Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ábrándultàl már ki valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ábrándultàl már ki valakiből a kutyájával való kapcsolata miatt?

Figyelt kérdés
Függetlenül attók, hogy egy kutya aranyos vagy nem aranyos, nem ez a lényeg. Ez a kutya ùgy van nevelve, hogy mindent szabad neki. Bent van a lakásban. Extrém elkényeztetett. Ha apuka átmegy a màsik szobába már koslat utána, túlzàs nélkül: NEM LEHET APUKÁRÓL LEVAKARNI. A lakàs nem tùl nagy, komolyan a kutya mindig benne van a szánkban. A kanapéra lefekszik probléma nélkül - mert apuka megengedi neki, sőt még fel is hívja. Egy nagy testű hosszúszőrű, soha életében nem fürdetett, nem kutyakozmetikázott husky-ról van szó. 14 éves. Megfigyelés alatt èrzem magam a nap 24 óràjàban, folyton bambul ránk, liheg, van mikor pukizik, minden testi folyamatait prámierplánban 2 méteres távolsàgbòl élvezhetem az állatnak. Folyamatos viták vannak, hogy bejöhet-e a hálòszobába, tehát már aludni se lehet nélküle. Mondtam többször hogy szakítsunk, keressen magának egy barátnőt akivel 3asban bùjhatnak ágyba. Nem akar szakítani, ragaszkodik hozzám. (is)

2022. jan. 3. 04:23
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
89%
Engem ebben a sztoriban csak az igénytelenség zavar, de az rohadtul.
2022. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk szobamacskám van, tiszta, jóillatú, sokszor velünk alszik az ágyban is, ugyanakkor egy macska nyilván nincs 0-24-ben az ember s*ggében, nem követ minket mindenhova, van, hogy bebújik a vackába és fél napig sem látjuk. Mi ezt így szeretjük, ezt a mértékletességet.


Na most, van a családban kutyás, az tényleg durva, kimegy az állat, utána bejön büdösen és csapzottan, mászik a kanapéra, nem lehet nyugodtan enni, mert jön és könyörög, mászik az emberre, nyalná össze-vissza... Ez már sok nekem.


Persze, vannak olyanok, akik csak bent tartják a kistestű kutyát és tisztán, de szerintem ez a ritkább. Sosem kéne kijáró büdös kutya, és nem jönnék össze olyannal, akinek van.

2022. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
14%
Macska rosszabb. Olyan nem jó.
2022. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
89%

Kistestű szovakutyát elfogadtam úgy, hogy előtte én a saját lakásomba nem engedtem be semmilyen állatot. Mivel szeretem a párom, és ez nem az én lakásom, így elfogadtam.

Ha már így szoktatta a kutyát, akkor már nem lehet mit tenni. Nem zárhatod ki. Esetleg kompromisszumot köthettek, hogy kozmetikushoz viszitek. Ágyneműt gyakran cseréltek. Vagy szakítasz. Ezt döntsd el te.

2022. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Igen, én mâr többször szakítottam ùgymond, de visszakönyörögte magát, ebböl látszik, hogy èn sem vagyok tökéletes. Igazábòl egy kisebb szenvedés ez az egész, ha tehetném visszatekerném az időt 5 évvel korábbra (mert már azóta játszuk ezt a játékot) és a testi igényeimet inkább magamnak lerendeznêm, sajnos gyenge voltam. Az meg sajnos vele túl rendben volt ahhoz, hogy agyőt tudtam volna mondani. Emberi gyengeség. Sokszor emlegeti az összeköltözést, tegnapelött megkérdezte hogy az anyukàja mikor talàlkozik már az anyukámmal. Emlékeztettem rá, hogy ha nem vette volna észre, nem passzolunk eléggé. Együttêlésre sem vagyunk alkalmasak alapvető különbsègek miatt. Meghallgatta. Ès ugyanúgy akar engem tovàbbra is.
2022. jan. 3. 09:56
 16/46 anonim ***** válasza:
92%

"Emlékeztettem rá, hogy ha nem vette volna észre, nem passzolunk eléggé. Együttêlésre sem vagyunk alkalmasak alapvető különbsègek miatt. "


Akkor minek vagy vele? Nem vagy nepszeru a pasiknal? Vagy mit tud ez a faszi?

