Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merevedési gond veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési gond veszekedés után? Mit csináltatok, hogy megtartsátok a merevedést?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat vitázunk barátnőmmel, és egy egy vita közben elég bántó dolgokat mond, és utána nem igazán van merevedésem. Vagyis kell egy jó pár nap, mire újra kívánjam.

1 éve vagyunk együtt, de ilyen gondom még sosem volt.


2021. dec. 23. 22:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Haver, ez nem egy problema hanem egy JEL. A testunk gyakran sokkal okosabb mint mi es jelzi ha valamit nem kene. Jelen esetben azt hogy nem vagy robot akinek parancsszora fel kell ugrani hanem egy ember aki olyannal akar szexelni aki szereti, kivanja es elfogadja. A baratnod pedig nem ilyen.
2021. dec. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%
Én ott elakadtam, hogy te miért akarod ezt a nőt megdugni? Mennyire kell hozzá jól kinézni, hogy valaki így bánhasson a pasijával anélkül, hogy egyből szakítana? Linkelj már valami hasonlót!
2021. dec. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a merevedés a baj, hanem rossz a kapcsolat. Ha nem tudjátok megbeszélni és csak a sértegetés van, elgondolkodnék helyedben a szakításon, mert csak boxzsák leszel.
2021. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért akarnál egy ilyenhez egy ujjal is nyúlni ezek után.
2021. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nem veled van a baj. Mit akarsz egy ostoba libától?
2021. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A tested így reagál arra hogy sérülsz.

Gondolj bele, ha pl egy kollégád egész héten bunkó veled, meg üvöltözik meg minden, akarsz vele utána péntek este sörözni? Na ez ugyanolyan.

2021. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A legnagyobb gond az, hogy férfiatlanná válsz!

Egyébként a válaszolók jól mondják a nőd toxikus!

2021. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

bocsánat, hogy nem reagáltam a kommentekre rögtön.

szóval azért ragaszkodok még hozzá, mert az első időben nagyon jó volt vele, és még mindig reménykedek abban, hogy lehet még olyan.

tudom, hogy vagy megváltozott, vagy mindig ilyen volt, de nem vettem eddig észre. én csak azt éreztem, hogy nagyon jó volt.

2021. dec. 25. 23:00
 19/20 anonim ***** válasza:
VOLT.
2021. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%

En dobnam. Tisztelet baratom

Tisztelet az amit te nem kapsz meg tole.

Menj keress egy masik not.

2022. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!