Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En vagyok a hisztis amiért ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok a hisztis amiért ma nem ezt akarom?

Figyelt kérdés

Voltunk ma este templomban, megnéztük a gyerekek műsorát, ahol ott volt a párom egyik haverja , mivel a barátnője szülei is itt laknak. Kb két hetente szoktak/szoktunk találkozni, mindig jól elvannak. Aztán persze most is megbeszélték, hogy vacsora után jöjjenek át hozzánk. Ezt utólag mondta el a párom, pedig en azt terveztem hogy bekuckózunk és nyugodtan ülünk szenteste. Párom szerint úgy sem maradnak sokat és utána együtt lehetünk . Aztán csöng a telefonja, szól a haverja hogy a barátnőjének még van valami dolga otthon a családjával de ő már jőnne, menjenek ki addig sörözni ketten.

Nekem ez meg annyira rosszul esett, mert az a lány a családjával elvan otthon, a pasija unja és persze hívja az én párom, de nekem csak ő van itthon, és ha megy vele akkor én egyedül maradok, anyukám az élettársánál van és nem akarok egyedül lenni szenteste. Párom erre azt mondja, hogy akkor menjek én is vele. De nekem semmi kedvem ma este a hülyeségeiket hallgatni.

Mit gondoltok erről? Felfujom és én vagyok a hisztis ? 25 n


2021. dec. 24. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Kirúgni a fenébe. Az éjféli misére már egyedül menj!
2021. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy hisztis. Szenteste a családé.
2021. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

December 24-én?!

Minden zárva 16 h-tól. Te milyen sörözésről, meg “még otthon dolga van”-ról beszélsz?

Minden normális ember családi körben ünnepel.

2021. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk is van nyitva kocsma. Sok a magányos ember, mint én.
2021. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk az mar tenyleg legalja, aki 24-en haverokkal sorozgetni megy. nekem ezert kamuszagu ez a kerdes, mert azert ez meg a legutolso lepukkant alkesz fejeben se nagyon fordul meg, olyaneban meg plane nem, akinek csaladja van es ‘tempolomba’ jarkal misere, arrol nem is beszelve, hogy tenyleg alig van most valami nyitva.


de eleg fura az is, hogy este 9utan mennek at egy kisgyerekes csaladhoz es ‘nem maradnak sokaig’.


ha megsem kamu, ez esetben a pasi egy budos nagy bunko. de a haverja se semmi.

2021. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kamu. Nem egy ilyet ismerek a munkahelyemen. Vannak ilyen idióták a világban
2021. dec. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!