Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ábrándultàl már ki valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ábrándultàl már ki valakiből a kutyájával való kapcsolata miatt?

Figyelt kérdés
Függetlenül attók, hogy egy kutya aranyos vagy nem aranyos, nem ez a lényeg. Ez a kutya ùgy van nevelve, hogy mindent szabad neki. Bent van a lakásban. Extrém elkényeztetett. Ha apuka átmegy a màsik szobába már koslat utána, túlzàs nélkül: NEM LEHET APUKÁRÓL LEVAKARNI. A lakàs nem tùl nagy, komolyan a kutya mindig benne van a szánkban. A kanapéra lefekszik probléma nélkül - mert apuka megengedi neki, sőt még fel is hívja. Egy nagy testű hosszúszőrű, soha életében nem fürdetett, nem kutyakozmetikázott husky-ról van szó. 14 éves. Megfigyelés alatt èrzem magam a nap 24 óràjàban, folyton bambul ránk, liheg, van mikor pukizik, minden testi folyamatait prámierplánban 2 méteres távolsàgbòl élvezhetem az állatnak. Folyamatos viták vannak, hogy bejöhet-e a hálòszobába, tehát már aludni se lehet nélküle. Mondtam többször hogy szakítsunk, keressen magának egy barátnőt akivel 3asban bùjhatnak ágyba. Nem akar szakítani, ragaszkodik hozzám. (is)

2022. jan. 3. 04:23
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Neked egy általános iskolai irodalom óra kellene, mert nem tudsz szöveget értelmezni.
2022. jan. 3. 20:11
 42/46 anonim ***** válasza:
16%
Kerdezo ! Minden valaszodban kitersz ra , hogy a kutyajukkal kene szexelniuk azoknak akik szeretik az allataikat es csaladtagkent kezelik oket . Borzasztoan fusztralt vagy , komplexusos! Menj es keress egy jo orvost magadnak . Nem bantani akarlak!
2022. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

ELŐSZÖR is: te nagyon nem érted az iróniát. Javaslom, keress rà. Google a barátod. Már leîrtam szépen, intelligensen: Ha párt szeretne valaki - ès a legtöbben szeretnének lelki és testi okokból- mivel egy háziállat ezt a szerepet nem tudja betölteni, így egy másik ember személyében kívánják ezt megtalálni. Ebben az esetben viszont a háziállattal nem rendelkező fél is viszi magával a maga életstílusàt a kapcsolatba, így nem můködik az hogy a kutyàs fèl nârcisztikus, egoista módon csak a saját maga preferenciáját akarja érvényesíteni. Hozzàtenném még: az ember pàrt választ, akivel kettesben szeretne idöt tölteni, az nem működik, hogy erre a csak kettesben pillanatokra nem tud sor kerülni, mert egy élőlény szünet nélkül ott van és csinálja a feszkòt meg a stresszt, az intim pillanataihoz egy párnak meg aztàn egy kutyának végképp semmi köze, így abszolùt normális és jogosan várható el, hogy a háziállattal rendelkező tag képes legyen intelligensen, könnyek csurgatàsa nélkül bezárni a hálószoba ajtaját és kint hagyni ebből az állatát.

Ha te ezt nem érted meg, szebben nem tudom körbeírni, és valószínűleg akkor a te hálószobaajtód nyitva van az állatkádnak miközben a pároddal duhajkodsz, de javíts ki ha tévedek. Ha meg nincs nyitva az ajtód olyankor, akkor valójában azt vallod, amit én. Akkor nem értem, hogy minek támadsz.

2022. jan. 3. 20:39
 44/46 anonim ***** válasza:
0%

"Ebben az esetben viszont a háziállattal nem rendelkező fél is viszi magával a maga életstílusàt a kapcsolatba, így nem můködik az hogy a kutyàs fèl nârcisztikus, egoista módon csak a saját maga preferenciáját akarja érvényesíteni."

Eddig olvastam . Keress egy jo orvost !

2022. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Tyű milyen buta emberek vannak. Mindig sokkot kapok.

Szerintem ne írogass kérdésekhez agy nélkül, meg ùgy hogy nem is olvasod el a reagálások nagy részét.

2022. jan. 3. 20:46
 46/46 anonim ***** válasza:
21%

Jelentsetek a kerdest, hogy csak kitalacio.

En mar megtettem.

2022. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!