Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ábrándultàl már ki valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ábrándultàl már ki valakiből a kutyájával való kapcsolata miatt?

Figyelt kérdés
Függetlenül attók, hogy egy kutya aranyos vagy nem aranyos, nem ez a lényeg. Ez a kutya ùgy van nevelve, hogy mindent szabad neki. Bent van a lakásban. Extrém elkényeztetett. Ha apuka átmegy a màsik szobába már koslat utána, túlzàs nélkül: NEM LEHET APUKÁRÓL LEVAKARNI. A lakàs nem tùl nagy, komolyan a kutya mindig benne van a szánkban. A kanapéra lefekszik probléma nélkül - mert apuka megengedi neki, sőt még fel is hívja. Egy nagy testű hosszúszőrű, soha életében nem fürdetett, nem kutyakozmetikázott husky-ról van szó. 14 éves. Megfigyelés alatt èrzem magam a nap 24 óràjàban, folyton bambul ránk, liheg, van mikor pukizik, minden testi folyamatait prámierplánban 2 méteres távolsàgbòl élvezhetem az állatnak. Folyamatos viták vannak, hogy bejöhet-e a hálòszobába, tehát már aludni se lehet nélküle. Mondtam többször hogy szakítsunk, keressen magának egy barátnőt akivel 3asban bùjhatnak ágyba. Nem akar szakítani, ragaszkodik hozzám. (is)

2022. jan. 3. 04:23
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
28%

20

Volt macskám is, 6 évig, mielőtt kutyám lett.


Egyáltalán nem olyan tiszta állat, ahogy egyesek képzelik. Én azt sem viselném el a lakásomban, ha nincs letakarítva. VAGY ne menjen ki egyáltalán. És akkor még arról nem is beszéltem, hogy mindent szétkarmolt, mindenhova undorítóan feljárkált (nem a kanapéra bammeg, a konyhapultra), főleg hogy anyám nem nevelte rendesen.


Úgyhogy kösz, nekem nem kell tolni a macskakultuszt, nem az állat szokásain múlik, hogy undorító vagy vagy sem.

2022. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
92%

4-es!

Hozzánk eljöhetnél, csúnyán pofira esnél. Kutyaszőr mentes, tiszta, illatos lakásom van! Két ápolt kutyával! De látom te is csak olyan vagy, aki azt hiszi minden kutyás akinek bent él a kutyája, az koszban van...

2022. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
9%

21.


Azon múlik, hogyan nevelik. A legjobb kiskorukban rászoktatni őket a víz szeretetére - ami lehetséges - és onnantól még fürdeni is tudnak, persze csak módjával. Amúgy nekünk olyan házunk volt, amiben volt egy hatalmas hall, és a macska is ott lakott, amikor bent volt, a szobákba nem ment be, kiskorában megtanulta, hogy nem szabad. Ott meg ki nem szarja le, hogy "koszos", a vendégek is ott rohadnak és azok se tiszták, cipőben jönnek be stb.


A feljárkálást is hamar megtanulta, hogy számára nem kellemes következményekkel jár (kisiccelés, vízipisztoly /ez utóbbi a fürdős macskánál nem jött be, de az meg olyan kövér, hogy nem tud ugrani/)


Kár, hogy a kutya fenekét tisztogató emberek, a "produktum" eltakarításában csak akkor jeleskednek, ha a kertjükben történt, az utcakép máshogy fest: https://www.youtube.com/watch?v=F5L3xC99om0

2022. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
90%

III.Edricus Anxious szerinted a macska, amikor kijar a lakasbol, akkor hol vegzi a dolgat? Az utcan. Felszeded? Nem.


A gyerekhez is lehajolsz kitorolni a feneket nem? A kutyahoz is le kell, ha hosszabb a szore es sz.ros lesz.

