Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés

Férjemmel teljesen eltávolodtunk egymástól reggel 5kor indul a munkába este 9fele ér haza, itthon semmit nem csinál

Én vagyok a gyerekkel itthon akit gondozni kell közben a háztartást is csináljam… mosás főzés takarítás

Férjem még arra se képes hogy levigye a szemetet

Úgy érzem hogy csak teher lett a vállamon akit egyszer úgy szerettem :(

Mikor itthon van akkor általában össze kapunk valamin…

Nemtudom meddig lehet bírni ezt



2021. dec. 17. 13:07
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Van hogy választás elé állítom azért vitázunk

Nekem egy partner kell nem még egy gyerek aki olyan mint egy rossz tini

2021. dec. 17. 14:19
 22/31 A kérdező kommentje:
Azt hajtogatja minden veszekedésnél hogy a Viták miatt van távol ennyit
2021. dec. 17. 14:20
 23/31 anonim ***** válasza:
40%
Egy újabb sziporkázó ékköve a házasság intézményének.
2021. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
#22: Oké, most már biztos, hogy troll kérdés.
2021. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Azt elvileg te is belátod, hogy kell a pénz amit keres. Úgy tudna jobban besegíteni, ha több péntek lenne, mert akkor nem dolgozna ennyit. Ehhez neked is el kéne menned dolgozni. Azt nem akarsz. Akkor itt a kör bezárul. Egy öttöl kilencig távol lévő embertől nem elvárható, hogy otthon bármit is csináljon. Dolgozik ő eleget.

A válást sem értem, akkor pont ugyanígy egyedül lennél mindenre, csak még pénzed sem lenne mellé, és muszáj lenne dolgozonod. Csak te járnál rosszabbul. (Hacsak nem nála maradna a gyerek.)

2021. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam, én vagyok a férfi. Mindkettőtöket megértelek, de próbálj vele megértőbb lenni. És ha tudtok, szervezzetek közös programokat, amíg nem késő.
2021. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek a 25ös válaszolóval

Én is itthon vagyok a 4 hónapos kisfiammal.

Mosok, főzök, takaritok.

Párom reggeltől estig dolgozik.

Fizikálisan sokkal megterhelőbb neki amit ő csinál, mint amit én.

A te párod elképesztő sokat dolgozik és őszintén megértem hogy nincs kedve otthon lenni.

Én éjjel 11kor ha úgy van még a párom masszírozom mert tudom mennyire fáradt és kimerült.

És mindezt úgy, hogy én is iszonyú fáradt vagyok.

Hétvégén nekem is van, hogy csak Pihi van, de én megértem.

Megteheti azt is hogy otthon van veletek sokat. De akkor ne legyen elvárásod semmilyen anyagi dologra. Mert valamit valamiért. Ha dolgozni nem akarsz és hitelt sem és ennyit gürizik a párod.... Az a minimum hogy nem basztatod és hagyod pihenni hétvégén.

Hidd el aki ennyit melózik annak nincs ereje még 1 szeretőre...

Nálunk is sokkal kevesebb a szex a munka miatt.

Elhiszem hogy te készen állsz... De ez nem így működik.

Viszont az már elég nagy baj ha a parod már nem akar haza se menni a vita miatt.

Ha az én párom ilyet mondana a szívem megszakadna.

Hisz ez az a hely ahol nyugalom és szeretetre van szüksége.

Szerintem neked kellene sürgősen változnod...

2021. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a megoldás, ha te vállalnál egy részmunkaidős állást, ő meg visszavenne a maszekolásból, és így kevésbé lenne kimerült, te meg nem otthon lennél egész nap, hanem lennének kollégák stb. Így ő is kevésbé lenne feszült, meg te is, mert van egy munkahelyi közeg, egy kis társaság, napi rutin. Sztem ez lesz a megoldás.
2021. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
54%

"Azt hajtogatja minden veszekedésnél hogy a Viták miatt van távol ennyit"


Tehát nem a pénz miatt, hanem nem akar hazamenni. Nem tudom ezek után még mi a kérdés.

2021. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz vissza menni dolgozni de a pénz az kéne. A férjed dolgozik helyetted mert van egy kitűzött cél amit el szeretnétek érni. Dolgozik hogy meglegyen. Erre te fel vagy háborodva hogy nem csinál semmit. Ne haragudj de ilyen feleséghez aki feszt csak szekálni tud amiért megdolgozom a házunkért én sem szívesen mennék haza.
2021. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!