Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 40 éves és reggel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 40 éves és reggel és este beszél az anyjaval telefonon, ezt tudnátok tolerálni?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze és engem sokkol a dolog, már azon gondolkodom hogy szakítok emiatt vele.
2021. dec. 27. 22:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

Persze a nőknél ez is természetes fordítva....


10-10 perc az semmi.


Éretlen 15 éves aggyal gondolkodsz

2021. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
69%

Önző liba vagy.

"Huh, ha fiad lesz, akkor is így gondolod majd? "Drága fiam, ne törődj velem ennyit, mert az igazi férfi hetente egyszer keresi az anyját, elvagyok én itt egyedül."

Remélem az összes sorstársad a fentebb említettek szerint jár!

2021. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 peca1000 ***** válasza:
54%
Egy kicsit beteges.
2021. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha ezen felül nem függ az édesanyjától, akkor nem zavarna.
2021. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%
A feleségem is beszél naponta kétszer 10 percet az anyjával a semmiről. Unatkozik a mama. Amíg nem szól bele az életünkbe és nem ad anyai jó tanácsokat addig felőlem beszélgessenek. De ezt a kérdést jó pár éve rendbe tettük.
2021. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
23%
Attól is függ, mi az oka (lehet pl. beteg az édesanyja). De ha nincs semmi extra, akkor engem bizony zavarna, hogy állandóan beszámol mindenről, naponta kismilliószor telefonál és chatel, akár egy kisfiú, akit kissé még féltve engednek csak el otthonról. Olyan, mintha az anyjával élne, annak ellenére, hogy nincsenek egy fedél alatt. Más jelei nincsenek, hogy esetleg nem sikerült leválni a kedves édesanyáról?
2021. dec. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
7%
(ja egyébként férfi vagyok - nőknél is idegesítő szokás, amikor a modern kütyüknek hála a hétköznapok kvázi folyamatos kísérője az anyóspajtás)
2021. dec. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is mindennap felhívja az anyukáját. Más országban él, mint mi, most a covid miatt jó, ha félévente egyszer meg tudjuk látogatni. A mi családunk és az ő családja is nagyon összetartó, így mindkettőnk számára az a természetes, ha legalább napi egyszer beszélnek. Én is bekapcsolódom a beszélgetésekbe, mondjuk nekem nagyon jó anyósom van, jól kijövünk egymással.
2021. dec. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
75%
Itt inkább az a kérdés, hogy miért nem sz.od le? Amíg nem szól bele az életetekbe, addig mit számít? Szerintem nálad ez inkább elvi kérdés, mint sem valós probléma.
2021. dec. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
72%

Az én párom majdnem minden nap megy hozzájuk. Mivel útba esnek. Van, hogy csak befut, de hétköznap ott ebédel, mert anyukája szereti "traktálni" a gyerekeit. Ez az élete és már nem fiatal. Amíg lehet miért ne menjen. Mondjuk nem mond el nekik mindent a napjával kapcsolatban, csak beszélgetnek. 45 éves és igazi férfi :)

Én is minden nap beszélek anyukámmal, főként viberen chatelünk a családdal van egy csoportunk. Heti 2-szer pedig videócshat is van.


Szerintem ez nem gond addig, amíg nem őt helyezi eléd mindenben.

2021. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!