2022. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
67%
Valaki irta ezeket az idomitokat. Eleg szomoru, gondolom a nap 10+ orajaban a kutyat cseszegetik. Beken kell hagyni.
2022. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
82%

Allatbzi vagyok ! Lenne egy kerdesem hozzad kerdezo . Oke , ertem, a hapsi nem ugy banik az allataval ahogy azt szerinted kene, valtoztatni nem hajlando. De az miert az o felelossege , hogy te vele jarsz 5 azaz ÖT ÉVE?!?!

Egyszeruen nem is ertem !

2022. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

26: ne próbáld úgy beállítani, mint ha meg lenne erőszakolva a csávó. Igényt tart rám, mint mondottam. Innentől kezdve annak is ugyanúgy van súlya, hogy én hogy szeretek èlni. Mègis mit kêpzelsz, attól, hogy valakinek háziállata van mèg nem jogosítja fel mindenre. Ha egy ilyen ember szeretne egy párkapcsolatot meg összeköltözni, akkor neki is meg kellene vizsgálnia a màsik oldal elváràsait. Nem èn udvaroltam neki hanem fordítva. Vagy maradjon akkor egyedül a kutyájával egy életre ès nincs gond. Ott van az opció. Egy ugyanùgy egy komplex dolog, mint az együtt élő dohányzó kontra nem dohányzó esete. Bár ott őszintén megmondom, szerintem a dohányzónak kell többet engedni a nem dohányzó felé, akkor is ha még akkor elkezdett az illető dohányozni amikor még hírből sem ismerte a másikat. Az én családomban van olyan pár akik a dohányzás miatt mentek szét, pedig gyerekek is voltak.

Figyelj, én is odehozhatnék akkor 2 malacot meg 6 tyúkot, hogy figyelj én tanyân nőttem fel bocsi Röfikével meg Kukurikúval, lêgyszíves szokj hozzájuk, ja és a testemhez csak röfin keresztül vezet az út. 🙄 mint mondtam, ez egy nagy testű csupaszőr kutya..nagyvárosban, 70m2-re nem tudom miért kell ezt erőltetni...emberi egoizmus szerintem, de oké már itt van, nem lehet vele mit csinálni. Na de hogy kettőt pislogni se lehet nélküle, meg már majdhogynem már a WC-re is jönnie kell velünk. Gyerekes majomszeretet. Egy kutyust lehet ùgy is szeretni, hogy nincs technocol rapiddal 0-24-ben az emberre ragadva. Szerintem.

2022. jan. 3. 17:54
 28/46 anonim ***** válasza:
0%

24.


Nem, nem az utcán. Bokor alatt és elkaparja. Legalábbis a mieink elkaparják, ahogy a legtöbb macska szintén, ösztönösen keresik az ilyen helyeket.


És ez a válasz 100%-ot kapott? Na ilyenkor jön ki, hogy mennyire "tetszik - nem tetszik" alapon mennek ezek az értékelések. Simán lehetne "like - dislike" gombokra cserélni.

2022. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Plusz a rengeteg veszekedés, hogy nyitva kell hagyni mindenhol az ajtókat ..., hogy szabad bejáràsa legyen a kutyànak mindenhovâ..mert szegény kutyulimutyuli ki van zárva, ki van rekesztve. Jézus..

Nem tudom ki hogy van vele, de èn kifejezetten perverznek és undorítónak tartom, ha egy kiadós szex alatt egy kutya nézegeti meg szagolgatja az intim részeimet, meg bele morog meg nyüszít a folyamatba, mert nem tetszik neki, hogy valaki éppen a gazdikájâval közösül. Na nehogy már majd a kutyát meg kelljen kérdezzem, hogy szexelhetek-e. Nevetséges ez az egèsz helyzet. Röhejes. Szégyenletes.

2022. jan. 3. 18:07
 30/46 anonim ***** válasza:
68%

"ne próbáld úgy beállítani, mint ha meg lenne erőszakolva a csávó. Igényt tart rám, mint mondottam. "

Nem en allitottam be igy , hanem te! Ha neked nem jo akkor mot erdekel , hogy igenyt tart rad?!


Mit szamit , hogy ki udvarolt kinek?! Jezusom ! A te fejedben nagy problemak vannak !

2022. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!