2022. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
43%

Megfigyeltem, hogy GYIK felhasználók többsége állatbarát. Náluk normális, hogy a kutyával alszanak, stb.

Én is szeretem az állatokat (bár én cicás vagyok), de nem gondolom, hogy házba valóak. Szép nagy udvarom van, ott boldogan éldegélnek. Lakásban is elfogadom őket, de akkor már szabályok vannak. Pl. hálószobában nincs helye, kanapéra nem jöhet fel.

Megértem, hogy sok neked, amikor gyerekként kezelik az állatot.

2022. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is mehet bárhova a kutya szinte. Megvan nevelve és én is, nem vagyok undorító és kikefélem hetente, fürdetem havonta, MINDEN séta alkalmával le van törölve a lába és a feneke. Ha így tart valaki állatot, abszolút nem zavar, szeretem őket én is, maximum a kuncsorgás zavarna, amiről a sajátom leneveltem.


Alapvetően undorítónak tartom azt az embert, akár felengedi az állatot a kanapéra, akár nem, aki beengedi a lakásba az állatot mocskos lábbal. Tartsd kinn és ne jöjjön be vagy ne legyél már undorító.

2022. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
71%
Barátokból "ábrándultam ki" hasonló dolog miatt. Ők nem elkényeztetették a kutyát, hanem inkább a végletekig tolták a kutyaiskolát, mindenféle kutya tanító-nevelő programot, stb. Túlzás nélkül az egész életük a kutya tanításáról szól, milliókat költöttek egy pár éves állatra. A közös programok is a kutyáról szólnak, mindenhová hozzák, csak "kutyabarát" helyre lehet velük menni, ha a kutyának bármi baja van (pl. nincs kedve sétálni), akkor azonnal haza kell indulni, a napirendet a kutyához kell igazítani. A találkozások is arról szólnak, hogy milyen ügyes a kutya, mert már másfél centivel feljebb tartja a mancsát xy gyakorlat közben, mint múlt héten. No offense annak, aki ilyen életet él, de azért ez nem egy "hétköznapi ember" számára elfogadható életmód. Aki ezt szereti, az éljen így nyugodtan, azzal van bajom, aki beleerőszakol ebbe másokat, csak a saját preferenciáit és érdeklődését veszi figyelembe a találkozók szervezésekor, minden program csak a kutyáról szól, max. néha eszébe jut megkérdezni, hogy "amúgy hogy vagy?". Én is szeretem a kutyákat és minden más állatot is, de ha lenne, én bőven megelégednék azzal, ha hallgatna a nevére, nem ugrálna fel a bútorokra, leülne és odajönne hozzám, ha hívom. Természetesen nem lenne olyan párom sem, aki hasonló módon él, én erre nem vagyok vevő (meg arra sem, ha ő az ideje nagy részét ezzel töltené, rám pedig csak a fennmaradó pár percben foglalkozna, amikor épp nem a kutyát kell idomítani).
2022. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
10%

18.


Úh, amikor a kutyával szemben mennek le kutyába a "kisgazdik", annak is van egy vicces varázsa. Hogy törölgesse a kutya s ggét meg a lábát - még mit nem!


Mázli, hogy macsekjaink voltak csak, azok meg el sem tűrik az ilyesmit (bár neten láttam, hogy létezik macska butt-plug, ami naaaagyon bizarr! - [link] - bár érdekelne, hogy ezt mégis hogyan, a mi családi macskánk a karodat szakítaná le egy óriás-karmolással, ha megkísérelné ezt valaki), ahogy a mancstakarítást se nagyon szeretik, kivéve azt amelyik szeretett fürdeni és elég volt neki otthagyni egy kis vizet egy nagyobb tálban, vagy kádban és ugrott is bele, igaz ő nem volt "tisztavérű" házimacska a méretei meg a viselkedése alapján.

2022. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!