Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a páromra és a családjára?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon ritkán megyünk bárhova is kettesben így kirándulni, mert mindig jön velünk a családja is, ami engem zavar, mert úgy azért nem túl romantikus. Most egy évig a munkahelye kirendelte külföldi munkára, nem találkoztunk október vége óta és megbeszéltük, hogy holnap elmegyünk KETTESBEN a kedvenc városunkba. Erre ma mondja, hogy jönne velünk az anyja meg a húga. Teljesen kiborultam, de azzal jön, hogy csak erre a 2 napra tudott haza jönni is velük is akar lenni, de a ma estét is ott tölti velük, pedig most nem azért, de szenteste se örülök, hogy külön vagyunk, de ez még érthető. A két ünnep közt kiutazok vele így azzal jönnek az anyjáék, hogy én tölthetek vele időt, de egyrészt az nem olyan, mert közben ő dolgozni fog másrészt felnőttként ne okozzon már problémát, hogy a párjával több időt tölt, főleg ebben a helyzetben, amiben most vagyunk.

Nem akarok ezen veszekedni, mert így is nagyon nehéz évünk van és nem kellenek a plusz bonyodalmak, de jól érzem, hogy ez irányomban elég aljas húzás?


2021. dec. 24. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarlak megbántani, de neked fogalmad sincs, mit jelent az a szó, hogy aljas...

Nem olyan emberrel van dolgod, aki hazudozik, iszik, csal. Egyszerűen csak a barátod szereti a családját. Ki tudja, meddig lesznek ők neki. Én például a két kezem összetenném, ha lenne, ki szóljon hozzám ma este... de nincs.

Szóval szerintem értékeld át a dolgokat az ő szemszögéből is!

2021. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

"csak erre a 2 napra tudott haza jönni is velük is akar lenni"

Ennyi. Szó sincs aljasságról, csak a te önzőségedről.

2021. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg örülj neki hogy lehetőséged van jó kapcsolatot kialakítani a családjával is a két ünnep között meg kettesben lesztek, attól még hogy napközben dolgozik este elmehettek vacsizni stb…
2021. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Már bocsi,de nekem is legalább ugyan olyan fontos lenne ilyen esetben találkozni a családommal, mint a párommal. Nem te vagy az első számú atyaúristen, hanem egy ember, akit a párod szeret, de a családját is szereti. Ebben semmi aljas nincs.

Viszont azt hogy a távkapcsolat frusztrál, és ezt most máshol adod ki azt megértem, de most ne indokot keress hogy haragudhass rá, hanem vagy fogadd el, hogy 1 év távkapcsolat, vagy szakíts, vagy állapodjatok meg valami köztes megoldásban, ha te így nagyon magányos vagy. 1 év azért sok idő, nekem is 1 éves lett volna a távkapcsolatom, ha nem bukunk el kb. az első hónapban az egésszel. Szóval ja, te inkább az egész szitu miatt vagy már frusztrált és most máshol adod ki a haragod.

2021. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Tátott szájjal a faszerdőbe drágám
2021. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4 Találkozni természetesen találkozik amúgy is velük és értem, hogy kevés a 2 nap, de én is két hónapja várom, hogy kicsit együtt lehessünk.

Fusztrál persze ez az egész, hogy külön vagyunk, de ez a probléma már régen is zavart. 10 kirándulásból 8x a családja is jön velünk, szerintem ez másnak se tetszene.

2021. dec. 24. 14:10
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Akkor szakíts vele ha neked nem jó ez így és nem bírod vele megbeszélni. Mi leírtuk, hogy mi ezen nem akadnánk ki és jól le is lettünk pontozva, mert nem adjuk alád a lovat és hergelünk ilyen apróságon. :D
2021. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk anyukám 17 évig minden vasárnap apukám anyukájánál ebédelt, mert családi ebédeket tartott mamám. Nyaralni is mindig a családdal mentünk. Szerintem ezt jelenti, amikor te is a része leszel a családjának. Sose lesztek igazán csak ketten, csak a legelején. A gyerekek születése után meg végképp minden "családi" programmá válik, nem romantikus programmá. Szerintem ez természetes, de ha neked nem, akkor ez neked nem való.
2021. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Én teljesen megértem a kérdezőt. Oké 2 napra jött haza kell a családdql is lenni ez tény. De qz hogy 10 kirándulásból 8x megy a családja is ne haragudj de ez pofátlanság. Más ilyen kérdésnél írják hogy milyen gáz a pasi amiért nem válik le a családról hát itt én is ezt mondom. Egy pár vagytok a francnak kell minden kettesben töltött kiránduláson gyertyát tartani az anyjának? De választásod nem sok van. Megszokod vagy közlöd vele mire ő megsértődik és az anyjának is elmondja ezzel te ellenség leszel vagy szakítás lesz belőle. Exem is ilyen volt amúgy mindig családi volt a nyaralás. Ha mit ne mondjak a f**szom tele volt már hogy feszt hozzájuk kellett igazodnom.
2021. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

"megbeszéltük, hogy holnap elmegyünk KETTESBEN"

és mégsem

lehet, hogy nem vállal fel?

2021. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!