Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a páromra és a családjára?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon ritkán megyünk bárhova is kettesben így kirándulni, mert mindig jön velünk a családja is, ami engem zavar, mert úgy azért nem túl romantikus. Most egy évig a munkahelye kirendelte külföldi munkára, nem találkoztunk október vége óta és megbeszéltük, hogy holnap elmegyünk KETTESBEN a kedvenc városunkba. Erre ma mondja, hogy jönne velünk az anyja meg a húga. Teljesen kiborultam, de azzal jön, hogy csak erre a 2 napra tudott haza jönni is velük is akar lenni, de a ma estét is ott tölti velük, pedig most nem azért, de szenteste se örülök, hogy külön vagyunk, de ez még érthető. A két ünnep közt kiutazok vele így azzal jönnek az anyjáék, hogy én tölthetek vele időt, de egyrészt az nem olyan, mert közben ő dolgozni fog másrészt felnőttként ne okozzon már problémát, hogy a párjával több időt tölt, főleg ebben a helyzetben, amiben most vagyunk.

Nem akarok ezen veszekedni, mert így is nagyon nehéz évünk van és nem kellenek a plusz bonyodalmak, de jól érzem, hogy ez irányomban elég aljas húzás?


2021. dec. 24. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Kiakadtam volna én is a helyedben. Pláne, hogy szinte mindig jön vele a családja. Nem bírnám sokáig!
2021. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem itt most mindenkinek igaza van kicsit.(Csak most, amikor itt él, akkor nem jogos az állandó közös kirándulás.) Viszont azért inkább mégis csak neked, mert nyilván tudta előtte is, hogy 2 napra jön. Minek mondta akkor, hogy kettesben mentek kirandulni, ha tudta, hogy azt az időt a családjával akarja tölteni? Ez általában a konfliktuskerülő emberekre jellemző. Senkit nem akarnak megbántani, így mindig kitalálnak valami kompromisszumos megoldást, ami végül senkinek nem jó, ők meg nem értik, hogy mi a baj😂
2021. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
bele akarod kényszeríteni, hogy válasszon a családja és közted. Te akarod irányítani. Már bocs, de ez nem fog működik. Őket is szereti, ezt el kéne fogadni, de láthatóan nem tudod...
2021. dec. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%
Huha.. én 18 hónapig nem láttam a páromat de ilyen hisztit nem rendeztem soha. Remélem repülsz..
2021. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 12-esnek van igaza. Nezd kerdezo, megertelek jogosan vagy frusztralt emiatt, de a jelen helyzetben jogos az is hogy a csaladjaval is akar lenni ezalatt a ket nap alatt. Viszont hosszutavon ez az egesz oriasi problema es mindenkeppen a parodnak jobban kellene kedveznie neked is, hogy legyetek kettesben is, foleg hogy ez neked ennyire fontos. Szerintem az unnepek alatt engedd el ezt a kerdest mar es ahogy irtad is nem akarsz veszekedni vele. En ezt mind elmondanam neki, hogy "oke utoljara benyelem ezt, de szolok elore hogy legkozelebb nem." Nagyon fontos amit feljebb irtak, hogy ne igerjen meg vmit amit kesobb nem teljesit. En is ugy erzem, hogy tipikusan konfliktuskerulo tipus es megigerget mindenkinek mindent. Hosszutavon ez a hozzaallas tonkreteheti a kapcsolatotokat sajnos.
2021. dec. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!