni. Legalább kiszakadsz az otthoni mókuskerékből.

Hétvégén meg egyik nap csináljatok közös programot, a másik nap meg csak pihenjetek. Tojd le, ha nincs minden élére állítva, nem csíra mentes és illatos. Ez most nem sz az időszak, mikor az a legfontosabb. Sokkal fontosabb a minőségi együtt töltött idő!

2021. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
66%

beszéld meg vele, hogy ez így nem jó, többet akarod látni, több közös időre vágysz

mond meg neki, hogy dolgozzon kevesebbet

2021. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Ameddig jár a gyed a kicsire nem szeretnék vissza menni dolgozni

Új tetőre gyűjtünk amire nem szeretnénk hitelt felvenni,és amiatt jár állandóan

Ha merek szólni általában csak lehurrog

2021. dec. 17. 14:08
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem látom a végét ennek az egésznek… de remélem egyszer minden a régi lesz :(
2021. dec. 17. 14:09
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor passz. Nem tudom mennyire sürgős az az új tető, de ha ennyire nagyon, akkor nincs mit tenni.

Amíg ilyen sokat dolgozik, ne várj tőle segítséget vagy szexet, tök természetes, hogy otthon csak nyugira vágyik. Legyél vele megértő.

Én biztos inkább hitelt vennék fel, mint hogy hosszútávon ezt csináljam.

2021. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, de te nagyon hülye vagy. Leírod, hogy gyűjtötök, maszekol emiatt, te nem tudsz/akarsz visszamenni dolgozni. Ez az a pont, ahol a véres szájú feminista is el fog küldeni a fenébe, amiért azon nyávogsz, hogy nem segít be otthon.

Ez ugye troll kérdés? Mert ha valódi, akkor már most kezdj lelkiekben készülni, hogy úgy el fogtok válni pár hónapon belül, mint a huzat.

2021. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!