Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem szemét dolog egy kissé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem szemét dolog egy kissé?

Figyelt kérdés
Bnőmmel egy éve "vagyunk" együtt,de mostanában furcsán viselkedett,és ez feltűnt,de nem gondolltam semmi rosszra.Tegnap is beszélltünk.Ma meg megnéztem Facebookot,erre események között ott volt megjelölve hogy valaki más a párja,felhívtam és azt mondta hogy ma akarta elmondani,perszen em hittem el.De basszus nem tudta volna már elmondani??Áhh ezt az átb.szást.De eddig játszotta az agyát hogy nemm ő nem,meg miért kételkedek benne,meghogy nem csallna meg,erre itt van tessék.
2010. szept. 7. 17:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát,az nehéz lett volna,mert sosem jutottunk el odáig,és amúgy is,szabadkozott hogy én milyen pótolhatatlan vagyok neki meg blblabla
2010. szept. 8. 15:42
 12/26 Cr.7 ***** válasza:
hazudott... hazugságban éltél... ha szeretett volna, megtettétek volna. De ő annyira nem szeretett mint te őt... Amit mondott neked üres szavak voltak, és nem volt mögöttük érzelmi töltet:) És talán már megunt... Ha ilyen radikális, kiábrándító eszközhöz nyúlt..Ja és igen szemét dolog amit tett.. De szarhatsz a szoba közepére akk sem lesz jobb:) Legyél vagány állj tovább.. és nevess 1x egy másik csajjal az oldaladon (aki jobb mint a "no sex" bébid:)) és baszni fogja az ideg:) Bocs a vulgárisan megfogalmazott gondolataim miatt:)
2010. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igazad van!Nem érdekel,éllje a kis életét,de ne higye azt hogy én nem teszem ugyanezt.Sőt,úgytűnik talán már megis van az újabb jelöltem:D
2010. szept. 9. 16:30
 14/26 Cr.7 ***** válasza:
Nagyon helyes!:)
2010. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

am hol lax? és a korod?

én 17/L

2010. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Makádon lakom(Csepel-szigeten) és 17 vagyok
2010. szept. 11. 10:20
 17/26 anonim ***** válasza:
na ezt nem hiszem el XD én meg Inárcson lakom. ott van Bugyitól 14 km-re. van msn címed?
2010. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igen van:D
2010. szept. 11. 17:56
 19/26 A kérdező kommentje:
Szólj,és privátban elküldöm:)
2010. szept. 11. 18:35
 20/26 A kérdező kommentje:
Jam sot nézem hogy az nem fog menni...XD
2010. szept. 11. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!