Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 40 éves és reggel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 40 éves és reggel és este beszél az anyjaval telefonon, ezt tudnátok tolerálni?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze és engem sokkol a dolog, már azon gondolkodom hogy szakítok emiatt vele.
2021. dec. 27. 22:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Mit csinálnak a mamával? Csacsognak a pasikról?
2021. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi közöd nincs a közte és a saját anyja közti beszélgetéshez. Örülj neki, hogy eddig nem dobott téged emiatt.
2021. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Hú nehéz kérdés, fiam van😀Imádom szeretem. Azért fájna ha majd ennyi idős lesz nem keresne csak ritkán. A napi 10 percet ne sajnáld tőle, főleg ha nem is szól bele dolgokba. Tudod van akinek a családja a mindene. Én mindennap hívnám az anyukám de már 10 éve nincs köztünk. 😥Így engem egyáltalán nem érdekel mennyit hívja a párom és miről beszélnek. Az anyja, és ha jó a kapcsolat bizony jól esik anyának is és gyereknek is hogy tudni egymásról. Remélem a fiam engem is majd felhiv mindennap ❤️
2022. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én szoktam unszolni férjem, hogy hívja fel néha, én is szoktam anyóst hívni, bár mi megyünk is minden héten, ha nem is sok időre, egy 10-20 perc mindig jut mindkettőnk édesanyjára/családjára egy nap.
2022. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy felhívja, miért ne tehetné?

És a férfiasságot nem ebben mérik.

2022. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
azóta is hívja? reggel éjjel, meg este?
2022. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen természetes dolog, hogy a szülők és gyerekeik érdeklődnek egymás iránt. Inkább te vagy sokkoló, és nem is lenne érdemes gyereket szülnöd.
2022. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit 5-10 perc oké. Nekem pl. apám beszélt este, amikor együtt tudott volna lenni a család, átlagban 2 órákat, minden hétköznap és néha hétvégén is az anyjával, mindenféle hülye, piti témáról (amiről egy pletykás vidéki vénasszony szokott... a szomszéd mit csinált, a pap mit csinált, ki kivel szűrte össze a levet, hogy virágzik a muskátli, hány forinttal lett drágább a kisboltban a cukor múlt hét óra...)... ráadásul úgy, hogy nagyanyámnak megvolt a társasága, nem is volt magányos, tudott kivel beszélni apámon kívük is...

Anyám... értelmezés szerint egy szent volt vagy egy balek volt, amiért ezt tűrte, én ezt nem fogom, mert tudom, milyen az, amikor a saját gyerekeivel nem tölt elég időt apuci, mert az anyja fontosabb... aztán csodálkozik, hogy eltávolodtunk tőle meg anyánk jobban ismer minket... akkor meg mi voltunk a neveletlenek, akik nem tisztelik az apjukat...

2022. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
10 perceket elnéznék, amennyiben nem valami fontos közös programot szakít félbe azzal a jeligével, hogy "de anyut most kell hívnom". Apám 1-2 órákat beszélt az anyjával anno naponta, azt már em kultiválnám. 20 perc legyen max.
2022. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, kérdező?
2022. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!